Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 3, 152 M2 130.000 Euro (rruga E Kavajes,ish P Tirane

Shitet nje apartament nga zonat me te preferuara te Tiranes, Rr. e Kavajes tek Ish Parku I Autobuzave.

Nje zone me shume fasilitete ku rrethohet nga qendra tregtare, dyqane te ndryshme, kopshte, cerdhe.

Apartamenti ka nje siperfaqe 152 m2, kati i 3 banimit, perbehet nga korridori, salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda.

Eshte I mobiluar ne menyre bashkekohore, fushepamje jug-lindje.

Disponon dokument hipotekor!

Njoftime te Ngjashme