Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 Me Cmim OKAZION! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 28/05/2020 13:44

73,000 Euro

 • Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 Me Cmim OKAZION!
 • Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 Me Cmim OKAZION!
 • Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 Me Cmim OKAZION!
 • Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 Me Cmim OKAZION!
 • Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 Me Cmim OKAZION!
 • Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 Me Cmim OKAZION!

Ali Dem For Sale Apartment 2 + 1 With Price OKAZION!

2 + 1 apartment with an area of 95 m2, oriented between South and East, is for sale in Mangalem complex in Ali Dem area. The entrance of the apartment invites you to a small corridor where to its left is the matrimonial room with windows facing East. To the right is the toilet. After passing the small corridor, you will encounter the environment of cooking, eating and sitting, which have access to the lodge oriented between the South and the East. The children's room is illuminated by an East-oriented window. , Thermal efficiency in construction. Apartments are equipped with independent ventilation.


Pagesa 73,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 95.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 7081

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Ali Dem-it shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, i orientuar midis Jugut dhe Lindjes. Hyrja e apartamentit te fton ne nje korridor te vogel ku ne te majte te tij gjendet dhoma matrimoniale me dritare te orientuar nga Lindja. Ne te djathte gjendet tualeti. Pasi kalon korridorin e vogel hasesh me ambjentin e gatimit, ngrenies dhe ndenjes te cilet kane dalje ne llozhen e orjentuar midis Jugut dhe Lindjes. Dhoma e femijeve ndricohet me nje dritare te orientuar nga Lindja. , Eficence termike ne ndertim. Apartamente jane te pajisur me ventilim te pavarur.