Apartament 2+1 ne shitje tek Ali Demi 76,000Euro Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 26/03/2020 17:44

76,000 Euro

  • Apartament 2+1 ne shitje tek Ali Demi 76,000Euro

Two bedroom apartment for sale in Ali Demi 76,000Euro

Apartment 2 + 1, with surface 101 m2, oriented West and North. At the entrance there is a linear corridor, which lists the toilet, the matrimonial room, the children's room and ending in the daytime setting with the apartment's lounge. Multiple cracks and double orientation best illuminate and ventilate the apartment. The matrimonial room has a second toilet inside, greatly facilitating and significantly improving the living in the apartment.


Pagesa 76,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 100.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Pasho Hysa, Tirana, Albania
Lexime 118

Apartament 2+1, me siperfaqe 101 m2, i orientuar ne Perendim dhe Veri. Ne hyrje pervijohet nje korridor linear, ne te cilin renditen tualeti, dhoma matrimoniale, ajo e femijeve dhe duke perfunduar ne ambientin e dites me llozhen e apartamentit. Carjet e shumta dhe orientimi i dyfishte e ndricojne dhe ajerosin me se miri apartamentin. Dhoma matrimoniale ka ne brendesi te saj nje tualet te dyte duke lehtesuar dhe permiresuar ndjeshem jetesen ne apartament.