Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durres Durres

Shtepi ne Shitje Data: 18/09/2020 00:34 Post Id: 203130

33,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durres
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durres
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durres
  • Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durres

Apartment for sale 2 + 1, 100 square meters at XIXA complex, Durres beach

Apartment for sale 2 + 1, 100 square meters at XIXA complex, Durres beach.
The apartment includes a living room plus a kitchen kitchen area, two bedrooms, a toilet and a balcony, which is accessible from all rooms.
Comes fully furnished and furnished in detail, along with a personal water tank.
Near the apartment there is ample parking access and all kinds of services (hotels, bars, restaurants, pizzerias, pools, playground, supermarkets, bakeries, pharmacy, etc.).


The apartment, the building and all the surrounding areas have not suffered any damage from the earthquakes.


extra info
Pagesa 33,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa kompleksi XIXA, plazhi Durres
Lexime 661

Shitet Apartament 2+1, 100 metra katror tek kompleksi XIXA, plazhi Durres.
Apartamenti perfshin nje dhome ndenje plus ambjent gatimi/kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon, qe ka akses nga te gjitha dhomat.
Vjen i mobiluar dhe ,bashke me nje depozite uji personale.
Prane apartamentit ka akses te bollshem parkimi si dhe te gjitha llojet e sherbimeve (hotele, bare, restorante, piceri, pishina, kend lojrash, supermarka, furra buke, farmaci, etj).


Apartamenti, pallati dhe gjithe ambjentet pereth nuk kane pesuar asnje lloj demtimi nga termetet e ndodhura.