vila ne shitje ne tiran  15176 Njoftime

 Online 120 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
159,000 Euro

ne zonen me te kerkuar te qytetit te tiranes prane rtsh shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje palla... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,ne yzberisht. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfa... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

100,000 Euro Shitet apartament 1+1 Vaso Pasha afer farmacis greke zona ish Bllokut! Shitet apartament rruga Vaso Pasha,afer farmacis greke tek zona e ish bllokut.Ap

Shitet Apartament 1+1 Vaso Pasha Afer Farmacis Greke Zona Ish Bllokut!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.05.2019 (00:15): Shitet apartament rruga vaso pasha,afer farmacis greke tek zona e ish bllokut.apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me nje siperfaqe 81 meter katror,1+1 tualet,ballkon .apartamenti ofron dokumentecion te rregullt eshte me hipotek!cmimi 1300 euro me...

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

74,000 Euro TIRANE - SHES APARTAMENT 2+1, KATI 4, 75 M2, 74 000 EURO ( RRUGA KONGRESI I LUSHNJES) Apartamenti ndodhet ne pallatin prapa hotel " Mondial", tek 21 Dhjetor

Tirane - Shes Apartament 2+1, Kati 4, 75 M2, 74 000 Euro ( Rruga Kongresi I Lushnjes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (23:59): Apartamenti ndodhet ne pallatin prapa hotel " mondial", tek 21 dhjetori. apartamenti eshte kati i 4 (pallati eshte me 5 kate), me siperfaqe 75 m2. hyrja eshte e perbere nga nje dhome ndenje, guzhine, dy dhoma gjumi, nje banje e plote, korridor dhe ba...

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

73,000 Euro Shitet Apt 1+1 me Hipoteke te Rregullt (VASIL SHANTO) Mobilim Cilesor | Kondicioner  Shitet 1 + 1 (66 m2)  i Pabanuar me Pare dhe me Hipoteke te Rregullt, ne Vasil S

Shitet Apt 1+1 Me Hipoteke Te Rregullt (vasil Shanto) Mobilim Cilesor | Kondicioner

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (23:59): Shitet 1 + 1 (66 m2) i pabanuar me pare dhe me hipoteke te rregullt, ne vasil shanto (rr. muhamet gjollesha) zone e preferuar /e qete | apartamenti eshte i mobiluar dhe ka hapesire te bolleshme me planimetri te rregullt | pajisje elektroshtepiake ci...

36,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK Kruqezimi i rruges Aleksander Moisiu me Rr.M.Keta tek komisariati nr 4. Shitet Apartament  1+1 tek Komisariati nr 4 ne kryqezimin e rruges Aleksander Mo

Shitet Apartament 1+1 Tek Kruqezimi I Rruges Aleksander Moisiu Me Rr.m.keta Tek Komisariat

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (23:59): Shitet apartament 1+1 tek komisariati nr 4 ne kryqezimin e rruges aleksander moisiu me rrugen myslym keta.apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje,kuzhine,dhe nje dhome gjumi,koridor tualet dhe ballkon.apartamenti eshte 58 m2 ne nje pallat ekzis...

Mobilimi:Bosh

36,000 Euro

30,000 Euro Shtepi ne katin e pare afer bregut te detit prane hotel Adriatikut Apartament eshte 40 metra katror,.Ka nje sallon kuzhine dhe nje dhome gjumi dhe

Shtepi Ne Katin E Pare Afer Bregut Te Detit Prane Hotel Adriatikut

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (23:59): Apartament eshte 40 metra katror,.ka nje sallon kuzhine dhe nje dhome gjumi dhe banjo. apartamenti eshte ne katin e pare. apartamenti ndodhet prane hotel adriatikut. rrethe e qark ka restorante super markete banka exchange. hyrja eshte pran detit....

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Astir, prane Oslo Bar. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 a Shitet apartament 1+1 ne Astir, prane Oslo Bar. Apartamenti eshte i organizuar n

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir, Prane Oslo Bar. Apartamenti Eshte I Organizuar Ne 1 Dhome

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.05.2019 (23:43): Shitet apartament 1+1 ne astir, prane oslo bar. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon , 1 tualet. shitet i mobiluar ne gjendjen qe eshte. eshte ne proces hipotekimi. sip: 85 m2 kati: 8 me ash...

1,240,000 Euro Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit Apartament ne shitje ne Rrugen e Durresit, shume afer qendres se Tiranes
Siperf

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (22:32): Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore jane 2 dhoma e nje sallon (mund te behen 3 dhoma ) ka nje ekspozicion qe mundeson drite dhe diell ...

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

110,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT! Shitet apartament 2+1+2 , me nje siperfaqe totale prej 102 m2, tek rezidenca Kod

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rezidenca Kodra E Diellit!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (22:31): Shitet apartament 2+1+2 , me nje siperfaqe totale prej 102 m2, tek rezidenca kodra e diellit ne tirane. apartamenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati te ndertuar kohet e fundit me sistem kapot. apartamenti organizohet nga guzhina e dhoma e ndenjes...

55,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN DON BOSKO! Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Don Bosko ,ngjitur me shkollen Qazim Turdiu, me

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Don Bosko!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (22:31): Shitet apartament 2+1 ne rrugen don bosko ,ngjitur me shkollen qazim turdiu, me siperfaqe totale prej 50 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te tiranes. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korr...

135,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 EURO

Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe eshte i organ... (Premium 14.03.2020)

199,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

- ne bllok shitet super apartament i mobiluar. apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.orientimi ... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

118,000 Euro SHITET SHTEPI  ME 320 M2 TRUALL NE RRUGEN YMER BEQIRI Shitet shtepi private, ne rrugen Ymer Beqiri. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome nde

Shitet Shtepi Me 320 M2 Truall Ne Rrugen Ymer Beqiri

Zone Periferike | Tirane (2.43 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (22:30): Shitet shtepi private, ne rrugen ymer beqiri. shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,koridor, tualet dhe verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 130m2 dhe siperfaqe trualli prej 320m2, ndodhet buze rruges kryesore. disponon dokumentacion te rr...

99,900 Euro SHITET SHTEPI PRIVATE  DHE 301 M2 TRRUALL NE RRUGEN 5 MAJI. Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen 5 MAJI. Zona eshte e plotesu

Shitet Shtepi Private Dhe 301 M2 Trruall Ne Rrugen 5 Maji.

Zone Periferike | Tirane (1.88 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (22:29): Shitet shtepi private ne zonen e alliasit ne rrugen 5 maji. zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall prej 301m2. disponon 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe n...

287,000 Euro SHITET 2 VILA ME 330 M2 SIP NDERTIMORE DHE 605 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI. SHITET 2 VILA ME 330 M2 SIP NDERTIMORE DHE 605 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI. Vila

Shitet 2 Vila Me 330 M2 Sip Ndertimore Dhe 605 M2 Truall Ne Rrugen 5 Maji.

Zone Periferike | Tirane (2.37 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (22:28): Shitet 2 vila me 330 m2 sip ndertimore dhe 605 m2 truall ne rrugen 5 maji. vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete ...

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, ne nje zone lehtesisht te aksesueshme

Shitet Apartament 2+1 Tek Oxhaku

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

20.05.2019 (22:28): Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe te plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. apartamenti eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete dhe nje ballkon. ndo...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

109,000 Euro Okazion apartamente 78m tek ambasada USA shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m

Okazion Apartamente 78m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.05.2019 (22:20): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i org...

92,000 Euro Super Apartament  Ne rrugen Qemal Stafa Shitet super Apartament 2+1 me planimetri shume te mire dh

Super Apartament

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (21:56): Ne rrugen qemal stafa shitet super apartament 2+1 me planimetri shume te mire dhe investim dhe mobilim cilesore dhe bashkohore. apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem me hapsiren e gatimit dhe ngrenies bashkangjitur me dalje ne njerin ball...

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.05.2019 (21:52): Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk...

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

77,600 Euro Shitet Super Apartament 2+1 ME CMIM OKAZION!!! Te Fusha E Aviacionit Shitet Super Apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja m

Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion!!!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (21:45): Te fusha e aviacionit shitet super apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem te ventiluar (veshje e mureve te jashtem me pllaka dhe materiale termoizoluese), v...

Mobilimi:Bosh

77,600 Euro

95,000 Euro 2+1+2 te kopshti botanik(me hipoteke) Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit shume prane Kop

2+1+2 Te Kopshti Botanik(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (21:38): Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit shume prane kopshtit botanik, per arsye te qetesise, ajrit te paster por edhe afersine qe ka me zonat e frekuentuara te tiranes. apartamenti pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rif...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Mundesi Okazion: 2+1 super investuar Pallat super i Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Mundesi Okazion: 2+1 Super Investuar Pallat Super I Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion: shitet super apartament 2 + 1 + 2 ballkone (me hipoteke dhe i investuar) ne don bosko - zogu i zi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

77,000 Euro ne shitje 2+1 te kodra e diellit apartamenti ndodhet te kodra e diellit ne katin 3 te nje pallati te ri te ndertu

Ne Shitje 2+1 Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (21:36): Apartamenti ndodhet te kodra e diellit ne katin 3 te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi. perbehet nga 1 ambient ndenje gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. 0684230409...

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (21:36): Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g...

125,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Tek Ministia E Jashteme Shitet apartament 2+1+2 ne Bulevardin Zhan Dark ne nje nga pallatet me te mire t

Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Tek Ministia E Jashteme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (21:35): Shitet apartament 2+1+2 ne bulevardin zhan dark ne nje nga pallatet me te mire te zones me pamje fantastike nga bulevardi dhe lumi i tiranes. ambjenti shtrihet nje nje korridor ne hyrje e cila ndan sallonin goxha te madh me vetrate xhami dhe me nje b...

47,000 Euro 1+1 me super pamje(fresk) apartamenti ndodhet ne fresk ne nje zone te per te qete te rruga e dajtit, ne nj

1+1 Me Super Pamje(fresk)

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (21:34): Apartamenti ndodhet ne fresk ne nje zone te per te qete te rruga e dajtit, ne nje pallat te sapoperfunduar, kati 5 me ashensor. apartamenti ka kubature shume te mire dhe pamje fantastike nga tirana. pamja nuk asnje mundesi qe te zihet. orientimi jug-...

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

85,000 Euro id:123415 - Tek Kodra Diellit , shitet  Super apartament i mobiluar , me planimetri te rregullt

Po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju .prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+1 me organ... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

109,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 78m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 78m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume t... (Premium 22.05.2019)

93,000 Euro id:72839 - Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon nde... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim | me parket, me ba... (Premium 31.12.2019)

85,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 90 m² 85.000 Euro (Rruga Jordan Misja )

Shitet apartament 2+1 tek rruga "jordan misja" prane hipotekes. apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

147,000 Euro Tek Komuna e Parisit mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 ! Ne Rrugen Rrapo Hekali, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 t

Tek Komuna E Parisit Mbi Qendren Kristal, Shitet Apartament 3+1 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (21:23): Ne rrugen rrapo hekali, mbi qendren kristal, shitet apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhe 2 dhoma femijesh, njera me dalje...

137,000 Euro Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament i Investuar 2+1+2 [youtubeid]RJtoead8-8Y[/youtubeid]
Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat

Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament I Investuar 2+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (21:23): [youtubeid]rjtoead8-8y[/youtubeid] ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 2 shitet nje apartament 2+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore po ashtu dhe i banurar per jo...

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (21:20): Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim