te kthesa e kamez  

 Online 185 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 185 lexues | 7 njoftime ne pritje
70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

7,000,000 Leke
SHITET SHTËPI PRIVATE + DYQAN NË LAGJEN KALA , ELBASAN Shitet shtëpi private + dyqan me sipërfaqe totale 86.75 m² në Elbasan . Dyqa

Shitet ShtËpi Private + Dyqan NË Lagjen Kala , Elbasan

Qender | Elbasan
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtëpi private + dyqan me sipërfaqe totale 86.75 m² në elbasan . dyqani ka sipërfaqe 25 m² me lokacion të favorshëm në rrugën egnatia . shtëpia përbëhet nga 4 dhoma , 1 banjo , 1 kuzhin dhe 1 verandë . Çmimi për shitje është ... 25/01/2020 17:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

7,000,000 Leke

78,500 Euro
shitet SUPER 2+1 104.7 M2 kompleksi turdiu Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 2+1 104.7 M2 Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita... 25/01/2020 17:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,500 Euro

55,000 Euro
shitet super 1+1 65m2 FUTURE HOME REZIDENCE Kompleksi FUTURE HOME eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standart

Shitet Super 1+1 65m2 Future Home Rezidence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kompleksi future home eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standarte te larta ndertimi i veshur me fasade te ventiluar teknologjia me e larte e izolimit termik dhe akustik.planimetrit e apartamenteve te kompleksit jante te gjitha te proj... 25/01/2020 17:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

67,000 Euro shitet 2+1 102 m2 me hipotek Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor ka kubature te rregull

Shitet 2+1 102 M2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe siperfaqe katrore, nje nga avantazhet e apartamentit eshte guzhina e vecante nga salloni.apartamenti ka orjentim nga lindja dhe dhe shitet ... 25/01/2020 17:32... Lexo detajet..

118,000 Euro Okazion: 2+1 Luks, 100% (Ish Ekspozita - M. Shyri) PARKET nga Brunes | Sistem Kapot (Pallat i RI) | 3 Kondicionera ULTRA cmim Okazion per investim 100% i Rikonstruktuar, 3 kondicionera A+++ | Pa

Okazion: 2+1 Luks, 100% (ish Ekspozita - M. Shyri) Parket Nga Brunes | Sistem Kapot (palla

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe grepi i arte) i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me 2 ... 25/01/2020 17:32... Lexo detajet..

904,000 Euro shitet super 2+1 te kompleksi GREEN CITY Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

Shitet Super 2+1 Te Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 25/01/2020 17:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

904,000 Euro

59,000 Euro Shitet SUPER 1+1 Ish parku autobuzave me hipotek apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bol

Shitet Super 1+1 Ish Parku Autobuzave Me Hipotek

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme tualet me dritare,ndodhet prane kongresit te lushnjes dhe disponon dokumentacion te rregullte hipotekor, ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit.apartamenti ... 25/01/2020 17:31... Lexo detajet..

90,000 Euro shitet SUPER 3+1 120 m2 kompleksi turdiu Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 3+1 120 M2 Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita... 25/01/2020 17:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

130,000 Euro shitet super 3+1 fasade te ventiluar kompleksi turdiu Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje ng

Shitet Super 3+1 Fasade Te Ventiluar Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,... 25/01/2020 17:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

108,000 Euro shitet super 3+1 kompleksi turdiu me fasade te ventiluar kati fundit Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje ng

Shitet Super 3+1 Kompleksi Turdiu Me Fasade Te Ventiluar Kati Fundit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,... 25/01/2020 17:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

95,760 Euro shitet super 3+1 kompleksi turdiu orjentim perendim 133m2 Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga

Shitet Super 3+1 Kompleksi Turdiu Orjentim Perendim 133m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,si... 25/01/2020 17:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,760 Euro

72,500 Euro shitet super 2+1 103.6m2 kompleksi golden park Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet Super 2+1 103.6m2 Kompleksi Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ... 25/01/2020 17:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,500 Euro

60,000 Euro shitet super 1+1 kompleksi SIMA COM Kompleksi SIMA COM disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelberim

Shitet Super 1+1 Kompleksi Sima Com

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kompleksi sima com disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dhe kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i veshur me tulle termike, shkallet kane ndricim natyral , tualetet jane me d... 25/01/2020 17:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

54,800 Euro shitet super 1+1 kompleksi sima com 73 m2 jug Kompleksi SIMA COM disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelberim

Shitet Super 1+1 Kompleksi Sima Com 73 M2 Jug

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kompleksi sima com disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dhe kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i veshur me tulle termike, shkallet kane ndricim natyral , tualetet jane me d... 25/01/2020 17:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,800 Euro

52,000 Euro shitet super 65.8 Kompleksi FUTURE HOME eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standart

Shitet Super 65.8

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kompleksi future home eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standarte te larta ndertimi i veshur me fasade te ventiluar teknologjia me e larte e izolimit termik dhe akustik.planimetrit e apartamenteve te kompleksit jante te gjitha te proj... 25/01/2020 17:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

61,600 Euro shitet super 1+1 me pamje nga pishina GREEN CITY Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

Shitet Super 1+1 Me Pamje Nga Pishina Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 25/01/2020 17:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,600 Euro

57,000 Euro shitet SUPER 1+1 79.3 m2 kati i 3 GREEN CITY Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 1+1 79.3 M2 Kati I 3 Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd... 25/01/2020 17:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

79,000 Euro shitet SUPER 2+1 99M2 KOMPLEKSI TURDIU Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 2+1 99m2 Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita... 25/01/2020 17:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

62,000 Euro shitet SUPER 2+1 YZBERISHT Apartamenti ka kubature shume te rregullte katrore lehtesishte e mobilueshme,apa

Shitet Super 2+1 Yzberisht

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte katrore lehtesishte e mobilueshme,apartamenti ka dokument te rregullte hipoteko dhe ndodhet perball eko market,ka orjentim nga jugu dhe linjda.... 25/01/2020 17:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

95,600 Euro shitet SUPER 2+1 113m 2 KOMPLEKSI TURDIU kati i 4 Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ,pjese nje nga komple

Shitet Super 2+1 113m 2 Kompleksi Turdiu Kati I 4

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme ... 25/01/2020 17:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,600 Euro

25,000 Euro 🏘Shitet apartament 1+1 Tek Zona e Plazhit🌊 👉Apartamenti eshte me siperfaqe 43 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nderte

🏘shitet Apartament 1+1 Tek Zona E Plazhit🌊

Zone Periferike | Durres (9.90 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

👉apartamenti eshte me siperfaqe 43 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nderteses, 100m larg rruges kryesore. organizohet ne: 📌1 dhome ndenje 📌1 dhome gjumi 📌 kuzhine 📌 banjo 💶cmimi : 25 000 euro disponon dokumentacion te ... 25/01/2020 17:11... Lexo detajet..

60,000 Euro Apartament 2+1,Astir,pran par oslos Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe per tu shendrruar ne 3+1 ne rast se j

Apartament 2+1,astir,pran Par Oslos

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe per tu shendrruar ne 3+1 ne rast se ju sherben me mire.pallat i ri. me ashensor. i miremenaxhuar. pozicjonini pallatit esht shum i favorshem pasi esht vetem 20 metra nga stacioni i urbanit te unazes se re. a... 25/01/2020 17:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

113,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orienti... (Premium 07.03.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 26.01.2020)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

54,000 Euro Apartament 1+1 per shitje Super apartament 1+1 per shitje te Bab Rexha
Ndodhet ne katine 1 te nje pallat

Apartament 1+1 Per Shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Super apartament 1+1 per shitje te bab rexha ndodhet ne katine 1 te nje pallati ekzistues. disponon certifikat pronesie. pe rnje vizite ne prone me kontaktoni!... 25/01/2020 17:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

110,000 Euro Shitet Apartament 2+1 89,2m2 Shitet Apartament 2+1 , 89,2m2, kati 9, pallat i ri me ashensor , administrim.

Shitet Apartament 2+1 89,2m2

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 , 89,2m2, kati 9, pallat i ri me ashensor , administrim. i organizuar : soxhorno+ guzhine+ koridor + 2 dhoma gjumi +2 tualete +2 ballkone. vendodhja : prane universitetit europian. (i pa demtur nga termeti). shitet i mobilu... 25/01/2020 16:58... Lexo detajet..

95,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te kopshti Botanik Super apartament 2+1 per shitje te kopshit botanik.
Kati i 4 i nje pallati te

Apartament 2+1 Per Shitje Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament 2+1 per shitje te kopshit botanik. kati i 4 i nje pallati te ri edhe te mireadministruar.. disponon certifikat pronesie. ka 2 tualete me dritare. ne cmim i perfshire eshte edhe nje post parkimi. per nje vizite ne prone me konta... 25/01/2020 16:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim