Shitet. Vile, TEG, Tirane PRI 3228 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 16/04/2020 17:02 Post Id: 204841

2,100,000 Euro

  • Shitet. Vile, TEG, Tirane PRI 3228
  • Shitet. Vile, TEG, Tirane PRI 3228
  • Shitet. Vile, TEG, Tirane PRI 3228
  • Shitet. Vile, TEG, Tirane PRI 3228

For sale. Villa, TEG, Tirana PRI 3228

The villa is located in a quiet and favorite residential area near TEG. The villa has a total surface of 550 m2 and 6500 m2 of land. The villa has a two storey structure, with excellent interior design including 3 bedrooms, 2 separate rooms for staff outside the villa, 5 toilets inside the villa and 2 toilets outside. Works are among the highest quality with camera system, smoke detector system, heating and cooling system, lightning protection system, swimming pool, jacuzzi, sauna. Apart from the residential villa there is also a separate guest house. The villa also has a wine storage room and a parking space with 25 parking spaces. The courtyard is spacious, with 22 olive trees and 14 fruit trees planted. The flat offers a high quality of life and is one of the most luxurious in the country. Contact us for a guest.


Pagesa 2,100,000 Euro
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 550.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Sauk, Tirana, Albania
Lexime 468

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te TEG. Vila ka siperfaqe totale prej 550 m2 dhe 6500 m2 truall. Vila ka strukture dy kateshe, dhe me organizim te shkelqyer te ambjenteve te brendshme ku perfshihen 3 dhoma gjumi, 2 dhoma te vecanta per stafin jashte viles, 5 tualete brenda viles dhe 2 tualete jashte saj. Punimet jane nder me cilesoret me sistem kamerash, sistem I detektoreve te tymit, sistem ngrohje dhe ftohje, sistem mbrojtje kunder rrufese, pishine, jacuzzi, sauna. Pervec viles se banimit ka edhe shtepi te ndare per mysafiret. Vila disponon gjithashtu nje dhome per mbajtjen e veres dhe parkingun me hapsire prej 25 poste parkimi. Oborri eshte I bollshem, ku jane mbjelle 22 peme ulliri dhe 14 lloje te pemeve frutore. Banesa ofron cilesi te larte jetese dhe eshte nder me luksozet ne vend. Pe ta viziturar na kontaktoni.

Njoftime te Ngjashme