shtepi per shitje tirane me garazhd

 Online 50 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

65,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

- super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 q2436 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 tualet ... 27/10/2020 23:14... Lexo detajet..

Bosh

48,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 27/10/2020 19:38... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor | pajisur me ashensor | kati 9-te - jo i fundit | jepet i mobiluar dhe i investuar | shtruar me park... 27/10/2020 09:20... Lexo detajet..

E Mobiluar

109,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 27/10/2020 14:32... Lexo detajet..

50,000 Euro
Apartament 1+1 ne shitje Yzberisht  Apartamenti ndodhet ne Yzberisht.

• Siperfaqe 70 m2

• Kati 5 banim

50,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne yzberisht. • siperfaqe 70 m2 • kati 5 banim oraganizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • dhome gjumi • tualeti • ballkoni apartamenti shitet i mobiluar. ndertim i ri me ashensor. ... 28/10/2020 06:34... Lexo detajet..

83,000 Euro
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi  ID: al12740 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz D

83,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është p... 28/10/2020 04:59... Lexo detajet..

73,000 Euro
Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future16769) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

73,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 9• sipërfaqja e apartamentit 98.8m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes... 28/10/2020 02:47... Lexo detajet..

51,500 Euro Shitet,Apartament 1+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA17531 Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

51,500 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 68m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 28/10/2020 02:44... Lexo detajet..

60,000 Euro Super apartament luksoz me cmim okazion te kompleksi Magnet, prane 21 Dhjetorit! Apartament me siperfaqe 59.8 m2. Apartamenti ka nje siperfaqe kuadratike qe e be

60,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartament me siperfaqe 59.8 m2. apartamenti ka nje siperfaqe kuadratike qe e ben 100% te shfrytezueshme. sa hyn ne apartament ne te djathte eshte i pozicionuar tualeti, per te vijuar me tej me dhomen e gjumit, ndersa ne te majte ndodhet kendi i gati... 28/10/2020 02:41... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Fresku Shitet apartament 2+1
Siperfaqe 90m2
Kati 2
I mobiluar
2 tualete me dritare

65,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 siperfaqe 90m2 kati 2 i mobiluar 2 tualete me dritare ballkon me pamje nga tirana me hipoteke i investuar ndertime cilesore... 27/10/2020 23:40... Lexo detajet..

55,000 Euro 2+1 i Madh (Ali Dem) - 100% me mobilim te ri, Super Planimetri + Me Diell PARKIM Ne lagje & ajer te paster 55.000€  Apartament Shume Cilesor 2+1+Ballkon Ne Ali Dem - I Mobiluar, Dysheke Te Rinj |

55,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suvatua | ( ndodhet fiks ne krah ku do kaloj unaza e madhe) strukture shume e rregullt | tualet me hid... 27/10/2020 23:31... Lexo detajet..

65,000 Euro Super Okazion Ne Astir -  Shitet Apartament 2+1 I Investuar Bere Per Vete (Pallat I 2009) - Super Okazion Ne Astiri - Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret Shitet Apartament 2+1

65,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

- super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 q2436 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 tualet ... 27/10/2020 23:14... Lexo detajet..

129,000 Euro SHITET APARTAMENT I RI 2+1 TEK REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Rezidenca “Kodra e Diellit 1”, është e vendosur shumë afër me Kopshtin B

129,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Rezidenca “kodra e diellit 1”, është e vendosur shumë afër me kopshtin botanik te tiranës. ndodhet në nje nga zonat më të preferuara të tiranës në mes te gjelberimit, ajrit të paster, qetësisë qe ofron zona, si dhe shumë afër me u... 27/10/2020 23:11... Lexo detajet..

52,000 Euro

Mundesi Perfekte Banimi Dhe Investimi: Shitet Apt 1+1 Ne Astir Me Cmim Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q2412 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

75,000 Euro

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

85,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Don Bosko Apartamenti ndodhet ne Don Bosko.

• Siperfaqe 100 m2

• Kati 6 banim

85,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet ne don bosko. • siperfaqe 100 m2 • kati 6 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni apartamenti eshte ndertim i ri me ashensor. punime cil... 27/10/2020 22:15... Lexo detajet..

180,000 Euro Shitet, Vilë , Sauk, Tiranë. 180,000 € ID: PRI+18102 Vila ndodhet në Zonën e Saukut .
• Informacion mbi Vilën:
• Ndërtim 2
3+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Vila ndodhet në zonën e saukut . • informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh • 100 m2 ndërtim • 120 m2 truall • kati i 1 disponon : • sallonin e ndenjes • 3 dhoma gjumi • 1 tualet • kati i 2 disponon : • sall... 27/10/2020 22:09... Lexo detajet..

75,325 Euro Shitet super apartament 1+1:super mundesi investimi dhe banimi :21 dhjetori  Shitet super apartament super planimetri super orientim
Apartament 1+1 + 1 ball

75,325 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet super apartament super planimetri super orientim apartament 1+1 + 1 ballkon + 1 banjo me dritar orientimi lindje keti i 6 me ashensor ndertim i ri i vitit 2020 siperfaqja totale 65,5 m2 cmimi 75325 €... 27/10/2020 22:08... Lexo detajet..

155,000 Euro Shitet, Apartament 2+1,Liqeni I Thatë, Tiranë. 155,000 € ID: PRI+17971 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë

• Informa

155,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banimi • sipërfaqja e apartamentit : 150 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie • organizimi : • ... 27/10/2020 22:07... Lexo detajet..

155,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kopshti Botanik future16390 Disponojme Apartament 2+1 per shitje.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen

155,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kopshtit botanik,prane pavarotit. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • siperfaqja e apartamentit 124.5m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • a... 27/10/2020 22:05... Lexo detajet..

84,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Allias, Tirane 84,000 € ID: PRI+18176 Apartamenti është i pozicionuar në Allias

Informacion mbi apartamentin:

84,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në allias informacion mbi apartamentin: • ndërtim ekzistues • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit: 115 m2 organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 1 tual... 27/10/2020 22:04... Lexo detajet..

215,000 Euro Shitet, Apartament 2+1,Liqeni I Thatë, PRI+16450 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë• Informacion

215,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
123 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë• informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banimi • sipërfaqja e apartamentit : 123 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie• organizimi : • salloni i n... 27/10/2020 22:03... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tirane.D: PRI+17445 125 000 Euro. Apartamenti është i pozicionuar ne Zonen e Kopshtit Botanik. • Informacion m

125,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
123 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti është i pozicionuar ne zonen e kopshtit botanik. • informacion mbi apartamentin : •ndërtim i ri • kati 1• sipërfaqja e ambientit : 123 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie
•organizimi :• ambient ndenje dhe gat... 27/10/2020 22:03... Lexo detajet..

230,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Liqeni I Thatë, Tiranë 230,000 € ID: PRI+17251 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Thatë.
Informacion mbi

230,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
153 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit thatë. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 153 m2 • orjentimi lindje-perendim • dokumentacioni: me certifiktë pronësie o... 27/10/2020 22:03... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

55,000 Euro

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suv... (Premium 31.12.2020)

104,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 1 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

168,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kopshti Botanik, PRI15969 168 000 Euro Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kopshtit Botanik • Informacion mbi

168,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
137 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kopshtit botanik • informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 137 m2 ne totale. • orientim: jug-lindje -perendim• dokumentacioni: me hipoteke • organizim... 27/10/2020 22:01... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tirane 130,000 € ID: PRI15880 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Parisit

Informacion mbi ap

130,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes parisit informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 6 banim • siperfaqja e apartamentit : 112 m2 • orientim: lindje-perendim, • dokumentacioni: me certifikte pronesie organ... 27/10/2020 21:59... Lexo detajet..

42,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 42,000 € Shitet, Apartament (i konvertuar) 2+1 në Fresk, në rrugën Shefqet Kuka.
Info

42,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet, apartament (i konvertuar) 2+1 në fresk, në rrugën shefqet kuka. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 72 m2. • kati i 2-të . • orientim veri-jug. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ... 27/10/2020 21:47... Lexo detajet..

56,100 Euro Shitet apartament 2+1 në zonën e Freskut Shitet apartament 2+1 në zonën e Freskut tek Rruga Xhon Belushi prane Linzes.

56,100 Euro

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 në zonën e freskut tek rruga xhon belushi prane linzes. apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 109.5 m2 dhe është i organizuar ... 27/10/2020 21:47... Lexo detajet..

72,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek 5 maj viti i ndertimit 2005 me ashensor dhe me shkalle te gjera me ndricim teper cilesor, tek rruga 5 maj afer shkolles ti... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

85,000 Euro

Shitet ap. i vecant 2+1+ 2 tualete +kuzhine me vete tek afer zogut te zi kati 5 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

106,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Vindi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al18193 shitet, apartament 2+1, kompleksi vindi, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 98.94 m2. • ka... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

55,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 05.11.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Te Brryli

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 68.000 euro ne 65.0000 euro ne shitje apartament 2+1 ne zonen e brrylit, afer me bar oslo. apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me... (Premium 28.12.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

65,000 Euro

Tek zona e astirit,prane alfa bank,shitet apartament 2+1+2 tualete.kati 8-te,jo i fundit,orientim lindje,pamje brenda kompleksit.me nje siperfaqe prej... (Premium 05.11.2020)

107,000 Euro

Apartament 2+1, Don Bosko Mbi Bar Artistin

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super 2+1, 95 m2, i sapo arreduar, i pa banuar me pare, mobilim cilesor, sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri mem dritare, korridor, bal... (Premium 06.11.2020)

39,700 Euro 1+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite - Qetesi, Gjelberim, Ajer Te Paster Dhe Cilesi Ndertimi Filluan Shitjet Tek Komplesi Me I Ri Dhe Me I Madh Ne Selite! 

Kompleksi Kara

39,700 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashketa te mire planifikuara, cilesia e larte e ndertimit dhe qetesia absolute qe ofrohet nga vendodhja e ... 27/10/2020 21:41... Lexo detajet..

80,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje, Fresku, Rruga Muhamet Deliu, prane Big Market, BH 3121006 Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri ne nje kompleksi te ri banimi, i mobiluar

80,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri ne nje kompleksi te ri banimi, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 117 m2, me dokumenta te rregullta nga firma, ne proces hipotekimi, kati i 3 me ashensor, mobilimi eshte shume pak i perdorur. apartamenti org... 27/10/2020 21:39... Lexo detajet..

90,000 Euro APARTAMENT 2+1+2  PER SHITJE  NE ASTIR Apartament per shitie 2+1+2 tualete me siperfaqe 112m2 ne Astir prane Bar Termin

90,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament per shitie 2+1+2 tualete me siperfaqe 112m2 ne astir prane bar terminalit ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 3 kond... 27/10/2020 21:25... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim