shtepi ne tirane per shitje 

 Online 21 lexues | 26 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 21 lexues | 26 njoftime ne pritje
125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

90,750 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti ... (Premium 05.04.2020)

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

69,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8 katesh me siperfaqe 92 m2. apartamenti disponon: •... (Premium 13.01.2021)

53,500 Euro

Super apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ... (Premium 31.12.2020)

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro
 Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 105 m² (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz D

Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 5, 105 M² (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është p... 29/03/2020 01:50... Lexo detajet..

57,700 Euro
Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 m2 Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Dibrës, pranë Unazës, afër Farm

Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, 64.1 M2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, pranë unazës, afër farmacisë 10, te kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 64.1 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni... 29/03/2020 00:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,700 Euro

35,000 Euro
Shitet shtepia ne astir 1+1  me hipotek  Shitet apartamenti ne astir perball vila l,shtepia eshte 55m2 e mobiluar,me hipo

Shitet Shtepia Ne Astir 1+1 Me Hipotek

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartamenti ne astir perball vila l,shtepia eshte 55m2 e mobiluar,me hipotek te perfunduar. ndodhet ne katin e 3dhe eshte ne gjendje shume te mir .na kontaktoni ne numrin e meposhtem ... 28/03/2020 23:08... Lexo detajet..

132,000 Euro Shitet apartament te rruga Muhamet Gjollesha ne Tirane Shitet apartament te rruga Muhamet Gjollesha ne Tirane
Per me shume info, kliko

Shitet Apartament Te Rruga Muhamet Gjollesha Ne Tirane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament te rruga muhamet gjollesha ne tirane per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-apartament-rruga-muhamet-gjollesha/[/urlcode]... 28/03/2020 22:18... Lexo detajet..

120,000 Euro APARTAMENT PËRFEKT PËR INVESTIM 1+1 PËR SHITJE NE MYLSLYM SHYR! Apartament përfekt për investim 1+1 për shitje ne Mylslym Shyr
📍 Tregu Ca

Apartament PËrfekt PËr Investim 1+1 PËr Shitje Ne Mylslym Shyr!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament përfekt për investim 1+1 për shitje ne mylslym shyr 📍 tregu cam 📐 68 m2 💵 120 000 euro tek tregu cam tek pallati i 2019 2020 me orientim lindje ku ka diell gjith diten. apartamenti organizohet ne sallon, 1 dhome gjumi, 1 tu... 28/03/2020 22:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

67,000 Euro Okazion 2+1 ne Yzberisht. Apartment 2+1 me siperfaqe 90 m2 tek big market ne Yzberisht.Organizohet ne dhom

Okazion 2+1 Ne Yzberisht.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartment 2+1 me siperfaqe 90 m2 tek big market ne yzberisht.organizohet ne dhome ndenjeje dhe gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon. apartmenti ndodhet ne katin e 3-te banimi ne nje pallat të ri me anshensor me orjentim jug-lindje. shitet ... 28/03/2020 21:44... Lexo detajet..

40,000 Euro  Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 28/03/2020 21:42... Lexo detajet..

120,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje... 28/03/2020 21:31... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € ID: plus14136 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi apartam

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € Id: Plus14136

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 130m2. • kati i 5 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, ... 28/03/2020 20:20... Lexo detajet..

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

45,000 Euro

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3.3 M E Lar

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

67,900 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, Tirane, PRI11788 Apartamenti ndodhet ne hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate, Tirane, Pri11788

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 66.55 m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • dhom gjumi • tualeti• ballkon.... 28/03/2020 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,900 Euro

61,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, Tirane,62m2, PRI11787 Apartamenti ndodhet ne hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate, Tirane,62m2, Pri11787

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 62.04 m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • dhom gjumi • tualeti• ballkon.... 28/03/2020 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,000 Euro

82,900 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, Tirane, 84m2, 82.900 Euro ,  PRI11790 Apartamenti ndodhet ne hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate, Tirane, 84m2, 82.900 Euro , Pri11790

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 84.26 m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • dhom gjumi • tualeti• ballkon.... 28/03/2020 20:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,900 Euro

95,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate,Tirane, PRI11800 Apartamenti ndodhet nehyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate,tirane, Pri11800

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet nehyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 98.01m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti• 2 ballk... 28/03/2020 20:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

103,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate,Tirane, 114m2,PRI11801 Apartamenti ndodhet ne Hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thate,tirane, 114m2,pri11801

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 114.3m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti• 2 ball... 28/03/2020 20:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

83,000 Euro Apartament 3+1 ekonomik ne shitje :) Apartament në shitje tek Ali Demi, kompleksi Mangalem 21.
Komoditet për famil

