shtepia tbukra  PRINT

 Online 189 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
230,000 Euro

Tek Delijorgji Shitet Apartament Super Luksoz 3+1+2 +garazhd

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek rruga e kavajes, ne kompleksin delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, re... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

110,000 Euro Ap. 2+1 ne shitje te Komuna e Parisit 
Shitet 2+1 te Komuna e Parisit , me nje hapsire te bollshme me siperfaqe 111m2

Ap. 2+1 Ne Shitje Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:21): shitet 2+1 te komuna e parisit , me nje hapsire te bollshme me siperfaqe 111m2 , ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor , ka nje organizim te mire me nje sallon bashkangjitur me kendin e gatimit , dy dhoma gjumi dhe nje tualet . ndo...

40,000 Euro Apartament ne shitje 1+1 Apartament ne shitje 1+1 , ndodhet te Kodra e Diellit mbrapa Eleonores , eshte e

Apartament Ne Shitje 1+1

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:20): Apartament ne shitje 1+1 , ndodhet te kodra e diellit mbrapa eleonores , eshte e organizuar nga nje dhome gjumi nje sallon , nje tualet , si dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ....

125,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 I INVESTUAR PRANE STADIUMI DINAMO Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim per arsye te lehte

Shitet Apartament 3+1 I Investuar Prane Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:19): Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim per arsye te lehtesirave te shumta qe ofron zona si shkolla,kopeshte,qendra shendetesore por mbi te gjitha lehtesine ne levizje. apartamenti pozicionohet ne nje ndertim te vjeter por prona...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

52,500 Euro Shitet,apartament 1+1,future Home Residence Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.05.2019 (11:13): Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “teodor keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. informacio...

Mobilimi:Bosh

52,500 Euro

78,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga Mine Peza OKAZION !!! Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga Mine Peza

Apartament me nje cmim

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:13): Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mire i organizuar dhome ndenje + dhome gatimi banjo me dritare . pozicionim te mire dhe ofron mjaf...

75,000 Dollar SHITET APARTAMENT 2+1 NE XHAMLLIK BUZE RRUGE Shitet apartament 2+1 ne rrugen kryesore ne Xhamllik tek sheshi Shtraus, me sip

Shitet Apartament 2+1 Ne Xhamllik Buze Rruge

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:11): Shitet apartament 2+1 ne rrugen kryesore ne xhamllik tek sheshi shtraus, me siperfaqe 76.6m2. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me tulla. apartamenti eshte i investuar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, nje sallon se bashku me ambient...

Mobilimi:E Mobiluar

75,000 Dollar

127,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:11): Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje...

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE 65,000€ Shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate tek rruga

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 65,000€

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:09): Shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1 ne zonen e liqenit te thate tek rruga peti. apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor. ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe ka nje pamje shume te bukur. apartamenti ka nje siperfaqe prej 55.5 m2 dh...

62,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE SHITET APARTAMENT 2+1 
-DOKUMENTACION TE RREGULLT 
-KATI 7
-I MOBILUAR 
-SUP

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (11:09): Shitet apartament 2+1 -dokumentacion te rregullt -kati 7 -i mobiluar -super orientim -siperfaqe 95 m2 -prane bulevardit te ri per me shume informacion na kontaktoni ...

72,700 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 72.7 m2 • m... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

72,700 Euro

145,000 Euro id:113521 - Shitet Super Apartament 2+1 + ne nje nder zonat me te mira te Tiranes,

Shitet apartament 2+1 ne qender te tiranes prane kafe europa. apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. struktura e apar... (Premium 16.05.2022)

42,000 Euro id:80344 - 1+1 tek Spitali Amerikan 2 (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

130,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:03): Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho...

68,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne astir Shitet apartament 2+1 + garazh,ne Astir prane 2 palmave. 101 M2, kati 6, 2 banj

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.05.2019 (11:02): Shitet apartament 2+1 + garazh,ne astir prane 2 palmave. 101 m2, kati 6, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, sistem kaldaje, punime cilesore, cmimi bashke me garazhin. per me shum info kontaktoni 0697873301 ...

88,000 Euro Shitet Apartament 1+1,88m2,Liqeni Thatë,88000 Euro!   Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një nga zonat më të qeta të Tir

Shitet Apartament 1+1,88m2,liqeni Thatë,88000 Euro!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (10:58): Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një nga zonat më të qeta të tiranës. ai disponon një dhomë gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, një ballkon dhe një tualet. apartamenti është restauruar totalisht dhe shitet totalisht i mobiluar...

37,500 Euro Shitet apartament 1+1,72m2, 37500 Fresku!! Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, vendosur në zonën e Freskut. 
Apart

Shitet Apartament 1+1,72m2, 37500 Fresku!!

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.05.2019 (10:58): Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë, vendosur në zonën e freskut. apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi, sallon ndenjie,korridor, tualet dhe një ballkon. sipërfaqja 71.5 m2, disponon hipotekë karabinaje. Çmimi 524 euro/m2, tota...

150,000 Euro Shitet Apartament 2+1, 140m2,Liqeni Thatë, 150000 Euro! Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një nga zonat më të qeta të Tir

Shitet Apartament 2+1, 140m2,liqeni Thatë, 150000 Euro!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (10:58): Apartamenti ndodhet në katin e katërt, në një nga zonat më të qeta të tiranës. ai disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm, korridor, tre ballkone dhe dy tualete. orientimi i apartamentit është jug-lindje. ka një sipërfaqe p...

60,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK RRUGA E KAVAJES Shitet apartament 1+1 shume prane qendres Globe. Ndodhet ne nje zone te qete lar

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (10:57): Shitet apartament 1+1 shume prane qendres globe. ndodhet ne nje zone te qete larg zhurmave prane zonave me te mira te tiranes. apartamenti ka rifinitura te mira, i mireinvestuar, me orientim nga jugu cka ben qe te kete ndricim natyral gjate pjese me...

135,000 Euro Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit 
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Komunes se Parisit. 
Apartamenti ka nje sipe

Shitet Apartament 3+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (10:57): shitet apartament 3+1 ne zonen e komunes se parisit. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 130 m2 dhe strukturim te ndare ne 2+1 dhe 1+1. planimetria, rikthehet ne kushtet e meparshme ne varesi te kerkesave te bleresit. ofrohen: 3 dhoma gjumi...

111,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek qendra Globe, rr. kavajes Shitet apartament 2+1 tek qendra Globe. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhom

Shitet Apartament 2+1 Tek Qendra Globe, Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (10:53): Shitet apartament 2+1 tek qendra globe. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 2 tualete , 1 ballkon. shitet totalisht i mobiluar me mobilim te thjeshte dhe komod. apartamenti disponon dokumentacion te rregu...

91,000 Euro Shitet super apartament me cmim okazion ne rr. Kavajes, pas Policise Bashkiake. Shitet super apartament me cmim okazion ne rr. Kavajes, pas Policise Bashkiake.

Shitet Super Apartament Me Cmim Okazion Ne Rr. Kavajes, Pas Policise Bashkiake.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.81 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (10:53): Shitet super apartament me cmim okazion ne rr. kavajes, pas policise bashkiake. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 2 tualete, 2 ballkone. eshte totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Shitet Apt 2+1 (70 m2) tek Rr. e Barrikadave (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket

Shitet apartament 2 + 1 (70 m2) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e shfrytezueshme me ndrici... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

97,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro shitet apartament 2+1 pas casa italias shitet apartament 2+1 
-pallat i sapo perfunduar
-punime cilesore
-2 -tualete

Shitet Apartament 2+1 Pas Casa Italias

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (10:50): Shitet apartament 2+1 -pallat i sapo perfunduar -punime cilesore -2 -tualete -organizim perfekt -pjeserisht i mobiluar per me shume informacion na kontaktoni 0697015476...

62,000 Euro shitet apartament 2+1 ne yzberisht prane pishinave Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qy

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht Prane Pishinave

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.05.2019 (10:49): ...

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

37,000 Euro shitet apartament 1+1 ne astir prane viles L Disponojme apartament ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Unazes

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir Prane Viles L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (10:49): Disponojme apartament ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e unazes se re,prane viles l.apartamenti eshte i organizuar nga salloni i arreduar ne menyre moderne,nga dhoma e gjumit,tualeti dhe ballkoni.objekti ndodhet ne katin e dyte banim ...

Mobilimi:Bosh

37,000 Euro

56,500 Euro Apartament 1+1 shitje te Globe Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e kavajes ne pallat egzistues 63m2

Apartament 1+1 Shitje Te Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (10:48): Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e kavajes ne pallat egzistues 63m2...

85,000 Euro id:123415 - Kodra e Diellit , shitet apartament i mobiluar

Kodra E Diellit , Shitet Apartament I Mobiluar

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🔭po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju . 📍prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

115,000 Euro id:123535 - Okazion Afer Bllokut dhe Liqenit, Shitet Apartament 2+1, Pallat cilesor me ashensor

Ne rrugen margarita tututani, shume afer bllokut dhe liqenit te tiranes, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2. kati 5 ne pallat ndertim cilesor... (Premium 18.07.2020)

127,000 Euro id:62376 - Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,127.000 Eur (Rolling Hills)

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 50 m² 54.000 Euro (Xhamlliku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamllikut, prane conad-it. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 50 m2 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

73,000 Euro Apartament 1+1 per shitje te rr kavajes Apartament 1+1 ne shitje te rr kavajes me sip 87 m2. Kati 11

Apartament 1+1 Per Shitje Te Rr Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

27.05.2019 (10:48): Apartament 1+1 ne shitje te rr kavajes me sip 87 m2. kati 11...

170,000 Euro Apartamente ne Shitje! Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 1+1 ne nje pallat te ri te ndertuar se fundmi, n

Apartamente Ne Shitje!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (10:46): Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 1+1 ne nje pallat te ri te ndertuar se fundmi, ne nje nga zonat me te mira te qytetit te tiranes. pallati ka punime shume cilesore dhe nje organizim shume te mire strukturor. te interesuarit te kontaktojne ne : +355672...

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

84,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TOTALISHT I INVESTUAR SHITET APARTAMENT 2+1 
-DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR
-TOTALISHT I INVES

Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (10:46): Shitet apartament 2+1 -dokumentacion te rregullt hipotekor -totalisht i investuar - 112 m2 -super orientim -2 tualete -shtruar me parket per me shume informacion na kontaktoni...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim