tatimet e mia

 Online 179 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

65,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

- super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 q2436 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 tualet ... 27/10/2020 09:20... Lexo detajet..

Bosh

48,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 25/10/2020 19:37... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor | pajisur me ashensor | kati 9-te - jo i fundit | jepet i mobiluar dhe i investuar | shtruar me park... 27/10/2020 09:20... Lexo detajet..

E Mobiluar

109,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 25/10/2020 14:31... Lexo detajet..

91,000 Euro
OKAZION RRUGA E KOSOVAREVE 1+1 NE SHITJE Shitet ap 1+1, ne Rrugen e Kosovareve, pallat i 2020, ndertim cilesor, kati i pe

91,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet ap 1+1, ne rrugen e kosovareve, pallat i 2020, ndertim cilesor, kati i peste, prane me liqenin dhe rrugen kryesor. per me shume informacion kontakto tel ose whatsap... 27/10/2020 11:18... Lexo detajet..

47,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne Golem prane Fafa Resort! Shitet super apartament i kendshem perballe Fafa Resort ne Golem!
Mundesi shume

47,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet super apartament i kendshem perballe fafa resort ne golem! mundesi shume e mire investimi, per te pasur nje prone ne bregdet. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zone dhe me te mireadministruara. organizohet ne nje sallon... 27/10/2020 11:18... Lexo detajet..

120,000 Euro
2+1 NE SHITJE MINISTRIA E JASHTME Aprt. shitet i mobiluar, me vendodhje strategjike, brenda unazes, i investuar, n

120,000 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Aprt. shitet i mobiluar, me vendodhje strategjike, brenda unazes, i investuar, ne pallat te ri me ashensor. per me shume informacion kontakto tel ose whatsap... 27/10/2020 11:18... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet ap 1+1 Prane Delijorgjit Shitet ap. 1+1 prane Delijorgjit, i mobiluar ne pallat ekzistues, rast i mire pe

59,000 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet ap. 1+1 prane delijorgjit, i mobiluar ne pallat ekzistues, rast i mire per investim, prona ehte e dhene me qera 280 euro. per nje vizite ne prone kontakto... 27/10/2020 11:17... Lexo detajet..

95,000 Euro Kam nje super apartament 2+1 ne shitje ne 21-sh Kam nje super apartament 2+1 ne shitje ne 21-sh.
kati 3 ,me ashensor ,i mobilua

95,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kam nje super apartament 2+1 ne shitje ne 21-sh. kati 3 ,me ashensor ,i mobiluar, siperfaqja totale 100m2. per me shume informacion me kontaktoni!... 27/10/2020 11:15... Lexo detajet..

66,000 Euro Super apartament 1+1 ne  shitje ne Don Bosko Super apartament 1+1 ne  shitje ne Don Bosko

66,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Super apartament 1+1 ne shitje ne don bosko... 27/10/2020 11:14... Lexo detajet..

62,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht. KAM Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht.
ESHTE  2+1+2 ne Yzberisht
Siperfaqe

62,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Kam apartament 2+1 ne shitje ne yzberisht. eshte 2+1+2 ne yzberisht siperfaqe bruto 96.95, dhe neto 83.72. ka dokumentacion te rregull hipotekor!... 27/10/2020 11:14... Lexo detajet..

46,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku  ID: plus14214(FH Opportunity +) Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit, tek Rezidenca Luga
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e dajtit, tek rezidenca lugano. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 65.9m2. • kati i 3 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient nd... 27/10/2020 11:13... Lexo detajet..

40,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 40,000 € ID: plus16963 Shitet, apartament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit, pranë Restorant Q

40,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit, pranë restorant qesarakës informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 67.8 m2 • kati i 3 banim • orientim jug-lindje • me hipotek organizimi: ambjent ndenjie, ambjent g... 27/10/2020 11:12... Lexo detajet..

52,000 Euro

Mundesi Perfekte Banimi Dhe Investimi: Shitet Apt 1+1 Ne Astir Me Cmim Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q2412 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

75,000 Euro

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

69,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEM  Apartamenti me siperfaqe totale 87 m2 ndodhet ne katin e 4-te nje pallati 6 kate

69,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti me siperfaqe totale 87 m2 ndodhet ne katin e 4-te nje pallati 6 katesh pa ashensor. eshte i organizuar ne 1 ambient ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 tualet i pajisur me dritare.cdo kat ka 3 hyrje dhe... 27/10/2020 11:12... Lexo detajet..

140,000 Euro Shitet, Apartament 4+1, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë 140,000 € ID: OPP+18144 Shitet, Apartament 4+1, tek 5 Maji në rrugën Ferit Xhakjo pranë Ish Restorant

140,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
133 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet, apartament 4+1, tek 5 maji në rrugën ferit xhakjo pranë ish restorant durrësit. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 133.24 m2. • kati i 3-të . • orientim perëndim. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dh... 27/10/2020 11:11... Lexo detajet..

350,000 Euro Shitet vile 3 kateshe 240 m2 me truall 1000 m2 Shitet Vile 3 kateshe me kopesht dhe garazhd ne sauk ne rruge kryesore komplet e

350,000 Euro

Sauk | Tirane (4.57 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
240 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile 3 kateshe me kopesht dhe garazhd ne sauk ne rruge kryesore komplet e mobiluar informacion mbi vilen: •ndërtim i 2005 •siperfaqja e truallit 1000m2 •sipërfaqja e viles 240 m2 •siperfaqja e garazhdit 60 m2 • dokumentacion... 27/10/2020 11:09... Lexo detajet..

52,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ish parku i autobuzave!!! Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e ish parkut te autobuzave prane qendres Globe

52,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e ish parkut te autobuzave prane qendres globe. apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 ,kati i 5 ,pallati i ri . me hipoteke ,per me teper informacione mund te kontaktoni.... 27/10/2020 11:08... Lexo detajet..

75,000 Euro  Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 75,000 € ID: plus16794 Shitet, apartament 3+1, Fresku, Rruga Sotir Caci.
Informacion mbi apartamentin:

75,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.53 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet, apartament 3+1, fresku, rruga sotir caci. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 114 m2 • kati i 5 banim (jo i fundit) • orientim veri-perëndim • me hipotek organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gju... 27/10/2020 11:05... Lexo detajet..

58,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Parruce Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Parrucë, te Dekori. A

58,000 Euro

Qender | Shkoder (0.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Sun real estate ofron për shitje një apartament 2+1 në parrucë, te dekori. apartamenti ka sipërfaqe 83 m² dhe ndodhet në katin e parë banim (i). përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një b... 27/10/2020 11:04... Lexo detajet..

63,000 Euro 1+1 per shitje ne don bosko me hipoteke. Apartament i mobiluar ndodhet ne rrg kryesore ne pallat me ashensor ne don bosko

63,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament i mobiluar ndodhet ne rrg kryesore ne pallat me ashensor ne don bosko.... 27/10/2020 11:04... Lexo detajet..

107,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Don Bosko Apartamenti ndodhet në fillim te Rruges Don Bosko.

• Siperfaqe 95 m2

107,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet në fillim te rruges don bosko. • siperfaqe 95 m2 • kati 7 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni apartamenti disponon dokumentacion te rr... 27/10/2020 11:04... Lexo detajet..

61,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku D: plus14213(FH Opportunity +) Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Dajtit, tek Rezidenca Luga
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e dajtit, tek rezidenca lugano. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 87.1m2. • kati i 3 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, amb... 27/10/2020 10:56... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

55,000 Euro

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suv... (Premium 31.12.2020)

104,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 1 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 55,000 € ID: plus16799 Shitet, apartament 2+1, Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi apartamentin:

55,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet, apartament 2+1, fresku, rruga e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 97 m2 • kati i 5 banim • orientim lindje • në proces hipotekimi organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ba... 27/10/2020 10:56... Lexo detajet..

399,000 Euro Shitet, Vilë, Fresku, Tiranë ID: OPP+17869 Shitet Vilë në Fresk, tek Rruga e Telefrikut.
Informacion mbi vilën:
• Si

399,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane
5+1
Dhoma|Sallon
430 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet vilë në fresk, tek rruga e telefrikut. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e truallit: 550m2. • sipërfaqja e ndërtimit: 430m2. • strukturë 3-katëshe • orientim veri-jug-lindje-perëndim • me dokumentacion të rregullt h... 27/10/2020 10:51... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane. 56,000 € ID: OPP+17258 Shitet, apartament 2+1, ne zonen e Freskut, Rruga Ramazan Gaxherri.
Informacion
2+1
Dhoma|Sallon
89 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shitet, apartament 2+1, ne zonen e freskut, rruga ramazan gaxherri. informacion mbi pronen: • siperfaqja e apartamentit: 89 m2 • kati i 1 • orientim lindje- perendim. • disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. organizimi: ambjent ... 27/10/2020 10:50... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kinostudio, Tiranë 45,000 € ID: OPP+18145 Shitet, Apartament 2+1, në zonën Kinostudio, në rrugën Hysen Xhura.
Informa

45,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet, apartament 2+1, në zonën kinostudio, në rrugën hysen xhura. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale:80 m2. • kati i 5-të (i fundit). • orientim lindje. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet ... 27/10/2020 10:49... Lexo detajet..

72,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek 5 maj viti i ndertimit 2005 me ashensor dhe me shkalle te gjera me ndricim teper cilesor, tek rruga 5 maj afer shkolles ti... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

85,000 Euro

Shitet ap. i vecant 2+1+ 2 tualete +kuzhine me vete tek afer zogut te zi kati 5 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

106,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Vindi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al18193 shitet, apartament 2+1, kompleksi vindi, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 98.94 m2. • ka... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

55,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 05.11.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Te Brryli

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 68.000 euro ne 65.0000 euro ne shitje apartament 2+1 ne zonen e brrylit, afer me bar oslo. apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me... (Premium 28.12.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

65,000 Euro

Tek zona e astirit,prane alfa bank,shitet apartament 2+1+2 tualete.kati 8-te,jo i fundit,orientim lindje,pamje brenda kompleksit.me nje siperfaqe prej... (Premium 05.11.2020)

107,000 Euro

Apartament 2+1, Don Bosko Mbi Bar Artistin

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super 2+1, 95 m2, i sapo arreduar, i pa banuar me pare, mobilim cilesor, sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri mem dritare, korridor, bal... (Premium 06.11.2020)

85,170 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë  OPP+18092 Shitet, Apartament 2+1, në Fresk, rruga Muhamet Deliu.
Informacion mbi pronën

85,170 Euro

Fresku/Linze | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
167 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet, apartament 2+1, në fresk, rruga muhamet deliu. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 167 m2. • kati i 7-të. • orientim lindje-perëndim. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim d... 27/10/2020 10:48... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Bashkuar,  ID: OPP+18087 Shitet, Apartament 2+1, tek Shkolla e Bashkuar, në rrugën Ramiz Kovaci.
Infor

76,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Shitet, apartament 2+1, tek shkolla e bashkuar, në rrugën ramiz kovaci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 102 m2. • kati i 6-të. • orientim lindje. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe bal... 27/10/2020 10:48... Lexo detajet..

61,200 Euro Shitet, Apartament 1+1, QSUT, Tiranë 61,200 € ID: plus15851 Shitet apartament 1+1, tek Zirkon Residence në rrugën Kongresi i Manastirit, t

61,200 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1, tek zirkon residence në rrugën kongresi i manastirit, tek qsut . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 72m2. • kati i 5 banim. • në proces hipotekimi. apartamenti disponon: ambient ndenjie, a... 27/10/2020 10:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim