traktora ne shitje merrjep 

 Online 262 lexues | 25 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 262 lexues | 25 njoftime ne pritje
47,000 Euro

* Ulet Cmimi * Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

119,000 Euro
Shitet apartamentin 3+1.Rruga Dibres.Selvia.Vila Gold Shitet apartamentin 3+1 
5 minuta ne kemb nga qendra tiranes 
Rruga e Dibres,

Shitet Apartamentin 3+1.rruga Dibres.selvia.vila Gold

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamentin 3+1 5 minuta ne kemb nga qendra tiranes rruga e dibres, tek selvia ose vila gold pallat i ri me ashensor kati i par banim perbehet me nje korridor si lidh gjith shtepin me 2 dhoma gjumi 2 tualete dhe salloni me guzhinen ... 15/10/2019 15:41... Lexo detajet..

75,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza,te Gazheli Shitet Apartament 2+1 me sip,56m te brendshme pa perfshire muret dhe ballkonin,n

Shitet Apartament 2+1 Te Mine Peza,te Gazheli

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,56m te brendshme pa perfshire muret dhe ballkonin,ne katin e 4 ne nje pallat egzistues dhe shume te mirmbajtur. apartamenti eshte i mire organizuar dhe ka orinetim j-p,dhe me pamje nga unaza. eshte e pajisur me certifka... 15/10/2019 15:36... Lexo detajet..

77,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 mbrapa Globe Shitet Apartament 2+1 me sip,90m ne katin 4 ne nje pallat te ri me ashensore,Apa

Shitet Apartament 2+1 Mbrapa Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,90m ne katin 4 ne nje pallat te ri me ashensore,apartamenti eshte i perber nga 2 dhoma gjumi te bollshme.nje sallon bashke me guzhinen,1 tualet dhe nje ballkon,kaorinetim j-l. ndodhet mbrapa globe ne rr,vaze zela. eshte... 15/10/2019 15:36... Lexo detajet..

175,000 Euro Apt Gjigand (139 m2) Super Cilesor (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji) Pallat i 2019 me Ashensor  Apartament Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (139 m2)  (Rr. e Kavajes - Pallatet Deliorgji

Apt Gjigand (139 M2) Super Cilesor (rr. E Kavajes - Pallatet Deliorgji) Pallat I 2019 Me A

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament gjigand 3+1+2wc+ballkon (139 m2) (rr. e kavajes - pallatet deliorgji) ashensor | ndertime cilesore | parket | ndricim perfekt | hapesire e madhe | planimetri e rregullt | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyera | b... 15/10/2019 15:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

175,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 3+1, 60000 euro ne Kinostudio! Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 Euro me hipoteke tek rruga Myslym Keta, perb

Shitet Apartament 3+1, 60000 Euro Ne Kinostudio!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 euro me hipoteke tek rruga myslym keta, perballe me kinosdudion! apartamenti ndodhet ne katin e peste banim. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre dhoma gjumi , nje koridor shperndare... 15/10/2019 15:03... Lexo detajet..

52,500 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar 52500 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar tek gjimnazi AZ Cajupi 52500 E

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 61m2 I Arreduar 52500 Euro!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 61m2 i arreduar tek gjimnazi az cajupi 52500 euro! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 6katesh afer shkolles a.z. cajupi. ka nje hapesire prej 61m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhom... 15/10/2019 15:03... Lexo detajet..

73,000 Euro Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000 i diskutushem euro tek Rruga e Kavajes! Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000 i diskutushem euro tek Rruga e

Shitet Apartament 2+1 100 M2 ,me Hipoteke, 73000 I Diskutushem Euro Tek Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 100 m2 ,me hipoteke, 73000 i diskutushem euro tek rruga e kavajes!apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati tre katesh ngjitur me rrugen e kavajes. ka nje hapesire prej 100m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gat... 15/10/2019 15:03... Lexo detajet..

47,000 Euro Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 47000 Euro! Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne Misto Mame 47000 Euro! Apar

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke I Arreduar 67m2 Ne Misto Mame 47000 Euro!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke i arreduar 67m2 ne misto mame 47000 euro! apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te misto mames ne katin e trete nje pallat te ri me ashensor. hyrja ka nje siperfaqe prej 67m2, e perbere nga kuzhina + sallon... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet apartament 1+1 60 m2 50000 Euro me hipotek ne Don Bosko Shitet apartament 1+1 me hipoteke 60m2 50000 Euro! Apartamenti ndodhet ne zonen

Shitet Apartament 1+1 60 M2 50000 Euro Me Hipotek Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me hipoteke 60m2 50000 euro! apartamenti ndodhet ne zonen e don boskos. ka nje hapesire prej 60m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. disponon dokumentacion te rregullt h... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 31.12.2019)

82,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 115 m2 tek Rr Mihal Grameno 82000 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 115 m2 tek Rr Mihal Grameno 82000 Euro! Ne apa

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 115 M2 Tek Rr Mihal Grameno 82000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 115 m2 tek rr mihal grameno 82000 euro! ne apartament po behen punime per ta sistemuar dhe bere me te mire. apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 9 katesh. ka ndricim te mire natyral me orjentim jug-perndim. ... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 3+1 , 60000 euro ne Kinostudio! Shitet apartament 3+1, 60000 euro ne Kinostudio! Shitet apartament 3+1, 90 m2, 6

Shitet Apartament 3+1 , 60000 Euro Ne Kinostudio!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1, 60000 euro ne kinostudio! shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 euro me hipoteke tek rruga myslym keta, perballe me kinosdudion! apartamenti ndodhet ne katin e peste banim. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, nje ... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet apartament 2+1 111m2 me dy tualete tek rruga e burgut me hipoteke 125000 euro! Shitet apartament 2+1 111m2 me dy tualete prane gjykates se krimeve te renda me

Shitet Apartament 2+1 111m2 Me Dy Tualete Tek Rruga E Burgut Me Hipoteke 125000 Euro!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 111m2 me dy tualete prane gjykates se krimeve te renda me hipoteke 125000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i 2019. ka nje hapesire prej 111m2 dhe eshte i organizuar ne nje sal... 15/10/2019 15:02... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne kat

Shitet Apartament 2+1, 122m2, 100000 Euro Ne Laprake!

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, 122m2, 100000 euro ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje nga rezidencat e sapo ndertuara me punime teper cilesore ne zonen e laprakes. apartamenti eshte me orientim ver... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

122,000 Euro Shitet apartament 3+1, 111m2, 122000 euro tek ish-parku! Shitet apartament 3+1,111 m2, 122000 euro tek ish-parku! Apartamenti ndodhet ne

Shitet Apartament 3+1, 111m2, 122000 Euro Tek Ish-parku!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 3+1,111 m2, 122000 euro tek ish-parku! apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje rezidence ne ndertim e siper prane rruges se kavajes, me 9 kate banimi dhe 2 kate parkim nentoksor..apartamenti eshte i organizuar ne nje dhom... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

102,000 Euro Shitet apartament 2+1, 93m2, 102000 euro tek ish-parku! Shitet apartament 2+1, 93m2, 102000 euro tek ish-parku! Apartamenti ndodhet ne k

Shitet Apartament 2+1, 93m2, 102000 Euro Tek Ish-parku!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1, 93m2, 102000 euro tek ish-parku! apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje rezidence ne ndertim e siper prane rruges se kavajes, me 9 kate banimi dhe 2 kate parkim nentoksor..apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

72,000 Euro Shitet apartament 1+1, 66m2, 7200 euro tek ish-parku! Shitet apartament 1+1, 66 m2, 7200 euro tek ish-parku! Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Apartament 1+1, 66m2, 7200 Euro Tek Ish-parku!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1, 66 m2, 7200 euro tek ish-parku! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje rezidence ne ndertim e siper prane rruges se kavajes, me 9 kate banimi dhe 2 kate parkim nentoksor..apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome nd... 15/10/2019 15:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

64,000 Euro Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 euro ne Laprake! Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 Euro ne Laprake! Apartamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 1+1, 78m2, 64000 Euro Ne Laprake!

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1, 78m2, 64000 euro ne laprake! apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me 2 ashensore ne nje nga rezidencat e sapo ndertuara me punime teper cilesore ne zonen e laprakes. apartamenti eshte me orientim veri-... 15/10/2019 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

33,000 Euro Shitet garsoniere 44m2 tek Oxhaku pallat i ri, 33000 euro! Shitet garsoniere 44m2 tek Oxhaku pallat i ri, 33000! Garzoniera ndodhet ne kati

Shitet Garsoniere 44m2 Tek Oxhaku Pallat I Ri, 33000 Euro!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
44.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet garsoniere 44m2 tek oxhaku pallat i ri, 33000! garzoniera ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane oxhakut. ka nje hapesire prej 44m2 te organizuar: ambienti i ngrenies + gatimi , dhoma dhe tualet . apartamenti eshte ne faze nd... 15/10/2019 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

67,000 Euro

Mundesi Investimi: 1+1+bllk, Me Pamje Panoramike (kupola) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor & Punime

Laprake | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mundesi investimi: apartament super cilesor 1+1+ballkon, me pamje panoramike, tek kupola (rr. dritan hoxha) ne pallat te ri me ashensor "schlander" | ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Alpha Bank 152m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte me siperfaqe katrore shperndarje me korridor dy tualete hapsire te bollshme lehtesishte te mobilueshme, apartamen... (Premium 15.10.2019)

40,000 Euro Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 ne Allias 40000 Euro! Apartamenti 5 minuta nga rruga e dibres (shkolla e bashkuar)ne katin e trete te

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke 54m2 Ne Allias 40000 Euro!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti 5 minuta nga rruga e dibres (shkolla e bashkuar)ne katin e trete te nje pallati ekzitues me tulla. apartamenti eshte i saporestauruar dhe i organizuar ne nje sallon bashke me nje ambient gatimi, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon... 15/10/2019 15:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

69,000 Euro Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro i mobiluar me hipoteke tek Rr. Dibres! Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro me hipoteke tek Rr. Dibres! Apartament

Shitet Apartament 3+1, 111 M2, 69000 Euro I Mobiluar Me Hipoteke Tek Rr. Dibres!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1, 111 m2, 69000 euro me hipoteke tek rr. dibres! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 5 katesh prane spitalit amerikan 2. apartamenti eshte me hapesira te bollshme i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre... 15/10/2019 14:59... Lexo detajet..

71,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100 m2 tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100m2 tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro! Apartam

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 100 M2 Tek Rr Mihal Grameno 71000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 100m2 tek rr mihal grameno 71000 euro! apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 9 katesh. ka ndricim te mire natyral me orjentim jug-perndim. eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi,... 15/10/2019 14:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

66,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT, TIRANE Apartamenti ka siperfaqe totale 94 m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht, Tirane

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka siperfaqe totale 94 m² dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri (me ashensor), punime teper cilesore.organizohet ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo (inkaso), ballkon, 2 kondicioner, minibar etj. ndodhet ne nje zone shum t... 15/10/2019 14:52... Lexo detajet..

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

45,000 Euro Shitet,Apartament 1+1 Kthesa E Kamzes Apartamenti ndodhet në zonën e Ktheses se Kamzes. Informacion mbi apartamentin

Shitet,apartament 1+1 Kthesa E Kamzes

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e ktheses se kamzes. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqa e apartamentit 68 m2 • orientimi: shume i mire ndaj drites • me hipoteke• apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 1 dhoma gjumi ... 15/10/2019 14:38... Lexo detajet..

66,000 Euro SHITET PENTHOUSE NE MISTO MAME Shitet penthouse ne Misto Mame me siperfaqe totale 140m2. Apartamenti organizohe

Shitet Penthouse Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet penthouse ne misto mame me siperfaqe totale 140m2. apartamenti organizohet ne nje dhome ndjenje , kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. apartamenti eshte i investuar me parket dhe me mobilim dhe aktualisht eshte i dhene me qira.... 15/10/2019 14:38... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re,94.4 m2 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,prane 2 Rotondove

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re,94.4 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,prane 2 rotondove . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit: 94.4 m2 • orientim perendim . apartamenti disponon: • salloni nden... 15/10/2019 14:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim