wwwshes shtepi ne unazen e re

 Online 130 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

170,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apart. i cilesise premium 2+1+2wc +2 ballkone (tek drejtoria e policise – rr. m shyri) - interior designi eshte i kujdesur ne detaje, dhe i frymezuar nga punime te roberto cavalli. - planimetria eshte me perfektja e mundshme per apartame... 24/11/2020 23:09... Lexo detajet..

Bosh

65,000 Euro

Brryli | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Rr. hoxha tahsim- rr.bardhyl (rruge kryesore)- fiks tek kryqezimi oslos shitet apartament 2+1+3ballkone, totalisht i investuar me hipoteke te rregullt | banesa me dysheme parketi | dritare dopio xham | te gjitha instalimet e reja q2453 te dhen... 25/11/2020 12:00... Lexo detajet..

E Mobiluar

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë karburant "anel". informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 103m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenj... 24/11/2020 12:03... Lexo detajet..

E Mobiluar

75,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament tek stadiumi dinamo. 🔸apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te kompletuar. organizimi : 2+1 ,1 tualet, ballkon,bodrum. 👉 siperfaqja : 62 m2 + 30 m2 bodrum. - kati : 3 pallat i vjeter,apartamenti i restarua... 24/11/2020 11:24... Lexo detajet..

140,000 Euro
Shitet super apartament 2+1 ne qender te Tiranes 🔴apartament 2+1 ne shitje rruga brrikadave🔴

rruga barrigadave eshte nje

140,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
13
Kati

🔴apartament 2+1 ne shitje rruga brrikadave🔴 rruga barrigadave eshte nje nga zonat me te zhvilluara ne tirane, cka e ben gjithashtu dhe nje zone shume te kerkuar per investim apo per banim. kjo zone pozicionohet ne menyre strategjike brenda u... 25/11/2020 21:08... Lexo detajet..

82,000 Euro
OKAZION 🔹1+1 Premium Square 21 (Cmim KLERINGU) - ME ORIENTIM PERFEKT - (Kompleksi me standartin me te larte ne Tirane)  shitet super apartament ne nje nga komplekset me te reja ne tirane dhe me ciles

82,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

shitet super apartament ne nje nga komplekset me te reja ne tirane dhe me cilesori me standartimn me te larte- shume me cilesor dhe se kompleksi delijorgji, dhe ne pozicion me qendror - kompleksi square21 - apartament 1+1 me sip total 74.7 m2 - orie... 25/11/2020 20:07... Lexo detajet..

290,000 Euro
Vile ne  Shitje, Rruga e Elbasanit. Pershkrimi i prones: 
• vile 3 kateshe, prane ish-thesarit te shtetit.
• s

290,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
405 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pershkrimi i prones: • vile 3 kateshe, prane ish-thesarit te shtetit. • siperfaqja e ndertimit 290m2. • siperfaqja e truallit 115 m2. • disponon çertifikate pronesie. • organizimi: • kati i pare: salloni i ndenjes; ambient gatim... 25/11/2020 19:43... Lexo detajet..

165,000 Euro Shitet, Penthouse 3+1+2, Kopshti Botanik. Pershkrimi i prones:
ndodhet ne rrugen shyqeri brari.
siperfaqja: 120.9 m2, +

165,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
177 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Pershkrimi i prones: ndodhet ne rrugen shyqeri brari. siperfaqja: 120.9 m2, + 56.5 m2 verande ndodhet ne katin e katert, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 3 dhoma gjumi, 2 tualete (nje tualet me ajrim natyrale); ballk... 25/11/2020 19:43... Lexo detajet..

160,000 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Prane Liqenit Artificial Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne rrugen sami frasheri, prane gjimnaz

160,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
9
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen sami frasheri, prane gjimnazi “petro nini luarasi” siperfaqja totale: 115 m2. ndodhet e katin 9, ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi me dalje ne ballk... 25/11/2020 19:42... Lexo detajet..

150,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Bllok ne rrugen Vaso Pasho mbrapa Juridikut ne Tirane (ID 4121474 ) Property id : 4121474

rruga vaso pasho mbrapa juridikut , shitet apartament 2

150,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Property id : 4121474 rruga vaso pasho mbrapa juridikut , shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m² me hipoteke, 2 tualete, ballkon, 2 kondisioner , kati 9 me ashensor (jo i fundit), me parket, vetrata xhami me grila,orientimi lindje... 25/11/2020 19:15... Lexo detajet..

91,800 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ish-Fusha e Aviacionit. Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne rrugen simon gjoni.
siperfaqe: 102

91,800 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen simon gjoni. siperfaqe: 102,4 m2; 115.2 m2. ndodhen ne katin 2 dhe 3 banim. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; dhome gjumi; tualet; ballkon. te dhena te tjera: ndertim i ri, ne faz... 25/11/2020 19:08... Lexo detajet..

145,000 Euro Shitet Apartament 3+1+2, Komuna e Parisit. Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne kompleksin kika 1.
siperfaqe: 136

145,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
136 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
7
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne kompleksin kika 1. siperfaqe: 136 m2. ndodhet ne katin e 7, pallati i ri. organizohet ne: ambient ndenjie + ambient gatimi me dalje ne ballkon; korridori ne hyrje ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjumit... 25/11/2020 19:08... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Ish-Fusha e Aviacionit. Pershkrimi i prones:
apartamenti ndodhet ne rrugen simon gjoni.
siperfaqja: 74

69,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen simon gjoni. siperfaqja: 74 m2. ndodhet ne katin 1, banim. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; dhome gjumi; tualet; ballkon; depo e vogel. te dhena te tjera: ndertim i ri, viti 2019... 25/11/2020 19:08... Lexo detajet..

82,000 Euro

shitet super apartament ne nje nga komplekset me te reja ne tirane dhe me cilesori me standartimn me te larte- shume me cilesor dhe se kompleksi deli... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

60,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon ne xhamllik (rr. xhanfize keko) i investuar (4,000 euro) strukture shume e rregullt, hapesira perfekte per te krijuar ba... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

60,000 Euro

Property id : 4111213 kodra e diellit, afer njesise bashkiake nr. 13, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 56 m² me hipoteke, kati 2 m... (Premium 06.11.2021)

75,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Pll I Ri Rr Qemal Stafa Porcelan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

☑️shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me hipotek ne rrugen qemal stafa ne porcelan i mobiluar dhe me pozicion shume te mire ☑️apartame... (Premium 20.12.2020)

55,000 Euro Shitet super apartament 2+1, ne rruge kryesore, me investime te reja dhe mobilim modern, me diell nga te gjitha dhomat, parkim i sigurt, rruga Llazi Miho, 80 m2, 55.000 euro. Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge

55,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamenti ka punime cilesore, instalime te reja ne tualet dhe ne gjithe apartamentin dhe ndodhet ne katin e... 25/11/2020 18:44... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Bardhyl, Tiranë, AL17230 Apartamenti është i pozicionuar në rrugen bardhyl .
informacion mbi apartame

75,000 Euro

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugen bardhyl . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri. • kati 5 banim. • sipërfaqja e apartamentit : 80.25 m2. • verandë me siperfaqe 17.63m2 . • dokumentacioni: me hipotekë . organiz... 25/11/2020 17:39... Lexo detajet..

127,000 Euro Apartamente ne shitje 2+1ne shitje te komuna Apartament 2+1ne shitje te komuna kika2 niku
organizohet ne dhome ndenje dhe ga

127,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1ne shitje te komuna kika2 niku organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi dy tualete .ne karin e tret banimi ne pallat te ri me hipotek.... 25/11/2020 17:38... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA18357) Disponojmë apartament 2+1 për shitje.
apartamenti është i pozicionuar në z

70,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "hotel roland". informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 104.37m2. apartamenti disponon: • sallonin e n... 25/11/2020 17:38... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future15903) Disponojmë apartament 2+1 për shitje.
apartamenti është i pozicionuar në z

72,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
133 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 133m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

135,000 Euro Apartamente ne shitje 1+1,2+1 NE shitje te liqeni Apartamenti 1+1.2+1.3+1me vendodhje te liqeni i thate perball rruges kryesore  m

135,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti 1+1.2+1.3+1me vendodhje te liqeni i thate perball rruges kryesore me sip tendryshme me cemim okazion ne ndertim.... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

89,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë kompleksit molla. 

inf

89,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë kompleksit molla. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 104.2 m2 • kati 7 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi ... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

88,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA18358) Disponojmë apartament 2+1 për shitje.
apartamenti është i pozicionuar në z

88,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "el sahara". informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 117m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA17397) Disponojmë apartament 2+1 për shitje.
apartamenti është i pozicionuar në z

72,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë pasticeri "shinjatari". informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 100.3m2. apartamenti disponon: • sallo... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

48,000 Euro

- shitet apartament 1+1 me ballkon ( kati 4) me planimetri perfekte ne xhamllik ( te spari ose rosman lala) - hapsire e bollshme| ka orientim te mir... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

76,000 Euro

Shitet Super 1+1 E Mobiluar 89m2 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.90 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka hapsire te bollshme lehtesishte te konvertueshme ne 2+1 ndodhet e je nga komplekset me punimet me cilesore te zones te fushes se aviaci... (Premium 24.02.2021)

78,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.49 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 18.12.2020)

68,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA18380) Disponojmë apartament 2+1 për shitje.
apartamenti është i pozicionuar në z

68,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 113.9m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gati... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re(UNA18162) Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zo

56,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë prane kmy. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 77m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambj... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA17536) Disponojmë apartament 2+1 për shitje.
apartamenti është i pozicionuar në z

70,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë "big market". informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit 107.9m2. apartamenti disponon: • sallonin e n... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht(UNA18238) Disponojmë apartament 2+1 për shitje. mi
apartamenti është i pozicionuar n

63,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
6
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. mi apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë prane bulevardit te ri. informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 98m2. apartamenti disponon: • sallonin... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

40,000 Euro

Garzoniere Pjeserisht E Mobiluar Ne Vendndodhje Fantastike (mozaiku - 21 Dhjetor)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
45.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet garzoniere pjeserisht e mobiluar ne super vendndodhje (mozaiku - 21 dhjetor) fantastike | hapesire e rregullt | ndricim shume i mire | ballkon ... (Premium 31.12.2020)

65,000 Euro

- super okazion ne astir - yzberisht - rruga 3 deshmoret ( big marketi) shitet bosh ose i mobiluar | apartament 2+1 me ballkon i investuar bere per... (Premium 31.12.2020)

65,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp+18243 shitet, apartament 2+1, tek fresku, rruga e dajtit, pranë qesarakës. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 96m2. • kati i... (Premium 07.03.2021)

58,000 Euro

Shtepi 1+1 Fusha Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi 1+1 kati i pare pallat i ri te rruga idriz dollaku te fusha ali demit shtepia ka nje planimetri perfekte 65.4 m2 dhe pozicjonohet tere... (Premium 28.11.2020)

87,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

71,000 Euro

Ulet Cmim ,apartament 1+1 Ne Shitje Prane Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Property Invest Albania
1+1 Dhoma|Sallon
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 77.000euro ne 71.000euro. shitet apartament 1+1 ne zonen e bllokut ,ne rrugen sami frasheri .nje nga zonat elitare te qytetit te tiran... (Premium 28.12.2020)

57,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 6 ne nje objekt me 11 kate ne nje nga zonat me te preferuara per jetese dhe investim. lartesia e katit 2.95 m. apartament... (Premium 29.11.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

82,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1, kati i trete, pallati i ndertuar ne vitin 1995. planimetri shume e mire me kende gatimi me vete, i investuar sipas kohes, apartament m... (Premium 30.11.2020)

54,000 Euro

Apartament 1 +1 Ne Shitje Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra) Remax Infinity
1+1 Dhoma|Sallon
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Aparatament ne shitje 1+1ne kompleksin mangalem! ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor brenda nje kompleksi qe ofron te gjitha facilitet dhe admin... (Premium 04.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

43,500 Euro

Apartament 1+1 Te Xhamlliku, 43500 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
51.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 tek xhamlliku prane sheshit shtraus. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2. ... (Premium 05.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

85,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht(future13340) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. informacion mbi apar

85,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 101 m2 • orientim: lindje-perendim . organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gati... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future14464) Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re, pranë "bar unik&q

68,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re, pranë "bar unik". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 97.6 m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti • b... 25/11/2020 17:37... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(UNA17670) Disponojmë apartament 2+1 për shitje.
apartamenti është i pozicionuar në z

70,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë karburant "anel". informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 103m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenj... 25/11/2020 17:36... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim