Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/01/2020 08:56

75,000 Euro

 • Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks
 • Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks
 • Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks
 • Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks
 • Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks
 • Shitet ,SUPER 2+1, Misto Mame, Mobilim luks

For sale, SUPER 2 + 1, Misto Mame, Luxury Furniture

The apartment has super tiled floors, corridor distribution and easy to use square spaces, the apartment is furnished with an architect in luxury and in the smallest details. There are state-of-the-art home appliances, led light, quality wood furniture, quality flooring and one of the windows with toilets.


Pagesa 75,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Misto Mame, Tirana, Albania
Lexime 52832

Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezuara,apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt ne menyre luksoze dhe ne detajet me te vogla. Ka elektroshtepiake te teknologjise se fundit, drita led, mobilije cilesore druri, parketi me cilesori dhe nje nga tualetet me dritare.