Shitet,Apartament 2+1,Future Home Residence Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/11/2019 16:50

91,800 Euro

  • Shitet,Apartament 2+1,Future Home Residence
  • Shitet,Apartament 2+1,Future Home Residence

Apartment 2 + 1, New Ring, Opposite Kastrati

Two bedroom apartment for sale in the Ring Ring, near 2 Rotondove, a frequented and preferred area. The total area of the apartment is 98 m2 and is located on the 7th floor of a new side street. The apartment has: • Living room • 2 bedrooms • Toilet • 2 balconies • Parquet floor • Quality work • Regular cube • Very good orientation towards light • With mortgage • To visit us contact us!

0697015478


Pagesa 91,800 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 108.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 54148
Shitet,Apartament 2+1,Future Home Residence 13.png (Format png) |

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te Tiranes, ne rrugen “Teodor Keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. Informacion mbi apartamentin: • Mundesi zgjedhje kati dhe orientimi • Siperfaqe ndertimi : 107.95 m2 • Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kendi I gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete me dritare •2 Ballkone •I investuar • Kubature e rregullt •Punime cilesore • Termoizolim me fasade te ventiluar dhe vetrata termike •Sistem chiller • Hidrosanitare inkaso • Triple xham me mbyllje hermetike • Ashensor 10 vendesh. Per ta vizituar na kontaktoni!