Shitet apartament 2+1 Shkembi Kavajes Durres

Shtepi ne Shitje Data: 19/09/2020 16:49 Post Id: 250857

75,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1 Shkembi Kavajes
  • Shitet apartament 2+1 Shkembi Kavajes
  • Shitet apartament 2+1 Shkembi Kavajes
  • Shitet apartament 2+1 Shkembi Kavajes
  • Shitet apartament 2+1 Shkembi Kavajes


extra info
Pagesa 75,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 112.00
Kati 5
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Shkembi i Kavajes, Durres, Albania
Lexime 33

🏘Shitet apartament 2+1 Shkembi Kavajes
👉Apartamenti eshte me siperfaqe 112 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nderteses
👉E mobiluar
👉Me Ballkon
👉Me ashensor
👉Pamje nga deti / Seaview
💶Cmimi: 75 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+
+
Ju mirepresim!