Apartament 3+1 Ekonomik Ne Shitje :)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament në shitje tek ali demi, kompleksi mangalem 21. komoditet për familjen tuaj të madhe, apartament 3+1 83,000€🤗 ✔️ pagesë me këste ✔️ financim 100% ✔️ orientim i dyfishtë jug lindje ✔️ hapësira të gjelbëruar... 28/03/2020 19:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

66,000 Euro Super Apartament ne shitje! 2+1 tek Ali Demi 66,000Euro! Super apartament ne shitje tek Ali Demi, kompleksi Mangalem 21💢
2+1 64,000

Super Apartament Ne Shitje! 2+1 Tek Ali Demi 66,000euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament ne shitje tek ali demi, kompleksi mangalem 21💢 2+1 64,000€ ✔️ orientim i dyfishtë jug-perendim ✔️ kati i 5 ✔️ pamje e lirë ✔️ pagesa me këste ✔️ financim 75% ✔️ gati për banim në gusht... 28/03/2020 19:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

64,000 Euro Apartament ne Shitje tek 21 Dhjetori! Super Apartament në shitje në kompleksin më të kërkuar në Tiranë, Magnet,

Apartament Ne Shitje Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Super apartament në shitje në kompleksin më të kërkuar në tiranë, magnet, shumë pranë 21 dhjetorit❗️ ✔️ 1+1 53m2 ✔️ orientim jug ✔️ hapësira komode ✔️ pagesa me këste dhe financim deri në 75% ✔️ zëizolim ✔... 28/03/2020 19:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

52,700 Euro Shiten, Opsione Apartamentesh, Rruga Kongresi i Manastirit plus14044(FH Opportunity +) Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 t në rrugën Kongresi i Manastirit t

Shiten, Opsione Apartamentesh, Rruga Kongresi I Manastirit Plus14044(fh Opportunity +)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 t në rrugën kongresi i manastirit tek kompleksi i ri, pranë spitalit nënë tereza. informacion mbi pronat: • mundësi zgjedhje në sipërfaqe duke filluar nga 62m2. • ndërtim 8-katësh (mundësi zgj... 28/03/2020 19:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,700 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

300,000 Euro Dubleks Luksoz per Shitje Dubleks Luksoz per Shitje tek Rr. Elbasanit. Ka nje siperfaqe 200m2 e ndodhur ne

Dubleks Luksoz Per Shitje

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Dubleks luksoz per shitje tek rr. elbasanit. ka nje siperfaqe 200m2 e ndodhur ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje godine ndertim i ri dhe teper cilesor. ka nje orientim nga jug-lindja, eshte totalisht e mobiluar me mobilim modern i gjithi nga italia, ... 28/03/2020 19:04... Lexo detajet..

220,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE SHESHI WILSON! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor,prane rruges k

Shitet Apartament 3+1+2 Te Sheshi Wilson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor,prane rruges kryesore .ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes. ka nje siperfaqe totale prej 155 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje/gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete d... 28/03/2020 19:04... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Stacioni I Fundit i Tiranes Re me HIPOTEKE Shitet apartament 2+1+2 tualete me HIPOTEKE tek ish stacioni fundit i Tiranes se

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Re Me Hipoteke

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete me hipoteke tek ish stacioni fundit i tiranes se re. apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim jo i fundit te nje pallati te ri. ka orientim dhe pamje te lire drejt jug-perendimit cka e ben te kete drite natyrale s... 28/03/2020 19:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

210,000 Euro SHITET APARTAMENT 4+1+2 TE SHESHI WILLSON Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ka nje siper

Shitet Apartament 4+1+2 Te Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
153.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ka nje siperfaqe prej 153 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ndertuar vitet e fundit,te mire administruar. apartamenti ka nje organizim perfekt dhe nje orientim jug, lindj... 28/03/2020 19:03... Lexo detajet..

75,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti 1+1 te kopshti zoologjik. apartamenti disponon certifikate pronesie. organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje dhome gj... (Premium 15.04.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

80,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar afër rrugës së elbasanit, 500 m mbi fakultetin ekonomik. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

53,500 Euro Super Apt 2+1 ne Astir (Vila L) Pallat i 2013, Ashensor me Cip | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Kondicioner Super Apartament 2+1 i Bere per Vete ne Astir (Vila L) Pallat i Ri (Mbaruar ne 2

Super Apt 2+1 Ne Astir (vila L) Pallat I 2013, Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri Dhe Cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Super apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ndricimi me ambazhure te rinj | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | strukture e rregullt | nder... 28/03/2020 18:54... Lexo detajet..

125,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 28/03/2020 18:24... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 28/03/2020 18:24... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim