Shitet apartament 2+1,Yzberisht. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/05/2020 23:12

68,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1,Yzberisht.

2 bedroom apartment for sale, Yzberisht.

2 + 1 apartment, organized in the kitchen, living room, two bedrooms (easily customizable according to your style and desire), toilet, spacious balcony with good views and clean air. Furnished modestly and extremely cozy, with everything suitable that an apartment needs to live..Light and natural light.With regular ownership documents.
For more information please contact us.


Pagesa 68,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 107.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 84

Apartament 2+1, i organizuar ne ambient gatimi,sallon ndenje, dy dhoma gjumi,(lehtesisht te personalizueshme sipas stilit dhe deshires tuaj),tualet, ballkon i bollshem me pamje te mire dhe ajer te paster.I mobiluar ne menyre modeste dhe tejet komode, me gjithcka te pershtatshme qe i duhet nje banese per te jetuar..Drite dhe ndricim natyral.Me dokumenta te rregullta pronesie.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.