Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 26/03/2020 18:16

57,000 Euro

 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +)
 • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 96 m2 (Fresku)ID: plus 8876(FH Opportunity +)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 3, 96 m² 60.000 Euro (Fresko)


The apartment is located in the Fresk area on the "Treasury" road. The apartment is located on the 3rd floor, with a total area of 96m2. The apartment has east orientation and is equipped with regular mortgage documentation. The apartment disposes • Living room • Kitchen • 2 bedrooms • Toilet • Balcony Other details • Empty • Investment • Qualitative construction • Regular cottages • Natural lighting • With lift To visit us contact us!


Pagesa 57,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 96.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 954

Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e "Thesarit" . Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 3 banim, me siperfaqe totale 96m2 . Apartamenti ka orientim lindje dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi •Tualet • Ballkon Detaje te tjera •Bosh •I investuar • Ndertim cilesor • Kubature e rregullt • Ndricim natyral •Me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 8876