Apartament 1+1+A, ne shitje, Don Bosko, Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/11/2019 00:52

50,000 Euro

  • Apartament 1+1+A, ne shitje, Don Bosko,
  • Apartament 1+1+A, ne shitje, Don Bosko,
  • Apartament 1+1+A, ne shitje, Don Bosko,
  • Apartament 1+1+A, ne shitje, Don Bosko,

Apartment 1 + 1 + A, for sale, Don Bosko,

Apartment for sale with surface 60 m2, in the palaces of Arab, Don Bosko.
It is situated on the 6th floor in a building with elevator.
The apartment is organized in 1 living room, kitchen, annex, 1 bedroom, bathroom and balcony.
The ambiance is comfortable and comfortable, offers natural light throughout the day and is furnished.
The property has regular mortgage documentation. Price: 50.000 €.


Pagesa 50,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 60.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 116

Apartament ne shitje me siperfaqe 60 m2, tek pallatet e Arabit, Don Bosko.
Ndodhet ne katin e 6 ne pallati me ashensor.
Apartamenti organizohet ne 1 sallon, kuzhine, aneks, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Ambjeti ka komoditet dhe rehati, ofron drite natyrale gjate gjithe dites dhe shitet i mobiluar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi: 50.000Euro.