SHITET APARTAMENT 2+1, TE FUSHA E AVIACIONIT Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 25/05/2020 09:49

67,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1, TE FUSHA E AVIACIONIT
  • SHITET APARTAMENT 2+1, TE FUSHA E AVIACIONIT
  • SHITET APARTAMENT 2+1, TE FUSHA E AVIACIONIT
  • SHITET APARTAMENT 2+1, TE FUSHA E AVIACIONIT

2 + 1 APARTMENT FOR SALE, FOR SALE OF AVIACION

2 bedroom apartment for sale, located in one of the best residential areas, in the "Aviation Field". The apartment has a total area of 97m2, with quality works and very well furnished. The apartment is located on the 5th floor (not the last). The living room and bedroom with balcony are positioned from the east, the other room from the north, offering the possibility of natural light. The palace has no elevator.

The apartment has regular mortgage documentation.


Pagesa 67,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 97.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Fusha e Aviacionit, Albania
Lexime 75

Shitet apartament 2+1 i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira per banim, ne “Fushen e Aviacionit”. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 97m2, me punime cilesore dhe shume mire i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5(jo i fundit). Salloni dhe dhoma e gjumit me ballkon pozicionohen nga lindja, dhoma tjeter nga veriu, duke ofruar mundesine per ndricim natyral. Pallati nuk ka ashensor.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.