Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 160 m2 250.000 Euro (Stadiumi Qemal Stafa)ID: plus 6253 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/10/2019 10:00

250,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 160 m2 250.000 Euro (Stadiumi Qemal Stafa)ID: plus 6253
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 160 m2 250.000 Euro (Stadiumi Qemal Stafa)ID: plus 6253
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 160 m2 250.000 Euro (Stadiumi Qemal Stafa)ID: plus 6253
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 160 m2 250.000 Euro (Stadiumi Qemal Stafa)ID: plus 6253

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 4, 160 m 250.000 Euro (Stadium Qemal Stafa)

The apartment is located in the Lake District, in Faik Konica Street, near Qemal Stafa Stadium. The apartment is located on the 4th floor of the building, with a total area of c160m2. The apartment has south-facing orientation and has regular mortgage documentation. The apartment has 2 bedrooms, 2 bathrooms, 2 bathrooms, living room, 2 balconies. Other details Furnished Investments Qualitative works With elevator Visiting Contact us! Plus 76

Cel. : 0699599753


Pagesa 250,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 160.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Stadiumi Qemal Stafa
Lexime 1615

Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit, ne rrugen e “Faik Konica” prane Stadiumit “Qemal Stafa”. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 160m2. Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe disponon dokumentcion te rregullt hipotekor . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • Ballkon Detaje te tjera • I mobiluar • I investuar • Punime cilesore • Me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni !ID: plus 6253