Dhermi,shes Vile luksoze 2+1+A+BLK,400 m2 310.000 Euro (GREEN COAST RESORT) Vlore

Shtepi ne Shitje Data: 08/11/2019 20:08

310,000 Euro

  • Dhermi,shes Vile luksoze 2+1+A+BLK,400 m2 310.000 Euro (GREEN COAST RESORT)
  • Dhermi,shes Vile luksoze 2+1+A+BLK,400 m2 310.000 Euro (GREEN COAST RESORT)
  • Dhermi,shes Vile luksoze 2+1+A+BLK,400 m2 310.000 Euro (GREEN COAST RESORT)
  • Dhermi,shes Vile luksoze 2+1+A+BLK,400 m2 310.000 Euro (GREEN COAST RESORT)
  • Dhermi,shes Vile luksoze 2+1+A+BLK,400 m2 310.000 Euro (GREEN COAST RESORT)
  • Dhermi,shes Vile luksoze 2+1+A+BLK,400 m2 310.000 Euro (GREEN COAST RESORT)

Sell cApartment in the globe

The apartment has an area of c170 m in total, 120 m of indoor and 50 m veranda located on the 3rd floor, with mortgage, currently the apartment is rented


Pagesa 310,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 400.00
Kati 3
Qyteti - Zona Vlore - Radhime
Adresa Dhermi, Albania
Lexime 2406

Shitet nje super vile ne resortin turistik GREEN COAST,Palase.

Siperfaqe e brendshme 150 m2 + 250 m2 siperfaqe trualli me 2 vende parkimi.

Kati perdhe perfshin dhome ndenjeje me hapsire te bollshme, kuzhine/ dhome ngrenie, dhe tualet.

Kati i pare perfshine 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Sherbimet e menaxhimit te prones gjate gjithe vitit.

Ofron pamje te mrekullueshme te detit Jon.

Cmimi:310.000 Eur


Mundesi dhenie me qera gjithe vitit!Njoftime te Ngjashme