SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 24/05/2020 20:32

83,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK 21 DHJETORI

FOR SALE APARTMENT 1 + 1 WITH HYPOTHEK ON 21 DECEMBER

1 + 1 apartment for sale near December 21st. The apartment is located on the fourth floor of a new building with elevator and well managed. The organization of the apartment consists of a living room together with the kitchen, a bedroom, a toilet and a balcony.
The apartment is 89m2 gross and 81 m2 net.
Oriented from South East.
Has regular mortgage documentation.
It can be adapted to 2 + 1.
For a visit to the property, please contact us.


Pagesa 83,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 89.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania
Lexime 218

Shitet apartament 1+1 prane 21-dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. Organizimi i apartamentit perbehet nga nje sallon sebashku me kuzhinen e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte 89m2 bruto dhe 81 m2 neto.
Orientohet nga Jug Lindja.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mund te pershtatet dhe ne 2+1.
Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.