Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 25/03/2020 10:48

263,000 Euro

  • Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje.
  • Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje.
  • Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje.
  • Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje.
  • Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje.
  • Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje.

Qemal Stafa Stadium, Apartment For Sale 3 + 1 Super Location.

Very close to Qemal Stafa Stadium, 3 + 1 + 2 apartment for sale. The apartment is located on the 5th floor of a well-managed building with 10 floors and elevator. It is organized in 1 separate kitchen with balcony, 1 living room with balcony, 3 bedrooms and 2 spacious toilets with windows. The area in which the apartment is located is one of the areas with the highest demand because of the services it offers for a more comfortable living. The apartment is easily accessible and is close to the Block and Center of Tirana. It also owns regular mortgage documentation.


Pagesa 263,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 146.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania
Lexime 98

Shume prane Stadiumit Qemal Stafa, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me 10 kate dhe ashensor. Organizohet ne 1 ambient me vehte gatimi me ballkon, 1 sallon gjithashtu me ballkon,3 dhoma gjumi dhe 2 tualet te bollshme me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me kerkesen me te larte per shkak te sherbimeve qe ofron per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte lehtesissht i aksesueshem dhe eshte fare prane Bllokut dhe Qendres se Tiranes. Gjithashtu zoteron Dokumentacion te rregullt hipotekor.