shtepi perdhese tirane 

 Online 192 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 192 lexues | 1 njoftime ne pritje
94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

126,000 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

53,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 82 m2, 53 000 euro me hipoteke ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor ne rruge... (Premium 27.09.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

78,001 Euro
Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyri.
Aartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje p

Shitet Apartament 1+1 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne myslym shyri. aartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. ai eshte i organizuar ne: 1 sallon te bollshem dhe kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. zona ne... 17/09/2019 23:32

Mobilimi:Bosh

78,001 Euro

67,000 Euro
SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE DON BOSKO Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.
Apartamenti ka planetri te rregullt me  nje

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko. apartamenti ka planetri te rregullt me nje siperfaqe totale 90 m2. organizohet ne: 1 sallon te perbashket,2 dhoma gjumi, 1 korridor ne hyrje, 1 tualet dhe 2 ballkone. prona ka orientim lindje dhe pamje te paku... 17/09/2019 23:30

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

110,000 Euro
SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 ME HIPOTEKE NE UNAZE Shitet apartament modern, 3+1 ne Unaze te Re.

Organizimi:
- 1 korridor te ma

Shitet Super Apartament 3+1 Me Hipoteke Ne Unaze

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament modern, 3+1 ne unaze te re. organizimi: - 1 korridor te madh ne hyrje, - 1 sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, - 1 dhome matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe 2 ballkone. apartame... 17/09/2019 23:30

53,000 Euro 1+1+Ballkon me Hipoteke te Rregullt (Fush. e Aviacionit) Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Modern Shitet Apartament 1+1+Ballkon (59 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Fusha e Aviac

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe modern | shtruar me pllake cilesore te deltas | ndricim perfekt | termoizolim | hidroizolim | izol... 17/09/2019 23:26

30,000 Euro te mali i robit shitet 1+1 ne kat 1, me hipoteke ndodhet ne nje kompleks pallatesh shume te mire te mali i robit. eshte 1+1 me 1

Te Mali I Robit Shitet 1+1 Ne Kat 1, Me Hipoteke

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ndodhet ne nje kompleks pallatesh shume te mire te mali i robit. eshte 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. shittet i mobiluar. me hipoteke.... 17/09/2019 23:15

83,000 Dollar APARTAMENT 2+2+1 PER SHITJE TEK FUSHA ALI DEMI Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati ekzistues me tulla

Apartament 2+2+1 Per Shitje Tek Fusha Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati ekzistues me tulla, perpara se te shkosh tek fusha e ali demit. organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambient gatimi, 1 ballkon te bollshem dhe 1 tualet. pallati ndodhet ne n... 17/09/2019 23:15

Mobilimi:E Mobiluar

83,000 Dollar

188,800 Euro Shitet Shtepi 2 Katshe Ne Ksamil Me Certefikate Pronesi Shitet shtepi 2 katshe 100m2, se bashku me oborr 400m2, me te gjitha letrat e rr

Shitet Shtepi 2 Katshe Ne Ksamil Me Certefikate Pronesi

Ksamil | Sarande
4+1 Dhoma | Kuzhine
498.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi 2 katshe 100m2, se bashku me oborr 400m2, me te gjitha letrat e rregullta. shtepia eshte 2katshe e suvatuar por e paperfunduar me dyer dritare. shtepia eshte 100m larg plazhit ne qender te ksamilit.... 17/09/2019 23:06

Mobilimi:Bosh

188,800 Euro

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FUSHA ALI DEMI Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Idriz Dollaku me siperfaqe 73 m2. 
Apartamenti

Shitet Apartament 2+1 Tek Fusha Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen idriz dollaku me siperfaqe 73 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues . apartamenti eshte i perbere nga korridori i cili ben shperndarjen ne 2 dhoma gjumi, kuzhine e cila ka dhe aneksin e gati... 17/09/2019 23:05

40,000 Euro Shitet apartament 74 m2 pran Shkollës së Muzikës .  Me dokumenta pronesie Shitet apartament 74 m2 Pran Shkollës së Muzikës .  Apartament i ri i pa vën

Shitet Apartament 74 M2 Pran Shkollës Së Muzikës . Me Dokumenta Pronesie

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 74 m2 pran shkollës së muzikës . apartament i ri i pa vënë në punë. i rregulluar . kuzhina dhe banjo të kompletuar . shtëpia është e pajisur me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm . Çertifikat pronësie.... 17/09/2019 23:05

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 17/09/2019 22:45

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

60,000 Euro te don bosko prane hotel ferrari 2+1 me hipoteke apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri cilesor, ne zonen e don boskos, pran

Te Don Bosko Prane Hotel Ferrari 2+1 Me Hipoteke

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri cilesor, ne zonen e don boskos, prane hotel ferrarit. vendoset kati 5 banim me ashensor dhe administrim. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. ka orientim dhe ... 17/09/2019 22:36

100,000 Euro te oxhaku shitet 2+1 me hipoteke apartamenti ndodhet te oxhaku ne katin 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.

Te Oxhaku Shitet 2+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet te oxhaku ne katin 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar. ka hipoteke. orientohet nga jugu. perbehet nga salloni i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare, 2 ballkone dhe 1 depo e vogel. apartamenti eshte i shtruar ... 17/09/2019 22:36

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

133,000 Euro shitet 3+1 te zoologjiku, me pamje nga liqeni Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik, ne katin 2 te nje pallati te ri, d

Shitet 3+1 Te Zoologjiku, Me Pamje Nga Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
151.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit zoologjik, ne katin 2 te nje pallati te ri, dhe ka pamje te lire nga liqeni artificial. organizimi i brendeshem i apartamentit eshte shume i mire dhe eprbehet nga nje koridor, nje holl i madh ndenje, 3 dhoma gjumi, ... 17/09/2019 22:35

Mobilimi:Bosh

133,000 Euro

95,000 Euro 2+1+2 te kopshti botanik(me hipoteke) Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit shume prane Kop

2+1+2 Te Kopshti Botanik(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit shume prane kopshtit botanik, per arsye te qetesise, ajrit te paster por edhe afersine qe ka me zonat e frekuentuara te tiranes. apartamenti pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rif... 17/09/2019 22:28

88,000 Euro Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!! Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane viva market ne don bosko, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me ashensor, shitet per vetem 770 euro / m2. apartamenti ka orientim nga lindja duke ofruar ndiçim natyral. pallat... 17/09/2019 22:28

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 17/09/2019 22:26

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 17/09/2019 22:15

45,000 Euro shitet 1+1 te tregu elektrik(me hipoteke) aaprtamenti ndodhet te tregu elektrik, ne katin 4  te nje pallati egzistues me t

Shitet 1+1 Te Tregu Elektrik(me Hipoteke)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Aaprtamenti ndodhet te tregu elektrik, ne katin 4 te nje pallati egzistues me tulla te bardha(silikat). organizohet ne 1 dhome ndenje me aneks gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. apartamenti ka nevoje per rikonstruksion. me hipoteke... 17/09/2019 22:03

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjenti... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezuesh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballk (i Madh -70 M2) Eleonora * Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar ... (Premium 18.12.2019)

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 ne pallatin me cilesor te Tiranes !!! Stadiumi Dinamo ne zonen me te preferuar te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Ne Pallatin Me Cilesor Te Tiranes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Stadiumi dinamo ne zonen me te preferuar te tiranes, shitet super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor te teknologjis me te fundit. apartamenti eshte i orientuar veri-lindje dhe ka nj... 17/09/2019 22:03

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 17/09/2019 22:03

160,000 Euro shitet komplet kati i nje pallati egzistues(i rikonstruktuar-5 dhoma secila me tualet me vete) shitet komplet kati i nje pallati egzistues(i rikonstruktuar-5 dhoma secila me t

Shitet Komplet Kati I Nje Pallati Egzistues(i Rikonstruktuar-5 Dhoma Secila Me Tualet Me V

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet komplet kati i nje pallati egzistues(i rikonstruktuar-5 dhoma secila me tualet me vete) me hipoteke. i projektuar per hostel(me hipoteke)... 17/09/2019 21:58

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

50,000 Euro Shtepi 3 kat(cmim okazion) Shtepia ka uje dhe drita 24h
Me hipoteke dhe dokumenta te rregullta
Shitet per

Shtepi 3 Kat(cmim Okazion)

Plepa | Durres
5+1 Dhoma | Kuzhine
320.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shtepia ka uje dhe drita 24h me hipoteke dhe dokumenta te rregullta shitet per arsye emigrimi per me shume informacion kontaktoni ne nr e tel ju faleminderit... 17/09/2019 21:58

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

130,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

125,000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. ... (Premium 22.09.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

74,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirise". informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

55,000 Euro 2+1+Bllk i MADH (Ali Dem) - (Bosh) Hapesire e Madhe dhe e Shfrytezueshme  Apt 2+1+Ballkon ne Ali Dem | Apartamenti Shitet Bosh | Zone me Mundesi Parkimi

2+1+bllk I Madh (ali Dem) - (bosh) Hapesire E Madhe Dhe E Shfrytezueshme

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

apt 2+1+ballkon ne ali dem | apartamenti shitet bosh | zone me mundesi parkimi | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | ballkon me pamje | tualet me hidrosanitare cileso... 17/09/2019 21:43

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

95,000 Euro Shitet 2+1 kopshti botanik Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit shume prane Kop

Shitet 2+1 Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit shume prane kopshtit botanik, per arsye te qetesise, ajrit te paster por edhe afersine qe ka me zonat e frekuentuara te tiranes. apartamenti pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rif... 17/09/2019 21:29

38,000 Euro  Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 5, 55.5 m² 38.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 5, 55.5 M² 38.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • siperfaqja e apartamentit : 55.5 m2 • orientimi lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar d... 17/09/2019 20:49

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim