skandinavia konstruction  PRINT

 Online 213 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
230,000 Euro

Tek Delijorgji Shitet Apartament Super Luksoz 3+1+2 +garazhd

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek rruga e kavajes, ne kompleksin delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, re... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

68,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne astir Shitet super apartament 2+1+2+ Garazh, Astir. Pallati ne te cilen ndodhet aparta

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.05.2019 (12:16): Shitet super apartament 2+1+2+ garazh, astir. pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i mire administruar dhe zone rekreative brenda bllokut. eshte dizenjuar me arkitekt, punime cilesore, sistem kaldaje. apartamenti ka nje sip prej 101m2 ne tot...

170,000 Euro OKAZION! SHITET APARTAMENT 3+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK! Super Okazion!!! Duplex  3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane Liqen

Okazion! Shitet Apartament 3+1 Te Kopshti Zoologjik!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
166.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (12:11): Super okazion!!! duplex 3+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes, prane liqenit te tiranes, kop. zoologjik! plani i duplexit ngjan si vile pasi ka postin e parkimt brenda tij dhe kopsht te gjelberuar. ndodhet ne nje nga objektet me cilesore ne ...

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

58,000 Euro Shitet apartament 1+1 me Hipotek ne Astir! Apartamenti ndodhet nje je pallat te mire administruar 50m larg nga rruga kryeso

Shitet Apartament 1+1 Me Hipotek Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (12:11): Apartamenti ndodhet nje je pallat te mire administruar 50m larg nga rruga kryesore ne katin e 5 me ashensor dhe eshte i organizuar 1+1. orjentimi eshte jug-lindje-perendim. cmimi i apartamentit eshte 58.000 euro bosh dhe 62.000 i mobiluar. cmimi i di...

103,000 Euro SHITET 2+1 PRANE KIKA 2 Shitet ap. prane kika 2, pallat i ri me ashensor, cilesia e fundit e ndrtimit ne

Shitet 2+1 Prane Kika 2

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (12:09): Shitet ap. prane kika 2, pallat i ri me ashensor, cilesia e fundit e ndrtimit ne treg, pershtatet dhe per banim edhe per aktivitetete biznesi per shkak te vendodhjes dhe katit qe posedon. per me shume detaje kontakto....

75,000 Euro Shtepi ne shitje ne Tirane! Shitet apartament 2+1 shume prane qendres Globe. Apartamenti ndodhet ne nje pall

Shtepi Ne Shitje Ne Tirane!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (12:09): Shitet apartament 2+1 shume prane qendres globe. apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues, ka nje siperfaqe prej 85 m2 me nje organizim shume te mire shfrytezuar te hapesirave te brendshme te ndara ne nje sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi , 1 tual...

126,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek pazari i ri Tek Pazari i Ri, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n

Shitet Apartament 2+1 Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (12:07): Tek pazari i ri, shitet apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. me hipoteke. ...

150,000 Euro SHITET VILE 2 KATESHE PRANE RRUGES '' 5 MAJ '' Shitet Vile 2 kateshe prane CONCORD CENTER ne nje zone te qete me VILA.
Vila ka

Shitet Vile 2 Kateshe Prane Rruges '' 5 Maj ''

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:57): Shitet vile 2 kateshe prane concord center ne nje zone te qete me vila. vila ka planimetri dhe orientim te mire. vila eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi,2 banjo, guzhine + dhome ndenjie, oborr. kati i 1 permban 1 dhoma gjumi,guzhine + dhome ndenj...

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

93,000 Euro Apartament ne shitje prane Inxhinierise se ndertimit ! Shitet apartament 2+1+2 prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit me cmim

Apartament Ne Shitje Prane Inxhinierise Se Ndertimit !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:57): Shitet apartament 2+1+2 prane universitetit te inxhinierise se ndertimit me cmim 93'000 euro. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara sot per banim ne zonen 21 dhjetorit afer konvikteve te inxhinierise se ndertimit. i ndodhur ne nje pa...

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

57,000 Euro aprt ne shitje ne fresk Shitet apartament 2+1 ne Fresk.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 109.5

Aprt Ne Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (11:57): Shitet apartament 2+1 ne fresk. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 109.5 m2 dhe 102 m2 neto. apartamenti pozicionohet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te ri pa ashensor. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i...

72,700 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 72.7 m2 • m... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

72,700 Euro

145,000 Euro id:113521 - Shitet Super Apartament 2+1 + ne nje nder zonat me te mira te Tiranes,

Shitet apartament 2+1 ne qender te tiranes prane kafe europa. apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. struktura e apar... (Premium 16.05.2022)

42,000 Euro id:80344 - 1+1 tek Spitali Amerikan 2 (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

79,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 tek Kompleksi Fiori di Bosko! Apartamenti ka siperfaqe totale prej 95.5 m2 me planimetri te rregullt, organizu

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Kompleksi Fiori Di Bosko!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.05.2019 (11:45): Apartamenti ka siperfaqe totale prej 95.5 m2 me planimetri te rregullt, organizuar ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor qe sherben per shperndarjen ne pjesen tjeter te apartamentit, ballkon. kompleksi ka punime te nje cilesie shume...

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

47,000 Euro Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites! Shitet nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me

Apartament 1+1 Per Shitje Prane Mbikalimit Te Selites!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:44): Shitet nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. siperfaqja e apartamentit eshte 58.76m2. apartamenti eshte i perfunduar, perzgjedhja e pllakave te shtrimit, dyerve dhe paisjet hidrosanitare eshte lene ne des...

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

70,000 Euro Apartament 2+1 per shitje prane Maternitetit te Ri! Apartamenti ka nje siperfaqe 79m2 dhe ndodhet ne nje objekt 5 katesh. Apartament

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Maternitetit Te Ri!

Brryli | Tirane (1.67 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:44): Apartamenti ka nje siperfaqe 79m2 dhe ndodhet ne nje objekt 5 katesh. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjie me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi te bollshme, nje koridor i bollshem nje tualet dhe nje ballkon. apartamenti eshte i investuar dhe shi...

117,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 TEK "KODRA E DIELLIT 2" Ne Rezidencen "Kodra e Diellit 2" ne nje zone te qete dhe shume prane

Shitet Apartament 3+1 Tek "kodra E Diellit 2"

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:42): Ne rezidencen "kodra e diellit 2" ne nje zone te qete dhe shume prane qytetit, shitet apartament 3+1, me nje siperfaqje totale prej 130.1 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen, dhome gjumi matrimoniale me tualet brenda, 2 dhom...

Mobilimi:Bosh

117,000 Euro

23,000 Dollar shitet shitet apartament garsoniere 40m2 i mobiluar 150metra larg detit

Shitet

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

27.05.2019 (11:40): Shitet apartament garsoniere 40m2 i mobiluar 150metra larg detit...

Mobilimi:E Mobiluar

23,000 Dollar

93,000 Euro Shitet  Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, 21 Dhjetori.

Shitet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:40): Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, 21 dhjetori. apartamenti ka nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma dhe 2 banjo. ...

170,000 Euro Shitet truall Shitet truall buze rruge, me siperfaqe 382 m2 ne te cilin eshte ndertuar nje sht

Shitet Truall

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
378.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:40): Shitet truall buze rruge, me siperfaqe 382 m2 ne te cilin eshte ndertuar nje shtepi nje kateshe e cila eshte e organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet, verande dhe oborrin ne perdorim. brenda kesaj siperfaqeje eshte dhe nje dyqan 35 m2 n...

102,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje prane kompleksit Delijojorgji! Apartament 2+1 ne shitje !
Sip totale 115 m2.

Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Kompleksit Delijojorgji!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:40): Apartament 2+1 ne shitje ! sip totale 115 m2....

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

49,840 Euro SHITET AP 1+1 NE HAMALLAJ '' GJIRI I LALZIT '' Apartament, 1+1
Siperfaqja, 56m2 (PROCES HIPOTEKIMI)
Cmimi, 49.840 euro
HAMAL

Shitet Ap 1+1 Ne Hamallaj '' Gjiri I Lalzit ''

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:33): Apartament, 1+1 siperfaqja, 56m2 (proces hipotekimi) cmimi, 49.840 euro hamallaj,gjiri i lalzit shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne zonen e hamallaj,gjiri i lalzit. kompleksi '' new born '' ne te cilin ndodhet apartam...

Mobilimi:Bosh

49,840 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Shitet Apt 2+1 (70 m2) tek Rr. e Barrikadave (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket

Shitet apartament 2 + 1 (70 m2) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e shfrytezueshme me ndrici... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

97,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 31.12.2019)

125,000 Euro SHITET AP 3+1+G PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK NXITONI Shitet Apartament 3+1+ GARAZHD ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne

Shitet Ap 3+1+g Prane Kopshtit Zoologjik Nxitoni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (11:32): Shitet apartament 3+1+ garazhd ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne tirane tek ''rruga eduart mano'' prane kopshtit zologjik. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me punime...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

69,700 Euro Apartament ne shitje 2+1tek Concord Center Apartament ne shitje prapa Concord Center.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale

Apartament Ne Shitje 2+1tek Concord Center

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:32): Apartament ne shitje prapa concord center. apartamenti ka nje siperfaqe totale 82 m2 dhe me planimetri te rregullt, me dy ballkone, parket. shitet bosh. me kontaktoni 0674050165...

Mobilimi:Bosh

69,700 Euro

60,000 Euro SHITET APARTAMENT 2 + 1,NE ''DON BOSKO'' Shitet Apartament 2 + 1 ne Don Bosko mbrapa Hipotekes dhe ka nje planimetri shum

Shitet Apartament 2 + 1,ne ''don Bosko''

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (11:32): Shitet apartament 2 + 1 ne don bosko mbrapa hipotekes dhe ka nje planimetri shume te mire. apartamenti ndodhet ne katine e 1 te nje pallati te vjeter dhe eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi, guzhine + dhome ndenje, 2 banjo dhe gjithashtu ka nje lulish...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

55,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko. Apartament ka siperfaqe 50m2, ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, orientim Li

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko.

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:32): Apartament ka siperfaqe 50m2, ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, orientim lindje. ndodhet ne zone te qete me te gjitha sherbimet e nevojshme prane. disponon certifikate pronesie. kontakto 0674050165...

85,000 Euro id:123415 - Kodra e Diellit , shitet apartament i mobiluar

Kodra E Diellit , Shitet Apartament I Mobiluar

Kodra e Diellit | Tirane (0.07 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🔭po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju . 📍prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

115,000 Euro id:123535 - Okazion Afer Bllokut dhe Liqenit, Shitet Apartament 2+1, Pallat cilesor me ashensor

Ne rrugen margarita tututani, shume afer bllokut dhe liqenit te tiranes, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94 m2. kati 5 ne pallat ndertim cilesor... (Premium 18.07.2020)

127,000 Euro id:62376 - Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,127.000 Eur (Rolling Hills)

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 50 m² 54.000 Euro (Xhamlliku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamllikut, prane conad-it. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 50 m2 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

45,000 Euro SHITET AP 1+1 NE ZONEN E ''FRESKUT'' NXITONIIII Shitet Apartament 1+1 ne zonen e FRESKUT,prane TV TIRANA.
Apartamenti ndodhet n

Shitet Ap 1+1 Ne Zonen E ''freskut'' Nxitoniiii

Fresku/Linze | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.05.2019 (11:32): Shitet apartament 1+1 ne zonen e freskut,prane tv tirana. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. siperfaqja eshte 74m2 me certifikat te rregullt pronesie. cmimi eshte vetem 45,000 euro. per me shume infor...

110,000 Euro SHITET AP 2+1 TEK   ''NSHRAKU'' Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE tek ''

Shitet Ap 2+1 Tek ''nshraku''

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (11:32): Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane tek ''nshraku'',prane ish parkut te autobuzave. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 3. pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte me ashe...

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

40,000 Euro OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK RRUGA 'PAVARSIA' DURRES OKAZION,Shitet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne DURRES,tek rrug

Okazion,shitet Ap 2+1 Tek Rruga 'pavarsia' Durres

Zone Periferike | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.05.2019 (11:32): Okazion,shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne durres,tek rruga pavarsia fare prane plazhit. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire ( jug/perendim ) dhe ndodhet ne katin e 8. pallati ne te cilin apartamenti ndodhet sap...

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim