shitet SUPER 1+1 60 m2 orjentim jug kompleksi ARLIS Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/05/2020 23:46

55,800 Euro

  • shitet SUPER 1+1 60 m2 orjentim jug kompleksi ARLIS
  • shitet SUPER 1+1 60 m2 orjentim jug kompleksi ARLIS

for sale SUPER 1 + 1 60 m2 orientation south ARLIS complex

The apartment is positioned at Rruga e Dibra, near Unaza, near Farmacias 10, at Arlis Complex. offered maximum complex acoustic insulation each customer has the choice between tile and parquet and plumbing and doors are Italian complex also has insulation with interior walls with neighbors. towards the end with southeast orientation offering lighting for most of the day.


Pagesa 55,800 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 2930

Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Dibres, prane Unazes, afer Farmacise 10, te Kompleksi Arlis.Komplksi dsponon punime shume cilesore duke fruar izolim termo dhe hidro fale teknologjise me te larte te izolimit fasades se ventiluar,vetrat jan dopio xham dhe konture plastike duke ofruar izolim akustik maksimal komplekso cdo klient ka mundesi zgjedhje midis pllakes dhe parketit dhe hidrosanitaret dhe dyert jan italiane kompleksi gjithashtu ka izolim me muret e brendeshme me komshinjte.apartamentet kane kubatura shume te rrgullta me shperndarje me korridor dhe siperfaqe katrore lehtesishte te mobilushme.apartamenti eshte drejt perfundimit me orjentim jug duke ofruar ndricim ne pjesen me te madhe te dites.