Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament I Investuar 2+1+2 Tirane


Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 2 shitet nje apartament 2+1. Apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore po ashtu dhe i banurar per jo me shum se 7 muaj nga vetem nje person, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. Mobilimi dhe te gjitha materialet e perdorura ne apartament jane te nje cilesie superiore. Pronaret e kane investuar per te banuar vete dhe e shesin sepse shperngulen ne nje apartament me te madh. Ambjentet e brendshme organizohen nga hyrja, salloni, ambjenti i gatimit dhe ngrenies me dalje ne ballkon,1 dhom cifti me tualet,garderob,dalje ne ballkon+1 dhom femijesh te bollshme me pamje te lire nga Liqeni.Orientimi i aprtamentit eshte VeriLindje/Perendim.Apartamenti disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor

Njoftime te Ngjashme