APARTAMENT NE KOMPLEKSIN MAGNET, KONTAKT afer 21 Dhjetorit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/03/2020 21:06

57,000 Euro

  • APARTAMENT NE KOMPLEKSIN MAGNET, KONTAKT afer 21 Dhjetorit

APARTMENT IN MAGNET COMPLEX, CONTACT DEC 21 December

Apartment with surface 47.2 m². The entrance with a small corridor allows immediate access to the kitchen. To the right of the entrance is the toilet. The access to the main area of the apartment in the lodge makes it perfect and quite convenient to spend the day and its activity.


Pagesa 57,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 48.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania
Lexime 169

Apartament me siperfaqe 47.2 m2. Hyrja me nje korridor te vogel te mundeson akses te menjehershem me kendin e guzhines. Ne te djathte te hyrjes ndodhet tualeti. Aksesi I zones kryesore te apartamentit ne llozhe e ben ate perfekte dhe mjaft te pershtatshme per te kaluar diten dhe aktivitet e saj.