Tirane, shes apartament 2+1, 108 m2 kati 2, 87000 Euro (Ali Demi) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/10/2019 14:00

87,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1, 108 m2 kati 2, 87000 Euro (Ali Demi)

Tirana, sell apartment 3 + 1 + BLK Floor 2, 130 m² 208.000 Euro (Block)

We have a 3 + 1 apartment for sale at "Ismail Qemali" street in Bllok area. The apartment is located on the 2nd floor of a new building with a spacious surface of 130.3m2. The apartment is furnished, has 2 bathrooms with windows. The apartment has south-east orientation and is equipped with regular mortgage documentation. The apartment has: • Living Environment • Environment • 3 Bedrooms • 2 Toilets • 2 Balconies • Other Details • Illuminated • New • With Air Conditioner • To contact us contact us!

OPP 2524Cel. : 0697015469


Pagesa 87,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 108.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania
Lexime 24059

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te ish Markata e Vjeter, te Kompleksi Matrix. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Siperfaqja e apartamentit : 108 m2 • Orientimi Lindje • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Verande e bollshme • Korridor shperndares • Pallat i ri dhe i mireadministruar • Ashensor • Dopio xham • Ndertime cilesore • I investuar • Kubature e rregullt • Roje sigurie 24 h • Parket • Zone e aksesueshme me supermarkete, restorante brenda kompleksit dhe sheshpushime e kende lojerash per femije. Per ta vizituar na kontaktoni!

+

al12791