shtepi private ne shitje ne rrogozhine 

 Online 155 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 155 lexues | 6 njoftime ne pritje
65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

64,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,perballe ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartame... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

147,000 Euro

Apart. 2+1 Unik 108m2 Komp. Dinamo - Rr. Kosovareve ( Aredim Italian- Pamje Panoramike)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (107.2 m2) tek kompleksi dinamo - rr. e kosovareve, apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem,... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

94,000 Euro
Tirane,Shitet Duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur(Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur(rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem... 15/12/2019 22:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

143,500 Euro
Tirane,Shes Apartament Luksoz 2+1,Kati 5,125 m²,143.500 Eur (Foleja e Gjelber,Zogu I Zi) Shitet Apartament spacioz ne nje kompleks rezidencial , zona e Zogu te Zi .

A

Tirane,shes Apartament Luksoz 2+1,kati 5,125 M²,143.500 Eur (foleja E Gjelber,zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament spacioz ne nje kompleks rezidencial , zona e zogu te zi . apartamenti ndodhet ne katin e 5 , dhe ka nje siperfaqe totale 125 m2. organizim perfekt :salloni ndenies+ gatimi,2 dhoma gjumi ,2 tualete,2 ballkone. punime super... 15/12/2019 22:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

143,500 Euro

85,000 Euro
KLERING-Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,110 m² 85.000 Eur( Kompleksi E88 ) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2,110 M² 85.000 Eur( Kompleksi E88 )

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim veri-perendim. dritare dopio ... 15/12/2019 22:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

83,000 Euro Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 2, 112 m², 83.000 Euro (Unaza e re) Shitet Apartament modern ne zonen e Unazes se Re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2.

Tirane,shes Apartament 2+1+a+blk, Kati 2, 112 M², 83.000 Euro (unaza E Re)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament modern ne zonen e unazes se re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2. ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkone. eshte ne fazat finale te puni... 15/12/2019 22:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

58,000 Euro Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 77 m², 58.000 Euro (TIRANA GOLDEN PARK) Tek Kompleksi Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3, shitet super Apa

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2, 77 M², 58.000 Euro (tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek kompleksi tirana golden park, perballe spitalit amerikan 3, shitet super apartament 2+1 ne katin e 1 te banimit . siperfaqe totale 77 m2, mobilim teper modern ne cdo ane te apartamentit. apartamenti organizohet ne sallon ndenie+ gatim, 2 d... 15/12/2019 22:08... Lexo detajet..

83,000 Euro Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1,Kati 3,109 m²,83.000 Eur(Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Rezidencial 2+1,kati 3,109 M²,83.000 Eur(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apart... 15/12/2019 22:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

63,000 Euro Tirane,Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (5 Maji,Tregu Industrial) Shitet Apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek zona 5 Maji

Eshte 1 komp

Tirane,shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (5 Maji,tregu Industrial)

Tjeter zone | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kompleks te ri banimi ,tek zona 5 maji eshte 1 kompleks rezidencial prane unazes, me pamje nga rruga. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma,1 banjo,... 15/12/2019 22:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

73,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KOMPLEKSI KONTAKT SHITETE APARTAMENT 1+1 NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRA NE TIRANE 
ORGANIZOHET

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitete apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira ne tirane organizohet nga nje sallon me kuzhine te perbashket , nje dhome gjumi , nje tualet si dhe nje ballkon siperfaqe totate e partamentit eshte 73 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 shitet t... 15/12/2019 21:51... Lexo detajet..

4,800,000 Leke Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 67 m² 4.800.000 Leke (Rr. e Dibres) Shitet apartament 3+1+bllk
Çmimi: 4.8 Mln/ Leke
Rr. e Dibres
Apartamenti ndo

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 3, 67 M² 4.800.000 Leke (rr. E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1+bllk Çmimi: 4.8 mln/ leke rr. e dibres apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge kryesore. siperfaqe 67 m² 3 dhoma sallon kuzhine tualet koridor ballkon apartamenti eshte i organizuar:... 15/12/2019 21:50... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

4,800,000 Leke

90,000 Euro

Shitet, Apartament 3+1, Kodra E Diellit, Tiranë , Pri+ 10564

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kodrës së diellit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit : 120... (Premium 14.03.2020)

239,000 Euro

Shitet pethouse 184 m2 ( papafingo- ne zemer te tiranes - 250 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apartament i vecant i ndertuar 2014, me punim... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

239,000 Euro

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

35,000 Euro Shitet Apartament 3+1 prane Shkolles Bashkuar!! Super okazion!
Shitet 3+1 Rr e Dibres 42 milion leke. Kati 3, pallat ekzistues,

Shitet Apartament 3+1 Prane Shkolles Bashkuar!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion! shitet 3+1 rr e dibres 42 milion leke. kati 3, pallat ekzistues, buze rruge kryesore, siperfaqja 67 m2, sallon, tre dhoma gjumi te medha, tualet. buze rruge kryesore cmim okazion vetem per 3 dite pasi pronari largohet nga shqiperia... 15/12/2019 21:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

40,000 Euro OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ALI DEM Shitet apartament 1+1 me cmim okazion ne Ali Dem. Apartamenti me siperfaqe prej

Okazion! Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 me cmim okazion ne ali dem. apartamenti me siperfaqe prej 66 m2 neto organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, ballkoni dhe tualeti me dritare. ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri 4 katesh... 15/12/2019 21:24... Lexo detajet..

39,000 Euro Apartament 1+1 vetem 39000€, ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Mangalem 21. Ofron te gjitha fasilitet e nevoj

Apartament 1+1 Vetem 39000€, Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem 21. ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per jetesen e nje familjeje: ambiente te gjelberuara dhe te qeta, te gjitha llojet e njesive te sherbimit, institucione si shkolla, qendra shendetesore etj apartame... 15/12/2019 20:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

42,000 Euro SHITET ME CMIM OKAZION APARTAMENT 1+1 NE LAPRAK Shitet apartament 1+1 ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pal

Shitet Me Cmim Okazion Apartament 1+1 Ne Laprak

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 ne laprake. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues totalisht te rregulluar dhe rikonstruktuar. apartamenti ka siperfaqe prej 54m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome, gjumi, tualet dhe... 15/12/2019 20:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

47,000 Euro Apartament Per Shitje 1+1 Rruga ''Dritan Hoxha'' Apartament 1+1 në shitje, tek Rruga ''Dritan Hoxha''. Apar

Apartament Per Shitje 1+1 Rruga ''dritan Hoxha''

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

apartament 1+1 në shitje, tek rruga ''dritan hoxha''. apartamenti ka sipërfaqe 48m2 bruto, dhe hapësirë të shfrtytëzueshme 42m2. objekti është i organizuar shumë mirë, ka planimetri të pastër lineare dhe kubaturë të rregullt. apartamen... 15/12/2019 20:30... Lexo detajet..

110,000 Euro Vil private në shitje Vil private në shitje të Bamir Topi me siç 165 m2 dhe siperfaqe trualli 500m

Vil Private Në Shitje

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vil private në shitje të bamir topi me siç 165 m2 dhe siperfaqe trualli 500m2 me dokumenta te rregullet .... 15/12/2019 20:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 55,000 € ID: plus12647 Shitet apartament (papafingo) në zonën e Freskut në rrugën Shefqet Kuka. Inf

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 55,000 € Id: Plus12647

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament (papafingo) në zonën e freskut në rrugën shefqet kuka. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 130 m2 • kati i 7 banim • orientim veri-lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent... 15/12/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

81,000 Euro Shitet apartament sp 87 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 87 m2.
Adresa: Afer KESH-it .

Shitet Apartament Sp 87 M2

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 87 m2. adresa: afer kesh-it .tirane. cmimi 81.000 euro kontakt: kubesairealestate@gmail.com tel: 0682801479... 15/12/2019 19:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

45,000 Euro Shitet apartament 1+1 Rruga Ali Demi perball shkolles Kushtrimi i Lirise Shitet apartament 1+1
°Rruga Ali Demi perball shkolles Kushtrimi i Lirise
°S

Shitet Apartament 1+1 Rruga Ali Demi Perball Shkolles Kushtrimi I Lirise

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 °rruga ali demi perball shkolles kushtrimi i lirise °sip: 60 m² °cmimi 45.000 euro °me hipotek °kati 4 °mundesi financimi me nje parapagese prej 13.500 euro dhe me pas 160 euro ne muaj °na kontaktoni 0684021358 os... 15/12/2019 19:49... Lexo detajet..

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

102,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

65,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Misto Mame Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1 tualet - 2 dhoma gjumi - 1 ballkon siperfaqja totale eshte 90m2, nga te cilat 80 m2 jane siperfa... 15/12/2019 19:47... Lexo detajet..

2,200,000 Leke SHITET APARTAMENT LAGJA 17, KORÇË Shitet apartament tek lagjja 17, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 56 m2. Prona

Shitet Apartament Lagja 17, KorÇË

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament tek lagjja 17, korçë. apartamenti ka sipërfaqe 56 m2. prona organizohet nga koridor, dhomë ndenjeje + kuzhinë, një dhomë gjumi, një ballkon, banjë. Çmimi i apartamentit është në total 2 200 000 lek / m2 dhe shitet i mob... 15/12/2019 19:45... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

2,200,000 Leke

79,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 5 MAJ Shitet apartament 2+1 tek Medreseja.
Apartamenti ndodhet ngjitur me kompleksin

Shitet Apartament 2+1 Tek 5 Maj

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek medreseja. apartamenti ndodhet ngjitur me kompleksin "concord center". ndodhet ne katin e 3 banimi dhe te 4 nga toka ne nje pallat me ashensor te mireadministruar. organizohet nga ambjenti i ndenjes + ambjenti i gatimit, ... 15/12/2019 19:29... Lexo detajet..

54,900 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA GLOBE Shitet apartament 1+1 tek rruga "Bab Rexha".
Apartamenti eshte i sapo

Shitet Apartament 1+1 Mbrapa Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "bab rexha". apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe i eshte bere cdo gje e re. ndodhet ne katin 5 te nje pallati ekzistues dhe te fundit pa ashensor. tarraca eshte e gjitha e re dhe e investuar ! me hipoteke!!... 15/12/2019 19:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,900 Euro

69,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

57,000 Euro

Okazion .shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha 57.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri 8-katesh. apartamenti ka siperfaqe totale ... (Premium 22.12.2019)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

51,000 Euro

Apartament me siperfaqe 70 m2, i orientuar ne perendim. ndohet ne nje kompleks qe ofron te gjitha fasilitet per jeten e nje familjeje, njesi sherbimi... (Premium 21.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,000 Euro

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

77,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 2+1+blk Kati 2 83 M² 77000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 2+1, "don bosko". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 83 m2 • kati i 2 banim • pallat i ri ndertuar ne... (Premium 07.03.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

99,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (diplomat 1 - stadiumi dinamo) zone perfekte | parket | hapesire e bolleshme | planimetri e rregullt | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

76,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek shkolla "26 Nentori" Shitet apartament 2+1+2 tek shkolla "26 Nentori" .
Apartamenti ndodhe

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Shkolla "26 Nentori"

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek shkolla "26 nentori" . apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh i ndertuar ne vitin 2000 pa ashensor . organizohet nga dhoma e ndenjes me kuzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete njeri me ajrosje natyrale d... 15/12/2019 19:28... Lexo detajet..

56,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PORTI Shitet apartament 2+1 ne Vlore tek Porti
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gju

Shitet Apartament 2+1 Tek Porti

Qender | Vlore (1.65 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne vlore tek porti apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. orientimi favorizon drite gjate gjith dites . dyert jane te porositura . disponon dokumentacion te rre... 15/12/2019 19:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

99,000 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK BLLOKU GINTAS Shitet apartament 3+1+2 ne zonen e Laprakes, Blloku Gintash.
Ka sip. totale 137

Apartament 3+1+2 Per Shitje Tek Blloku Gintas

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 3+1+2 ne zonen e laprakes, blloku gintash. ka sip. totale 137.5 m2, ku nga keto 124.57 m2 jane sip. e brendshme. ndodhet ne katin e 7 (jo te fundit) te nje pallati me ashensor. organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambj... 15/12/2019 19:28... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim