te shkembi i kavajes  

 Online 146 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 146 lexues | 10 njoftime ne pritje
80,000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re,prane bar "2 palmat".ka siperfaqje totale 100m2.ndodhet ne katin e 5,apartamenti ka hapesire te bollshme... (Premium 13.01.2021)

105,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 10 te nje pallati te mire... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

120,500 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2021)

Mobilimi:Bosh

120,500 Euro

83,000 Euro

**********ulet 83,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 31.12.2020)

57,000 Euro
OKAZION TEK GREEN CITY, UNAZA E RE...AP.1+1...!!! OKAZION TEK GREEN CITY...!!!
Shitet apartament 1+1, 72m2 ne katin e 5...
Apart

Okazion Tek Green City, Unaza E Re...ap.1+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion tek green city...!!! shitet apartament 1+1, 72m2 ne katin e 5... apartamenti ndodhet tek unaza e re, kompleksi green city, ket pallatet e mbaruara, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore te zones, me hapesira argetimi, me pishine ... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

50,000 Euro
shitet 2+1 te malajziani(kthesa e kamzes Hygea) Apartamenti ndodhet ne katin 6 te njeres nga 2 kullat qe ndodhen te Kompleksi M

Shitet 2+1 Te Malajziani(kthesa E Kamzes Hygea)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin 6 te njeres nga 2 kullat qe ndodhen te kompleksi malajzian, prane ktheses se kamzes. apartamenti perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. sipsrfaqja totale 69.1m2.... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

119,000 Euro
Shitet apartament Shitet shtepi 128m2 prane tregut elektrik. 1 soxhorno ,2 dhoma gjumi ,2 banjo,2

Shitet Apartament

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi 128m2 prane tregut elektrik. 1 soxhorno ,2 dhoma gjumi ,2 banjo,2 balkone.,kati i 2 .apartamenti ndodhet ne pallat te ri ,ne nje zone te qete,apartamenti shitet me certifikate pronesie... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

45,000 Euro 🏘Shitet apartament 1+1 Tek Shkembi Kavajes me pamje nga Deti🌊 🏘Shitet apartament 1+1 Tek Shkembi Kavajes me pamje nga Deti🌊

👉Apart

🏘shitet Apartament 1+1 Tek Shkembi Kavajes Me Pamje Nga Deti🌊

Zone Periferike | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏘shitet apartament 1+1 tek shkembi kavajes me pamje nga deti🌊 👉apartamenti eshte me siperfaqe 51 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nderteses. 💶cmimi: 45 000 euro disponon dokumentacion te rregullte hipotekor. per me shume informa... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

72,000 Euro Apartamente per shitje 2+1 📣APARTAMENT 2+1 PER SHITJE. CONCORD CENTER. 
Apartamenti ka siperfaqe 97.8 m

Apartamente Per Shitje 2+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📣apartament 2+1 per shitje. concord center. apartamenti ka siperfaqe 97.8 m2. ndodhet ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor. pallati eshte teper cilesor dhe ndodhet ne nje zone teper familjare. disponon dokumentacion te rregullt hi... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

56,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje ne Laprake ne Tirane Laprake, prane Hotel Relaxit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 76 m2 me Hipoteke

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake Ne Tirane

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Laprake, prane hotel relaxit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 76 m2 me hipoteke, kati i 3 me ashensor, shitet bosh, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet, orientim me diell. shitet 56.000 euro... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

51,500 Euro Shitet Apartament Komplet i Rinovuar: 1+1 tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi per Lenie me Qera Shitet Apartament Komplet i Rinovuar: 1+1 tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi

Shitet Apartament Komplet I Rinovuar: 1+1 Tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi Per Lenie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham | tualet | te gjitha instalimet ... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

139,500 Euro Shitet apartament 3+1 ne zonen e liqenit te thate Shitet apartament ne zonen e liqenit te thate ne katin 3 te nje pallati te ndert

Shitet Apartament 3+1 Ne Zonen E Liqenit Te Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e liqenit te thate ne katin 3 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit.organizohet nga nje ambient ndenje gatimi,tre dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon.apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

139,500 Euro

61,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i nden... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,800 Euro

105,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa e apartamentit: 90... (Premium 14.03.2020)

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

59,900 Euro

Shitet super apartament 1+1 (astir tek artisti ne rr kryesore) 70 m2 apartament | + 30 m2 tarrace me dere personale, perdarim personale si verande | i... (Premium 31.12.2020)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

36,000 Euro Apartamente 1+1 / 2+1 me 500 euro Shiten Apartamente ne Durres me sktruktura 1+1 dhe 2+1
- Shitet Apartamentet 1+

Apartamente 1+1 / 2+1 Me 500 Euro

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shiten apartamente ne durres me sktruktura 1+1 dhe 2+1 - shitet apartamentet 1+1 ne lagjen nr.18 prane spitalit rajonal, ndertim i ri ne katin e 7 me sip. 60m cmimi 30.000 euro - shitet apartamentet 2+1 ne lagjen nr.18 prane spitalit rajonal, nd... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

41,000 Euro ne shitje apartament 1+1 prane liqenit te thate apartamenti ndodhet prane liqenit te thate, rruga e ullishtes. perbehet nga 1 dh

Ne Shitje Apartament 1+1 Prane Liqenit Te Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet prane liqenit te thate, rruga e ullishtes. perbehet nga 1 dhome ndenje-ngrenie-gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. orientimi jug. kati 1. apartamenti eshte ne proces hipotekimi... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,000 Euro

39,900 Euro Apartament 1+1 (Kthesa e Kamzes) Pallat i Ri me Ashensor | Planimetri Shume e Rregullt | Parkim ne Zone | Ndricim Q1747

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tu

Apartament 1+1 (kthesa E Kamzes) Pallat I Ri Me Ashensor | Planimetri Shume E Rregullt | P

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Q1747 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 ballkon - 1 korridor - sip totale: 66.12 m2 - sip neto : 58.12 m2 - sip ne hipoteke : 58.12 m2 - kati: 4 - katet e pallatit: 8 - pallat i ri - vit... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,900 Euro

46,300 Euro Shitet apartament 1+1+verande me hipoteke ne Fresk Shitet apartament 1+1+verande me hipoteke ne Fresk. Apartamenti eshte mjaft i ma

Shitet Apartament 1+1+verande Me Hipoteke Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1+verande me hipoteke ne fresk. apartamenti eshte mjaft i madh dhe ndodhet ne nje kompleks te ri dhe cilesor me ashensor. apartamenti ka nje sip te brendeshme 65.2 m2 si dh e60 m2 verande. apartamenti mund te modifikohet edhe ne 2... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

46,300 Euro

61,800 Euro English Shqip Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë,ID: PRI14612 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

English Shqip Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë,id: Pri14612

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i nden... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,800 Euro

170,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë Cmimi: 170,000 € ID: PRI14810 Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kopshti Zoologjik. Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë Cmimi: 170,000 € Id: Pri14810

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën kopshti zoologjik. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i ndenje... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

62,000 Euro  Shitet Apartament 2+1 Yzberisht Shitet apartament me siperfaqe 100m2,ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne z

Shitet Apartament 2+1 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 100m2,ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne zone,prane gjithe faciliteteve te nevojshme,shkolle,kopesht,stacion autobuzi,market etj.apartamenti ka planimetri te rregullt,organizohet nej nje sallon,ambient gatimi ,dy... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

68,000 Euro Shitet banesa 2+1 ne Shengjin!! Shitet *URGJENT* Banesa e kompletuar(mobiluar) me dokumentacion te rregullt dhe

Shitet Banesa 2+1 Ne Shengjin!!

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet *urgjent* banesa e kompletuar(mobiluar) me dokumentacion te rregullt dhe te noterizuar me lokacion ne shengjin !!! banesa eshte ndertim i ri i perfunduar para 2viteve: dy dhoma gjumi, dhoma e ndejes, kuzhina, ballkoni(terasa), paradhomen*(... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

165,000 Euro APARTAMENT 3+1 PER SHITJE NE RRUGEN SALI BUTKA Shitet apartament 3+1 tek UET, zone strategjike, afer gjithe rrugeve kryesore, k

Apartament 3+1 Per Shitje Ne Rrugen Sali Butka

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
166.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1 tek uet, zone strategjike, afer gjithe rrugeve kryesore, kati i dyte. apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, sallon, dhome gatimi, 2 tualete me ndricim natyral, 2 ballkone dhe verande me siperfaqje 32 m2. apartamenti disponon... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

134,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 18.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

100,800 Euro

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me ... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

119,000 Euro OKAZION: SHITET APARTAMENT 2+1 I RI 600 M NGA PAZARI RI Shitet Apartament i ri 2+1 me cmim okazion me një vendodhje shumë të mirë, v

Okazion: Shitet Apartament 2+1 I Ri 600 M Nga Pazari Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament i ri 2+1 me cmim okazion me një vendodhje shumë të mirë, vetëm 10 minuta nga qendra e tiranës, 600 m nga pazari i ri. fare pranë me shkollën 9 vjecare “siri kodra”, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

153,000 Euro Ultra Luksoz, 3+1+2WC+2Bllk (Stacioni i Trenit)Super Investuar **50,000€ me Mobilim, Parket nga Italia Apartament Luksoz 3+1+2WC+2Ballkone (Stacioni i Trenit) i Super Investuar me Mob

Ultra Luksoz, 3+1+2wc+2bllk (stacioni I Trenit)super Investuar **50,000€ Me Mobilim, Par

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament luksoz 3+1+2wc+2ballkone (stacioni i trenit) i super investuar me mobilim, parket dhe hidrosanitare nga italia *50,000 euro investim ** | pallati eshte i sapo perfunduar me ashensor dhe ndertime me standarte | sistem sigurie i larte me kam... 18/02/2020 22:05... Lexo detajet..

44,000 Euro Shitet Apartament 1+1 tek Shkolla e Bashkuar (Rr. e Dibres) me Mobilim Cilesor dhe Estetik Shitet Apartament 1+1 tek Shkolla e Bashkuar (Rr. e Dibres) me Mobilim Cilesor d

Shitet Apartament 1+1 Tek Shkolla E Bashkuar (rr. E Dibres) Me Mobilim Cilesor Dhe Estetik

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ba... 18/02/2020 21:44... Lexo detajet..

89,500 Euro shitet SUPER 2+1 119 m2 KATI I 3 me 750 euro m2 juglindje Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje ng

Shitet Super 2+1 119 M2 Kati I 3 Me 750 Euro M2 Juglindje

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,... 18/02/2020 21:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,500 Euro

103,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Prane Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

78,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 4, 84 M² 78.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra) FUTURE HOME - Ali Demi
3+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te kryqezimi me rrugen "hoxha tahsim", brenda unazes. informacion mbi apartamentin: • kati 4 •... (Premium 21.02.2020)

18,000 Euro

Shitet Garsoniere Kati 7 Ne Sarande!

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet garsonier ne sarande kati 7 (pa ashnesor) me siperfaqe 30m2 e mobiluar. ndodhet prane african beach, vetem 5 min nga plazhi dhe 15 min nga qend... (Premium 22.02.2020)

75,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Blv I Ri Ne Astir Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re, prane bulevardit te ri ne yzberish - kompleksi molla. apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 , ndersa t... (Premium 04.03.2020)

80,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Te Brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat ekzistues buze rruge kryesore. eshte i pozicionuar ne katin e 3-te dhe ka orientim jug-perendim. apartamenti perb... (Premium 21.02.2020)

59,900 Euro

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sa... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

59,900 Euro

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

78,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

100,800 Euro Shitet ,SUPER 3+1 134 m2 te kompleksi turdiu fusha aviacionit Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje ng

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,... 18/02/2020 21:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamj

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 88 m2) sip. e brendshme neto - 79.2 m2 kati 11 ( kati i fundit - pamje panoramike) katet e palla... 18/02/2020 21:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

48,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Yzberisht Shitet apartament 2+1,me sip.82m2,kati8.
Me hipotek,bosh

Adresa:Yzberisht
C

Apartament 2+1 Ne Shitje Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1,me sip.82m2,kati8. me hipotek,bosh adresa:yzberisht cmimi:48.000€ i diskutushem... 18/02/2020 21:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim