Komunim: Njoftohen te gjithe publikuesit e pronave se tashme mund te publikojne njoftimet e tyre ne PREMIUM sipas zones per 0,5 Euro/dite. Per abonime na kontaktoni per te zene pozicionet me te favorshme.

shtepine shitje zona e freskut  13966 Njoftime

 Online 24 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
110,000 Euro id:114015 - Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Vizion+ !

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Vizion+ !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin me te preferuar ne don bosko, tek vizion+, shitet apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin... (Premium 16.05.2019)

100,000 Euro id:116224 - Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Halili

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 1+1 tek kompleksi halili apartament i arreduar me arkitekt. apartamenti eshte i mire organizuar. apartamenti eshte i ... (Premium 22.04.2019)

41,500 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit : 71.8 m2 • ori... (Premium 08.01.2020)

127,000 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro id:112808 - Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes tek 9-kateshet pallat i ri  OKAZION !!!

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

9,000,000 Leke Shitet 2+1 te Irfan Tomini Shitet apartament te rruga Irfan Tomini me certifikate pronesie .
Apartamenti n

Shitet 2+1 Te Irfan Tomini

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament te rruga irfan tomini me certifikate pronesie . apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues me tulla dhe ne te eshte bere investim. ka siperfaqe 107 m2 apartamenti eshte i tipit 2+1 ne te cilin perfshihen 2 dhoma gjumi , 1 dhome nde...

Mobilimi:Bosh

9,000,000 Leke

7,500,000 Leke Shes apartament 1+1 Ne rrugen "Todi Shkurti" kompleksi Grand.Shitet apartament 1+1 sip 70

Shes Apartament 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (03:41): Ne rrugen "todi shkurti" kompleksi grand.shitet apartament 1+1 sip 70 m2 neto pa sipefaqe te perbashketa me hipoteke dhe i mobiluar,kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket dhe orendite dhome gjumi,dhe me duralumin termoizolues dhe kunder zhurmave...

Mobilimi:E Mobiluar

7,500,000 Leke

7,000,000 Leke Shtepi ne shitje e mobiluar 90 m2 Shes shtepi perballe ministrise se mbrojtjes, buze rruges kryesore. Siperfaqe 90

Shtepi Ne Shitje E Mobiluar 90 M2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.97 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (03:41): Shes shtepi perballe ministrise se mbrojtjes, buze rruges kryesore. siperfaqe 90m2, 1+1, me dy ballkone, korridor dhe mundesi zgjerimi brenda dhe mundesi shtese ne terrace. apartamenti ndodhet ne katin 7, ne pallat te ri, me nje ndricim shume te mire...

Mobilimi:E Mobiluar

7,000,000 Leke

7,000,000 Leke Shes shtepi, me sip 90 m2, prane ministrise se mbrojtjes, pallat i ri. E mobiluar, kat i 7,  Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, prane Ministrise se Mbrojtjes me siperfaqe

Shes Shtepi, Me Sip 90 M2, Prane Ministrise Se Mbrojtjes, Pallat I Ri. E Mobiluar, Kat I 7

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.97 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (03:41): Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, prane ministrise se mbrojtjes me siperfaqe 90 m2 dhe i hipotekuar. drejtim jug-lindor, buze rruges nacionale, kat i 7. apartamenti eshte 1+1, 2 ballkone, njeri me vetrate, banjo, i mobiluar dhe me shume drite. ka ...

Mobilimi:E Mobiluar

7,000,000 Leke

6,800,000 Leke Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem Shitet Apartament 1+1 me sip 60 m2, ne Lagjen Ali Demi, ne pallat ekzistues ne k

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 me sip 60 m2, ne lagjen ali demi, ne pallat ekzistues ne katin e 5, i rinovuar totalisht, i mobiluar teresisht me elektroshtepiake te markes zanusi dhe elektrolux. ap eshte i organizuar ne menyre te tille, sapo hyn ne ap gjendes...

Mobilimi:E Mobiluar

6,800,000 Leke

6,575,400 Leke Shitet apartament 2+1 pas cassa italias (i hipotekuar) Shiten apartament 2+1 pas cassa italias

Apartamentet ndodhen ne nje kompleks

Shitet Apartament 2+1 Pas Cassa Italias (i Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (03:41): Shiten apartament 2+1 pas cassa italias apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire te administruar ku ofron 1 sere facilitetesh si : sistem mjaft te mire te transportit publik , qender shendetsore, park lojrash femijesh, supermarkete , shk...

Mobilimi:Bosh

6,575,400 Leke

6,500,000 Leke Shitet Apartament 1+1 me sip 60m,kati i 2, ne rrugen Irfan Tomini Shitet Apartament 1+1 me sip 60m,kati i 2, ne rrugen Irfan Tomini, prane Karbura

Shitet Apartament 1+1 Me Sip 60m,kati I 2, Ne Rrugen Irfan Tomini

Vasil Shanto | Tirane (2.14 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 me sip 60m,kati i 2, ne rrugen irfan tomini, prane karburant kastrati. ndertese parafabrikat, i rinovuar totalisht nga e para, e rinkonstruktuar. te dyja dhomat shofin nga rruga nacionale dhe jane ne forme l-je dhe rrifen gjate...

Mobilimi:Bosh

6,500,000 Leke

6,500,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk Apartament 2+1+2 ne Fresk. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet ne katin 0 t

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (03:41): Apartament 2+1+2 ne fresk. ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor. apartamenti organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. disponon dokumentacion te rregullt pr...

Mobilimi:Bosh

6,500,000 Euro

6,400,000 Leke Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem, te Fusha e Sportit Shitet Apartament 1+1 me sip 63.5m, ne Ali Dem, prane fushes se Sportit, ndertim

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, Te Fusha E Sportit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 me sip 63.5m, ne ali dem, prane fushes se sportit, ndertim ekzistues, kati i 4, pa ndertime para dhe pas, fushepamje e lire. orientim lindje-perendim. e pajisur me certifikate pronesie. cmimi i diskuteshem. per me teper kontak...

Mobilimi:Pjeserisht

6,400,000 Leke

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

6,400,000 Leke Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem Shitet Apartament 1+1 me sip 63.5m, ne Ali Dem, prane fushes se Sportit, ndertim

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 me sip 63.5m, ne ali dem, prane fushes se sportit, ndertim ekzistues, kati i 4, pa ndertime para dhe pas, fushepamje e lire. orientim lindje-perendim. e pajisur me certifikate pronesie. cmimi i diskuteshem. per me teper kontak...

Mobilimi:E Mobiluar

6,400,000 Leke

6,300,000 Leke Te “Xhamia e tabakeve ” shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 te “xhamia e tabakeve ” eshte 56m2 dhe organizim shume

Te “xhamia E Tabakeve ” Shitet Apartament 1+1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 te “xhamia e tabakeve ” eshte 56m2 dhe organizim shume te mire te ambienteve ne dhome ndenje, ambient gatimi me hapsire,, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. ndodhet ne pallat te r...

Mobilimi:Pjeserisht

6,300,000 Leke

6,300,000 Leke Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem, prane tregut Elektrik Shitet Apartament 1+1 me sip 60 m2, ne Lagjen Ali Demi, ne pallat ekzistues kati

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, Prane Tregut Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 me sip 60 m2, ne lagjen ali demi, ne pallat ekzistues kati 5, i rinovuar totalisht, i mobiluar teresisht me elektroshtepiake te markes zanusi dhe elektrolux. ap eshte i organizuar ne menyre te tille, sapo hyn ne ap gjendesh ne k...

Mobilimi:E Mobiluar

6,300,000 Leke

6,300,000 Leke APARTAMENT 2+1 NESHITJE *-SHITET APARTAMET 2+1
*-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 1.
*-POZICIONIMI I APA

Apartament 2+1 Neshitje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (03:41): *-shitet apartamet 2+1 *-apartamenti ndodhet ne katin e 1. *-pozicionimi i apartamentit dhe kati ne te cilin ndodhet japin mundesi per shfrytezim edhe per biznes. *-siperfaqja e apartamentit eshte 90m2. *-apartamenti ndodhet prane shkolles se bas...

Mobilimi:Bosh

6,300,000 Leke

6,000,000 Leke Shitet Apartament kati 2 60m2 Shitet Apartament 1+1 60m2 pallat ekzistues , 1 tualet, me certifikat pronesie.

Shitet Apartament Kati 2 60m2

Vasil Shanto | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 60m2 pallat ekzistues , 1 tualet, me certifikat pronesie. pozicionuar : jug-perendim. vendodhja : ish stacioni i tr.se , ngjitur shkolles 26-nentori. cmimi : 60milion leke. cel dhe whatsapp : 0695662209....

Mobilimi:Bosh

6,000,000 Leke

6,000,000 Leke Shitet apartament 1+1 Tirana e Re, shitet apartamen i ri 1+1, korridor banjo dhe ballkon 60 m2.

Shitet Apartament 1+1

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (03:41): Tirana e re, shitet apartamen i ri 1+1, korridor banjo dhe ballkon 60 m2....

Mobilimi:Bosh

6,000,000 Leke

6,000,000 Leke OKAZION shtepia shitet per arsye emigrimi,pallat i ri, hapsira te medhaja.
SHTEPIA ESHT

Okazion

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (03:41): Shtepia shitet per arsye emigrimi,pallat i ri, hapsira te medhaja. shtepia eshte 2+1;2 tualete,1ballkon per me shume telefononi ne 0697577777,vetem ata qe jane te interesuar. 60 miljon leke....

Mobilimi:E Mobiluar

6,000,000 Leke

5,800,000 Leke APARTAMENT 1+1 -APARTAMENT 1+1 NE SHITJE

*-SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 55M2
*-CMIMI I A

Apartament 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.39 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (03:41): -apartament 1+1 ne shitje *-siperfaqja e apartamentit eshte 55m2 *-cmimi i apartamentit eshte 5800000leke *-apartamenti ndodhet ne kat te 6 pa ashensor...

Mobilimi:Pjeserisht

5,800,000 Leke

5,700,000 Leke Shitet Apartament1+1 68m2 Shitet Apartament 1+1 , 68m2 , kati i 1 , pallat ekzistues me tulla te bardha, 1

Shitet Apartament1+1 68m2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 , 68m2 , kati i 1 , pallat ekzistues me tulla te bardha, 1dhome+ guzhine+dhome ndenje+ koridor+tualet+ oborr me ullinj.rikonstruktuar komplet. pozicionuar : jug -lindje. vendodhja : posht shkolles bajram.curri , zona alliasit....

Mobilimi:Pjeserisht

5,700,000 Leke

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

109,000 Euro id:104558 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 18.12.2019)

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

5,700,000 Leke Shitet Apartament i mobiluar ne qender te Laprakes Shitet apartament i mobiluar 1+1, 60 m 2, kati i 2-te ne qender te Laprakes 5,70

Shitet Apartament I Mobiluar Ne Qender Te Laprakes

Laprake | Tirane (2.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament i mobiluar 1+1, 60 m 2, kati i 2-te ne qender te laprakes 5,700,000 all...

Mobilimi:E Mobiluar

5,700,000 Leke

5,200,000 Leke Shitet shtepi 1+1 me hipoteke Shitet apartamente 1+1 ne pallat ekzistues. Apartamenti ka orientim Lindje/Peren

Shitet Shtepi 1+1 Me Hipoteke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartamente 1+1 ne pallat ekzistues. apartamenti ka orientim lindje/perendim, ne kat te 2-te, i mireorganizuar me 1 dhome gjume, 1 dhome ndenje, ambienti i gatimit me vete, 1 tualet dhe koridor. apartamenti eshte i pajisur me hipoteke dhe shit...

Mobilimi:Pjeserisht

5,200,000 Leke

5,000,000 Leke apartament 1+1, per shitje shitet apartament 1+1, prane hotel 7777, zona yzberisht, pjeserisht i mobiluar,

Apartament 1+1, Per Shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1, prane hotel 7777, zona yzberisht, pjeserisht i mobiluar, kati 7, me ballkon, me ashensor, me parkim. sip. 69.5 m2, sip neto 60.8 m2 dhe e perbashket 8.7 m2...

Mobilimi:Pjeserisht

5,000,000 Leke

4,700,000 Leke Shitet Apartament 1+1 60m2 Shitet Apartament 1+1 , 60m2 , kati 4 , pallat parafabrikat , i sovatuar komplet

Shitet Apartament 1+1 60m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 , 60m2 , kati 4 , pallat parafabrikat , i sovatuar komplet , me certifikat pronesie,1dhome+1guzhine+aneks+ballkon+tualet. pozicionuar: lindje. vendodhja: rr" irfan tomini" tek mbikalimi i tr se re, ngjitur shkollen teknologjik...

Mobilimi:Pjeserisht

4,700,000 Leke

65,000 Euro id:115764 - 2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, kati i 4°(pallate me 5 kate) -rr ferit xhajko (pallat i kuq) -hyrje -banjo -kuzhine e re e mobiluar dhe me tavoline ngrenje... (Premium 28.04.2019)

75,500 Euro id:35268 - 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron par... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

160,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 271 m² 160000 Euro (Fresku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 271 M² 160000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
271.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e“teleferikut” perballe restorant deliut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, (p... (Premium 07.03.2020)

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje... (Premium 31.12.2019)

4,600,000 Leke Shitet apartament 1+1 prane shkolles 9 vjecare Bajram Curri Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2 ne pallat ekzistues parafabrikat.Aparta

Shitet Apartament 1+1 Prane Shkolles 9 Vjecare Bajram Curri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.75 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2 ne pallat ekzistues parafabrikat.apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh.apartamenti eshte i rregulluar dhe me hipoteke.apartamenti shitet me cmim 46 milion leke te vjetra.apartamenti ndodh...

Mobilimi:Bosh

4,600,000 Leke

4,300,000 Leke SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht SHITET apartament 1+1 tek KMY Yzberisht. 
Apartament me punime shume cilesore,

Shitet Apartament 1+1 Prane Kmy Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.16 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (03:41): Shitet apartament 1+1 tek kmy yzberisht. apartament me punime shume cilesore, i mobiluar dhe i organizuar me arkitekt. ka siperfaqen 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te. i shtruar me parket, me sistem ngrohje etj. ne proces hipotekimi. shitet: 43.0...

Mobilimi:E Mobiluar

4,300,000 Leke

4,000,000 Leke Shitet 1+1, Rruga e Tufines. OKAZION

Shitet hyrje 1+1 me nje siperfaqje 64m2.

Hyrja ndodhet ne katin e

Shitet 1+1, Rruga E Tufines.

Zone Periferike | Tirane (4.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (03:41): Okazion shitet hyrje 1+1 me nje siperfaqje 64m2. hyrja ndodhet ne katin e pare banimi ne veri te kafes se rremes. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore dhe eshte i pajisur me hipoteke.   cmimi 4000000 all...

Mobilimi:Bosh

4,000,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim