shtepi te vjeter per shitje ne himare 

 Online 77 lexues | 28 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 77 lexues | 28 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

64,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,perballe ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartame... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

39,000 Euro
Mundesi Investimi: 1+1 (70 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner Shitet Apartament Pjeserisht i Mobiluar, 1+1 (70 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i

Mundesi Investimi: 1+1 (70 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicioner

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament pjeserisht i mobiluar, 1+1 (70 m2) ne fresk (parkim) pallat i ri me ashensor | kondicioner | hapesire e bolleshme | planimetri e rregullt | ndricim perfekt | pamje panoramike | dritare dopio xham | termoizolim | hidroizolim | muret ... 14/12/2019 08:04... Lexo detajet..

65,000 Euro
NE PORCELAN SHITET APARTAMENT 2+1 ! Ne Porcelan, ne rrugen Kongresi i Manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar m

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje te bollshem me ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gj... 14/12/2019 07:55... Lexo detajet..

40,000 Euro
 Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 14/12/2019 07:18... Lexo detajet..

185,000 Euro Okazion! 1600 Euro/m2 apartament per shitje ne Bllok! Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodh

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cmim i apartamentin eshte okazion me 1600 euro/m2 ku cmimi i tregut ne zone eshte 2000-2500 euro/m2. a... 14/12/2019 07:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

54,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Mis

Shitet,apartament 2+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e misto mames.apartamenti eshte i organizuar nga salloni,2 dhomat e gjumit,2 tualetet dhe ballkoni.objekti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati me punime mjaft cilesore d... 14/12/2019 07:07... Lexo detajet..

60,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje ne Fresk ne Tirane Fresk, Rruga e Dajtit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 110 m2 me Hipoteke, kat

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Fresk Ne Tirane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (8.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Fresk, rruga e dajtit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m2 me hipoteke, kati 3 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet, koridor, shitet bosh, apartament i ri, i pa banuar me pare, orientim me diell... 14/12/2019 07:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

43,000 Euro Apartament 1+1 72m2 Casa Italia -- 43000 € Shitet apartament 1+1, 72m2 i arreduar me hipoteke 43000euro tek Casa Italia! Ap

Apartament 1+1 72m2 Casa Italia -- 43000 €

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 1+1, 72m2 i arreduar me hipoteke 43000euro tek casa italia! apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me punime teper cilesore vetem 2 minuta larg nga casa italia. apartamenti ka forme shume te regullt dhe punimet nga me... 14/12/2019 04:19... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Komuna e Parisit, Tiranë , PRI13503 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Lulishtes 1 maji. Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1+2, Komuna E Parisit, Tiranë , Pri13503

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e lulishtes 1 maji. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 115 m2. • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i ndenje... 14/12/2019 02:16... Lexo detajet..

109,000 Euro Shitet 2+1 tek Komuna e Parisit afer Lulishtes Ndodhet ne katin e 5 me ashensor ne pallat relativisht te ri me organizim 2+1 dh

Shitet 2+1 Tek Komuna E Parisit Afer Lulishtes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ndodhet ne katin e 5 me ashensor ne pallat relativisht te ri me organizim 2+1 dhe siperfaqe 106m2. ka hipoteke preferohen klient me cash dhe jo me financim nga banka. per cdo info ose foto te tjera me shkruani ne whatsapp... 14/12/2019 02:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

109,000 Euro

239,000 Euro

Shitet pethouse 184 m2 ( papafingo- ne zemer te tiranes - 250 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apartament i vecant i ndertuar 2014, me punim... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

239,000 Euro

47,500 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tirane. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 3 banim • siperfa... (Premium 14.03.2020)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

145,000 Euro 😄CMIM I MIRE 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna e Parisit Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar.
Ai ka

😄cmim I Mire 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mire. dhoma matrimoniale ka nje tualet me siperfaqe te konsiderueshme si dhe dalje ne nje ballkon te ... 14/12/2019 00:13... Lexo detajet..

73,700 Euro shitet SUPER 2+1 OKAZION kompleksi turdiu 670 euro/m2 Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga k

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sis... 14/12/2019 00:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

180,000 Euro OKAZION!!!! SHITET SHTEPIA Shitet shtepia 2 kateshe . Kati i pare eshte garazhd , kati I dyte eshte banim.

Okazion!!!! Shitet Shtepia

Zone Periferike | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
600.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepia 2 kateshe . kati i pare eshte garazhd , kati i dyte eshte banim. shtepia eshte e mobiluar dhe e paisur me kondicionim.ka nje oborr te gjelberuar ku te ofron qetesi . shtepia eshte ne kushte mjafte te mirembajtura. mobilimi eshte i sap... 13/12/2019 23:01... Lexo detajet..

60,000 Euro Tiranë Apartament 2+1Për Shitje në Ysberisht Tiranë, në Ysberisht shitet Apartament 2+1+Ballkonë+2Tualete Kati 8 sipërfaq

Tiranë Apartament 2+1për Shitje Në Ysberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tiranë, në ysberisht shitet apartament 2+1+ballkonë+2tualete kati 8 sipërfaqe 100m2. apartamenti është me hipotek orientim jug-lindje ndodhet në pallat të mirëadministruar me ashensor. cmimi 60.000€ kontakt origjinal real estate tiranë al... 13/12/2019 23:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

137,000 Euro Apartment luksoz 2+1 per shitje te kopshti Botanik Shitet apartament Luksoz te kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dh

Apartment Luksoz 2+1 Per Shitje Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament luksoz te kopshti botanik. apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe organizohet ne soxhorni, dy dhoma gjumi 2 tualete dhe nje ballkon qe ofron nje pamje relaxi nga liqeni i tiranes. i mobiluar me stil dhe i pabanueshem. nje mundesi mjaf... 13/12/2019 22:57... Lexo detajet..

79,000 Euro 💥Apartament 2+1 i investuar te 21 Dhjetori💥 Shitet super apartament i investuar te 21 Dhjetori.
Mbrapa Hotel Mondial. Apart

💥apartament 2+1 I Investuar Te 21 Dhjetori💥

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament i investuar te 21 dhjetori. mbrapa hotel mondial. apartament i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, pallat ekzistues, kati 6. pronari i ka bere totalisht punimet nga e para: totalisht i izoluar, panele diellore, pompe u... 13/12/2019 22:54... Lexo detajet..

91,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit ne nje pallat te mireadministruar me

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit ne nje pallat te mireadministruar me dy ashensore, me sistem survejimi 24/24. ogranizohet ne korridorin hyres, sallon ndenje, ambient ngrenie dhe gatimi te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet. eshte tota... 13/12/2019 20:32... Lexo detajet..

54,000 Euro Durres-Shes hyrje 1+1,kati 3,62 m2,54.000 Eur (VALA MAR,GJiri i Lalzit) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Durres-shes Hyrje 1+1,kati 3,62 M2,54.000 Eur (vala Mar,gjiri I Lalzit)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 1+1 ne katin e 3, me siperfaqje 62 m2. apartame... 13/12/2019 20:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

87,000 Euro Tirane,shes Apartament panoramik 2+1, Kati 8,110 m²,87.000 Euro(Rr e Durresit) Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, I sapoperfunduar me punime teper

Tirane,shes Apartament Panoramik 2+1, Kati 8,110 M²,87.000 Euro(rr E Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor, i sapoperfunduar me punime teper cilesore. eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon me pamje fantastike. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne ... 13/12/2019 20:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

79,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 106 m² 79.000 Euro (Porcelan) Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 d

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 106 M² 79.000 Euro (porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon. ka orientim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket... 13/12/2019 20:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

169,000 Euro Tirane,shes Apartament 2+1,Kati 3,135 m² 169.000 Eur (Delijorgji) Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore.

Ka siperfaqe to

Tirane,shes Apartament 2+1,kati 3,135 M² 169.000 Eur (delijorgji)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore. ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkone. eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komf... 13/12/2019 20:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

169,000 Euro

76,000 Euro OKAZION-Tirane,Apartament kleringu 2+1,Kati 3,91 m²,76.000 Euro (Fiori Di Bosko) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco,nder komplekset me

Okazion-tirane,apartament Kleringu 2+1,kati 3,91 M²,76.000 Euro (fiori Di Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco,nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2,orientim nga dielli. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te r... 13/12/2019 20:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

121,000 Euro Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,121.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 13/12/2019 20:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

69,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

51,000 Euro

Apartament me siperfaqe 70 m2, i orientuar ne perendim. ndohet ne nje kompleks qe ofron te gjitha fasilitet per jeten e nje familjeje, njesi sherbimi... (Premium 21.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,000 Euro

57,000 Euro

Okazion .shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha 57.000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rruga "dritan hoxha". apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri 8-katesh. apartamenti ka siperfaqe totale ... (Premium 22.12.2019)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

77,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 2+1+blk Kati 2 83 M² 77000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 2+1, "don bosko". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 83 m2 • kati i 2 banim • pallat i ri ndertuar ne... (Premium 07.03.2020)

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

99,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (diplomat 1 - stadiumi dinamo) zone perfekte | parket | hapesire e bolleshme | planimetri e rregullt | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

94,000 Euro Tirane,Shitet Duplex luksoz 2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur(Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur(rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem... 13/12/2019 20:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes Apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit,perbehet nga salloni+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet,ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga perendimi.ashen... 13/12/2019 20:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

78,000 Euro Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m² ,78.000 Euro(Rruga e Dibres) Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial. 

Organ

Tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 100 M² ,78.000 Euro(rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial. organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. pjese e nje kompleksi prestigjoz me cilesi te larte ndertimi, termoizolim,izolim akustik ndermjet apar... 13/12/2019 20:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim