vila ne shitje tirane  PRINT

 Online 146 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
230,000 Euro

Tek Delijorgji Shitet Apartament Super Luksoz 3+1+2 +garazhd

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek rruga e kavajes, ne kompleksin delijorgji shitet apartament super luksoz 3+1+2 tualete dhe garazhd, me siperfaqe 158 m/2 dhe me cmim okazional, re... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 1+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

115,000 Euro APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE KOMUNE TE PARISIT Shitet apartament luksoz 2+1+2 ne komunen e Parisit.Apartamenti organziohet nga

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament luksoz 2+1+2 ne komunen e parisit.apartamenti organziohet nga nje sallon me kuzhine te cecuar,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.ka nje siperfaqe bruto prej 120m2 dhe neto 105m2.pozicionohet ne katin e 10, por jo te fundit te nje ...

86,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m²  (5 Maji) Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “Vila-L” në rrugën “5 Maji”. Apart

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 102 M² (5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “vila-l” në rrugën “5 maji”. apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me sipërfaqe prej 101.88m2. apartamenti disponon orientim të mirë dhe është në proces hipotekimi. pallati në t...

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

82,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK  Kati 7, 97 m² (5 Maji) Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “Vila-L” në rrugën “5 Maji”. Apart

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 97 M² (5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “vila-l” në rrugën “5 maji”. apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me sipërfaqe prej 96.94 m2. apartamenti disponon orientim të mirë dhe është në proces hipotekimi. pallati në t...

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

81,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 96 m²  (5 Maji) Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “Vila-L” në rrugën “5 Maji”. Apart

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 96 M² (5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 tek kompleksi “vila-l” në rrugën “5 maji”. apartamenti ndodhet në katin e 1-rë një pallati të ri me sipërfaqe prej 96.27 m2. apartamenti disponon orientim të mirë dhe është në proces hipotekimi. pallati në t...

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

80,000 Euro SUPER OKAZION!!!! Shitet apartament 2+1 Liqeni i Thate Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate

Super Okazion!!!! Shitet Apartament 2+1 Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (20:27): Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri tek liqeni i thate me siperfaqe totale 108 m2. organizohet nga ambienti ndenjes, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

65,000 Euro 2+1 apartament shume i bollshem 100m2 PLUS dycan 24m2 posht apartament  Apartament nuk Esshte perdorur, ka qene mbyllur me te shumten e kohes, me hipote

2+1 Apartament Shume I Bollshem 100m2 Plus Dycan 24m2 Posht Apartament

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (20:27): Apartament nuk esshte perdorur, ka qene mbyllur me te shumten e kohes, me hipotek dycan dhe apartament dycani esshte i shtruar me electric edhe banjo 65;000€ te dyja duhet par...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

59,500 Euro Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe (pas

Shitet Apartament 1 + 1 (58 M2) Me Hipoteke Te Rregullt, Tek Shkolla E Kuqe - I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.05.2019 (20:09): Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | hapesire e bolleshme me ndircim shume te mire | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izol...

90,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 92 m² 90.000 Euro (Rruga Riza Cerova) Shitet apartament ne rrugen Riza Cerova, prane kryqezimit te rruges 4 Deshmoret.

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 92 M² 90.000 Euro (rruga Riza Cerova)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:57): Shitet apartament ne rrugen riza cerova, prane kryqezimit te rruges 4 deshmoret. apartamenti ka siperfaqe bruto 92m2 dhe eshte i organizuar ne sallon ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. disponon kubature te rregullt. ndodhet ne katin e 3 banim t...

83,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1, 77m2, Selvia Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 77m2, i ndodhur ne rrugen "Zenel B

Tirane, Shes Apartament 1+1, 77m2, Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:56): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 77m2, i ndodhur ne rrugen "zenel baboci". apartamenti ndoodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri dhe te mireadministruar. organizohet ne sallon ndenjie, dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. zona ne te cilen nd...

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

72,700 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 4 • siperfaqa e apartamentit : 72.7 m2 • m... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

72,700 Euro

145,000 Euro id:113521 - Shitet Super Apartament 2+1 + ne nje nder zonat me te mira te Tiranes,

Shitet apartament 2+1 ne qender te tiranes prane kafe europa. apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. struktura e apar... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

122,000 Euro Okazion Tek Rr Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te rregullt Ne rrugen Fortuzi shitet apartament 2+1 ne nje nga pallatet me te mire te zones.

Okazion Tek Rr Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

23.05.2019 (18:40): Ne rrugen fortuzi shitet apartament 2+1 ne nje nga pallatet me te mire te zones. ambjenti organizohet ne nje sallon te madh ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme, nje ballkon dhe 1 tualet me dritare. zona ne te cilen ndodhet ambjent...

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

115,000 Euro Rruga e Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1 me Orientim Fantastik dhe Planimetri Perfekte !!! Rruga Pjeter Budi prane Shkolles Osman Myderizi, Shitet Super Apartament 3+1 ne

Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Fantastik Dhe Planimetri Perfek

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:40): Rruga pjeter budi prane shkolles osman myderizi, shitet super apartament 3+1 ne katin e 3 banimi ne nje pallat 5 katesh, me orientim ideal veri-lindje-jug-perendim dhe me strukture shume te rregullt. pallati eshte ndertim i vitit 1996 por eshte resta...

78,000 Euro Afer Globe Shitet 1+1 i madh i pershtatur ne 2+1!!! Ne rrugen e Kavajes prane qendres Globe shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+

Afer Globe Shitet 1+1 I Madh I Pershtatur Ne 2+1!!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

23.05.2019 (18:40): Ne rrugen e kavajes prane qendres globe shitet apartament 1+1 i pershtatur ne 2+1 ne nje pallat te ri cilesor me dy ashensor. apartamenti ka siperfaqe totale 87m² dhe ndodhet ne katin e 1. organizohet ne nje koridor qe ndan hapsirat, ne hapsiren e n...

83,000 Euro OKAZION Pas Qendres Globe Shitet Apartament 2+1+2 Pas Qendres Globe Shitet Apartament 2+1+2 me Cmim Okazion per vetem 754 euro per

Okazion Pas Qendres Globe Shitet Apartament 2+1+2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (18:40): Pas qendres globe shitet apartament 2+1+2 me cmim okazion per vetem 754 euro per m2, ne pallat te ri i paisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore. apartamenti eshte i organizuar si me poshte, sallon, kuzhine, dhome cifti, dhome femijesh, dy tua...

104,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartamente 2+1, ne Zone te Qete&Ajer te Paster ! Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te r

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartamente 2+1, Ne Zone Te Qete&ajer Te Paster !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.05.2019 (18:39): Tek kodra e diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh,...

310,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te ETC-ja ne Tirane Te ETC, European Trade Center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne Tir

Apartament 2+1 Per Shitje Te Etc-ja Ne Tirane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

23.05.2019 (18:38): Te etc, european trade center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne tirane shitet nje apartament 2+1. apartamenti ndodht ne katin e 10 te nderteses me orientim juglindje, dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje dhe guzhine me hapesira te b...

150,000 Euro Rruga e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje Perendim! Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planim

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Lindje Perendim!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

23.05.2019 (18:38): Tek rruga e elbasanit, prane ambasades amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullta, soxhorno + kend gatimi (ka nje dritare prane e cila mund te shfrytezohet gjate procesit te gatimi...

107,000 Euro Tek Kodra e Diellit, sa kalon Nenkalimin e Komunes, shitet Apartament 2+1, me Pamje Fantastike ! Tek Kodra e Diellit, ne fillim te Rruges Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1,

Tek Kodra E Diellit, Sa Kalon Nenkalimin E Komunes, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantas

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.05.2019 (18:38): Tek kodra e diellit, ne fillim te rruges kodra e diellit, shitet apartament 2+1, ne katin 6 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent g...

190,000 Euro Te Komuna E Parisit Shitet Super Apartament ! Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartament

Te Komuna E Parisit Shitet Super Apartament !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.64 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.05.2019 (18:38): Ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes shitet apartament 3+1+2. apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperfaqe te bollshme, 1 dhoma matrimoniale, 2 dhoma femijesh, 2 tualete dhe dhome tharjeje.apartamenti nd...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

59,500 Euro id:104558 - Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar

Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | ha... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

125,000 Euro Shitet super Apartament 2+1 me verande dhe pamje te mrekullueshme!!! Shitet super Apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje

Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande Dhe Pamje Te Mrekullueshme!!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.05.2019 (18:38): Shitet super apartament 2+1 me mobilim bashkohore me super verande dhe nje pamje te mrekullueshme nga dajti, liqeni i tiranes dhe kodrat e liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati cilesor ne nje zone te investuar mire dhe me ...

82,000 Euro Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 2+1 !! Ne 21 Dhjetor, ne rrugen Kongresi i Lushnjes shitet apartament 2+1 me siperfaqe

Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.05.2019 (18:37): Ne 21 dhjetor, ne rrugen kongresi i lushnjes shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne katin e 6 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje e kompletuar, kuzhina e vogel me vehte, 1 dhome gjum...

121,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 pranë Lulishtes !!! Rruga Merdar Shtylla ne Komunën e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 në Katin e

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Pranë Lulishtes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

23.05.2019 (18:37): Rruga merdar shtylla ne komunën e parisit, shitet apartament 2+1+2 në katin e 9 (jo i fundit) të një pallati të ri me organizim shumë të rregullt, dhe të pajisur me ashensor me cip. pallati ndodhet në një zonë shumë strategjike dhe me aks...

85,000 Euro Ne Fresk, Rruga e Teleferikut, Shitet super Apartament 2+1 i Mobiluar!! Ne zonen e Freskut, prane Teleferikut, Shitet nje super Apartament 2+1 me pamje

Ne Fresk, Rruga E Teleferikut, Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!!

Fresku/Linze | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.05.2019 (18:37): Ne zonen e freskut, prane teleferikut, shitet nje super apartament 2+1 me pamje madheshtore te malit te dajtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati brenda nje kompleksi shume cilesor me kamera sigurie. organizohet ne nje korridor qe te de...

75,000 Euro id:123415 - Ali Dem ,Shitet apartament i mobiluar

Ali Dem ,shitet Apartament I Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne ali dem , ne rrugen "idriz dollaku" shitet super apartament 2+1 i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe eshte i organizuar ne 1 koridor t... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

93,000 Euro id:72839 - Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon nde... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - 1+1 Pallat I RI , ne zonen e Liqenit | Pamje nga Liq., ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 50 m² 54.000 Euro (Xhamlliku)

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamllikut, prane conad-it. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 50 m2 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

87,000 Euro ''Okazion'' Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 me Hapsira të Bollshme !!! Rruga Rrapo Hekali, pranë Big Market Shitet Apartament 2+1 në katin e 2 të nj

''okazion'' Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Të Bollshme !!!

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.05.2019 (18:37): Rruga rrapo hekali, pranë big market shitet apartament 2+1 në katin e 2 të një pallati të ri. apartament ka nje sip 112.8 m2 neto dhe është i organizuar në një sallon të bollshëm sëbashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi me hapsira t...

60,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TEK RRUGA E KAVAJES Shitet apartament 1+1 shume prane qendres Globe. Ndodhet ne nje zone te qete lar

Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.05.2019 (18:29): Shitet apartament 1+1 shume prane qendres globe. ndodhet ne nje zone te qete larg zhurmave prane zonave me te mira te tiranes. apartamenti ka rifinitura te mira, i mireinvestuar, me orientim nga jugu cka ben qe te kete ndricim natyral gjate pjese me...

43,000 Euro Shitet,Apartament 1+1 Unaza E Re Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes Se Re. Informacion mbi apa

Shitet,apartament 1+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.05.2019 (18:29): ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim