shtepi shitje ne elbasan  13916 Njoftime

 Online 205 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
110,000 Euro id:114015 - Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Vizion+ !

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Vizion+ !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin me te preferuar ne don bosko, tek vizion+, shitet apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin... (Premium 16.05.2019)

41,500 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit : 71.8 m2 • ori... (Premium 08.01.2020)

127,000 Euro id:28549 - Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro id:112808 - Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes tek 9-kateshet pallat i ri OKAZION !!!

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

67,500 Euro Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor Shitet Apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne Porcelan (Rr. Hysen Gjura) - Apartamenti eshte n

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (21:55): Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera ekonomik | muret jane patinuar se fundm...

69,500 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN DRITANE HOXHA Jepet me qira ambjent komercial 65 m2, ne nje qender biznesi ne rrugen Sami Fras

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Dritane Hoxha

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (21:35): Jepet me qira ambjent komercial 65 m2, ne nje qender biznesi ne rrugen sami frasheri. ne katin e 3 me pamje nga rruga kryesore, me fasad xhami, e shtruar me parket dhe spote ndricimi, me ashensor panoramik, me kondicionim, tualet, e rikonstruktuar, e...

121,000 Euro Shitet| Apartament 3+1 . 134.9 m2 , 121000 euro rruga Dritan Hoxha. I organizuar ne: 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti

Shitet| Apartament 3+1 . 134.9 M2 , 121000 Euro Rruga Dritan Hoxha.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (21:27): I organizuar ne: 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat shume cilesor me 2 ashensore. termoizolimi eshte me veshje kapote, muret ndarese jane me izolim akustik midis apartamenteve dhe kor...

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

110,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 160 m² 110.000 Euro (Fresku) Apartamenti (Papafingo) ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen "Muhamet Deliu

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 160 M² 110.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (21:27): Apartamenti (papafingo) ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen "muhamet deliu" . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 160m2 . apartamenti ka orientim veri-perendim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipo...

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

85,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 126 m² 85.000 Euro (Kinostudio) Apartamenti ndodhet ne zonen e “Kinostudios” . Apartamenti eshte I pozicionu

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 6, 126 M² 85.000 Euro (kinostudio)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (21:27): Apartamenti ndodhet ne zonen e “kinostudios” . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 banim, me siperfaqe totale 126 m2. apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti disponon •...

60,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 60.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e "Thesarit" . Aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 100 M² 60.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (21:27): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e "thesarit" . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 100m2 . apartamenti ka orientim jug-perendim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamen...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

78,780 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 121 m² 78.780 (tufine) Apartamenti ndodhet ne zonen e Tufines. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 121 M² 78.780 (tufine)

Tjeter zone | Tirane (4.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (21:26): Apartamenti ndodhet ne zonen e tufines. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 121.2m2 . apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti disponon • ambjent ...

Mobilimi:Bosh

78,780 Euro

120,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1+2 Prane Zogut te Zi! Ne zonen me strategjike ne Tirane, prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, Shitet

Shitet Super Apartament 2+1+2 Prane Zogut Te Zi!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (21:26): Ne zonen me strategjike ne tirane, prane rrethrrotullimit te zogut te zi, shitet super apartament i mobiluar 2+1+2! ka nje siperfaqe totale prej 115.3 m2 dhe 104 neto. apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt i organizuar ne nje ambjent ndenje...

299,000 Euro Apartament 4+1 per shitje Sheshi Wilson Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Sheshit Willson. Informacion mbi apar

Apartament 4+1 Per Shitje Sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (21:26): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e sheshit willson. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri •kati 1 banim • siperfaqa e apartamentit : 233 m2 • dokumentacioni: me hipoteke apartamenti shitet bosh dhe disponon: • salloni ndenjes...

Mobilimi:Bosh

299,000 Euro

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

57,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 98 m² 57.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e “Dajtit”. Apartamenti esh

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 98 M² 57.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (21:26): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e “dajtit”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me siperfaqe totale 98.6 m2. apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti dispon...

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

75,500 Euro 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016 Shitet Apartament 2 + 1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (21:25): Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron parkim | shtruar me parket cilesor | mobilim cilesor/ i ri (mobiljet te gjitha cilesore markat dhe cile...

155,000 Euro Tirane, shes Vile 2+1+BLK Kati 3, 300 m² 155.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres) Shitet/ jepet me qera vile ne Autostraden Tiranë-Durrës. Vila ka strukture 3 k

Tirane, Shes Vile 2+1+blk Kati 3, 300 M² 155.000 Euro (autostrada Tirane-durres)

Vore | Tirane (5.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (21:08): Shitet/ jepet me qera vile ne autostraden tiranë-durrës. vila ka strukture 3 katshe me siperfaqe ndertim 300 m2, nga 100m2 cdo kat dhe siperfaqe truall 200 m2. organizimi: kati i pare dy dhoma dhe nje tualet, kati i dyte ka nje sallon, dy dhoma gju...

Mobilimi:Bosh

155,000 Euro

114,750 Euro Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 153 m2 ne Kompleksin "Green City", Unaze e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri banimi. Organizimi i brend

Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe 153 M2 Ne Kompleksin "green City", Unaze E Re.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
153.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (21:08): Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri banimi. organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone....

Mobilimi:Bosh

114,750 Euro

109,000 Euro 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike Shitet Apt 2 + 1 (115 m2) tek Shkolla e Baletit, Pallat i Ri me Ashensor | Mobil

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (21:08): Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina eshte e re | dhomat e gjumit jane te komple...

100,000 Euro Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili

Apartament i arreduar me ark

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Halili

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

19.04.2019 (21:08): Shitet super apartament 1+1 tek kompleksi halili apartament i arreduar me arkitekt. apartamenti eshte i mire organizuar. apartamenti eshte i paisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe sistem chiller. mobilim i ri i paperdorur. ndodhet n...

93,000 Euro 2+1 Ne shitje te Liqeni i Thate Apartamenti ndodhet ne rrugen Hamdi Sina prane Liqenit te Thate. Ndodhet ne kati

2+1 Ne Shitje Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (21:08): Apartamenti ndodhet ne rrugen hamdi sina prane liqenit te thate. ndodhet ne katin e dyte te pallati te ri me ashensor me nje siperfaqe 127.3 m² . apartamenti eshte i tipit 2+1 me 3 ballkone ne secilen dhome. eshte bere dorezimi i dokumentacionit i k...

88,830 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 104 m² 88.830 Euro (Don Bosko) Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 10

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 104 M² 88.830 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.04.2019 (21:08): Shitet, apartament 2+1 tek kompleksi fiori di bosco. apartamenti ka siperfaqe 104.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 banim. organizimi: ambjneti gatimi, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. kompleksi ka punime cilesore, kubature te ...

Mobilimi:Bosh

88,830 Euro

60,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m² 60.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit. Apartamenti ndodhet

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 94 M² 60.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (21:08): Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 94 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent nd...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

109,000 Euro id:104558 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 18.12.2019)

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 83 m2 . 70 mij euro . Ruga Dibres . Mbrapa Universitetit Mjeksise . Shitet apartament 2+1 83 m2 pjeserisht i mobiluar . 
Apartamenti disponon certe

Shitet Apartament 2+1 83 M2 . 70 Mij Euro . Ruga Dibres . Mbrapa Universitetit Mjeksise .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.04.2019 (20:08): Shitet apartament 2+1 83 m2 pjeserisht i mobiluar . apartamenti disponon certefikat te regullt pronesie . kati : 5 pallati ri jo i fundit pa ashensor . adresa : ruga dibres . vendodhja mbrapa universitetit mjekesise . cmimi : 70 mij euro i disk...

175,000 Euro Okazion : Shitet super vile . Adresa : Krrabe Tirane . Vila pozicionohet buze rruges ne Krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, p

Okazion : Shitet Super Vile . Adresa : Krrabe Tirane .

Zone Periferike | Tirane (17.50 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
600.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (20:07): Vila pozicionohet buze rruges ne krrabe, mes gjelberimit dhe ajrit te fresket, prane saj ndodhet vendnisja per ne piken turistike “syri i ciklopit”, nje rrugetim prej 4km e cila vizitohet nga turist te shumte. vila ka nje siperfaqe ndertimi prej ...

70,000 Euro Okazion : Shitet apartament 2+1 . 85m2 = 70000 euro . Okazion : Shitet super apartament 2+1 ne nje nga zonat me te frekuentuara ne Tir

Okazion : Shitet Apartament 2+1 . 85m2 = 70000 Euro .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (20:04): Okazion : shitet super apartament 2+1 ne nje nga zonat me te frekuentuara ne tirane . apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh pallat i vjeter parafabrikat , me nje siperfaqe te brendeshme 85 m2 . apartamenti eshte shum mire i inve...

10,500 Euro Shitet apartsment 2+1 = 115 m2 . Ruga Elbasanit . Shitet apartament 2+1 . 115 m2
Apartamenti shitet i mobiluar .
Apartamenti dis

Shitet Apartsment 2+1 = 115 M2 . Ruga Elbasanit .

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (20:03): Shitet apartament 2+1 . 115 m2 apartamenti shitet i mobiluar . apartamenti disponon certefikate te regullt pronesie . kati i 6 me ashensor . pozicionohet ne veri - perendim . adresa : rruga elbasanit . vendodhja tek xhamia e tbakeve . pallati e...

65,000 Euro id:115764 - 2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, kati i 4°(pallate me 5 kate) -rr ferit xhajko (pallat i kuq) -hyrje -banjo -kuzhine e re e mobiluar dhe me tavoline ngrenje... (Premium 28.04.2019)

75,500 Euro id:35268 - 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron par... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

160,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 271 m² 160000 Euro (Fresku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 271 M² 160000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
271.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e“teleferikut” perballe restorant deliut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, (p... (Premium 07.03.2020)

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje... (Premium 31.12.2019)

59,000 Euro Okazion : Shitet apartament 2+1 91.5 m2 = 5900 . Adresa : Tek Spitali Nene Tereza . Okazion : Shitet super apartament 2+1 . Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete

Okazion : Shitet Apartament 2+1 91.5 M2 = 5900 . Adresa : Tek Spitali Nene Tereza .

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (20:01): Okazion : shitet super apartament 2+1 . apartamenti ndodhet ne nje zone te qete afer spitalit nene tereza . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh pallat i vjeter parafabrikate . apartamenti ka 91.5 m2 te brendeshme dhe disponon d...

131,750 Euro Shitet Apartament 2+1 ! Shitet Apartament 2+1 tek Kodra e Diellit! Apartamenti eshte i organizuar ne nje

Shitet Apartament 2+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.04.2019 (20:01): Shitet apartament 2+1 tek kodra e diellit! apartamenti eshte i organizuar ne nje 1 ambjent ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande. sip.e brendshme e apartamentit eshte 95 m2, ndersa veranda ka nje sip. prej 120 m2.apartamenti ndodhet ne ka...

Mobilimi:Bosh

131,750 Euro

85,000 Euro Shitet Duplex tek Medreseja ! Shitet Duplex tek Medreseja ! Eshte i organizuar ne 3+1+2 tualete me dritare.Dup

Shitet Duplex Tek Medreseja !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.04.2019 (20:01): Shitet duplex tek medreseja ! eshte i organizuar ne 3+1+2 tualete me dritare.duplexi eshte i mobiluar.ndodhet ne katin e 3-4-te. sip. eshte 130 m2. cmimi : 85.000 euro i pa diskutueshem. adresa : rruga e dibres. ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim