(Future Home Opportunity +) shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m2 (Fresku) plus11888 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 27/01/2020 16:05

80,000 Euro

  • (Future Home Opportunity +) shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m2 (Fresku) plus11888
  • (Future Home Opportunity +) shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m2 (Fresku) plus11888
  • (Future Home Opportunity +) shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m2 (Fresku) plus11888
  • (Future Home Opportunity +) shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m2 (Fresku) plus11888
  • (Future Home Opportunity +) shitet apartament 2+1+BLK Kati 5, 135 m2 (Fresku) plus11888

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 5, 135 m 75.000 Euro (Fresko)

The apartment is located in the area of cFresk, on Reshit Kuka Street. The apartment is located on the 5th floor, with a total area of c135m2. The apartment has a north-east-south orientation and has regular mortgage documentation. The apartment has a separate living room. 2 bedrooms 2 toilets, a new one with verandah 28 m2 Other Details New Furnished Apartment For visiting us! OPP 1977

Cel. : 0696141644


Pagesa 80,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 135.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 1197

Apartamenti ndodhet ne zonen e “Freskut”, tek rruga “Reshit Kuka” Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 135m2. Apartamenti ka orientim veri-lindje-jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi me vete • 2 Dhoma • 2 Tualete, njeri me dritare • Verande 28 m2 Detaje te tjera • Pallat I ri • I mobiluar • Per ta vizituar na kontaktoni! plus11888