xhanfize keko shitet shtepi 

 Online 172 lexues | 36 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 172 lexues | 36 njoftime ne pritje
88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

47,000 Euro

* Ulet Cmimi * Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

57,000 Euro
Shitet apartament 64 m2 te brendshme, 57000 euro prane Ministrise se Shendetesise! Shitet apartament 64 m2 te brendshme, 57000 euro prane Ministrise se Shendetesis

Shitet Apartament 64 M2 Te Brendshme, 57000 Euro Prane Ministrise Se Shendetesise!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 64 m2 te brendshme, 57000 euro prane ministrise se shendetesise! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-shtepi-ministria-shendetesise/[/urlcode]... 15/10/2019 16:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

84,500 Euro
Shitet, Apartament 1+1,Vasil Shanto, Tirane Apartamenti është i pozicionuar në zonën Vasil Shanto .Informacion mbi Apart

Shitet, Apartament 1+1,vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën vasil shanto .informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqa e apartamentit: 65 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjent gatimi • 1 dhomë gjumi •tualeti • ballkoni. per ta... 15/10/2019 16:38... Lexo detajet..

70,000 Euro
Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë Apartamenti ndodhet në Vasil Shanto. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në vasil shanto. informacion mbi apartamentin: • ndërtim egzistues • kati i 2 banim • sipërfaqa e apartamentit: 60 m2 • i pajisur me çertifikatë pronësie. apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • dhomë gjumi ... 15/10/2019 16:38... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane Apartamenti ndodhet ne zonen e Vasil Shantos. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim ekzistues • kati i 1 • siperfaqa e apartamentit : 68 m2 • me hipoteke • orientim : veri-lindjeorganizimi: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tuale... 15/10/2019 16:38... Lexo detajet..

61,800 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, Tirane,62m2 Apartamenti ndodhet ne hyrje te Rruges Peti, Prane market Conad. Informacion mbi

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thate, Tirane,62m2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti, prane market conad. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 62.04 m2.apartamenti disponon:• salloni i ndenjes • dhom gjumi • tualeti• ballkon.... 15/10/2019 16:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,800 Euro

145,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 138 m² 145.000 Euro (Vasil Shanto) Apartamenti ndodhet ne zonen eVasil Shanto. Informacion mbi apartamentin: • Ka

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 3, 138 M² 145.000 Euro (vasil Shanto)

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen evasil shanto. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 banim • siperfaqa e apartamentit 138 m2 • dokumentacioni: me hipoteke • orientimi: jug- lindje apartamenti shitet bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • ... 15/10/2019 16:38... Lexo detajet..

180,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë. Apartamenti ndodhe ne zonën e Bllokut, rruga Pjeter Bogdani • Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 15/10/2019 16:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

180,000 Euro

105,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kosovarëve, Tiranë,105000 Euro Apartamenti ndodhet tek Rruga e Kosovarëve. Informacion mbi apartamentin: • N

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovarëve, Tiranë,105000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet tek rruga e kosovarëve. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit: 70 m2 • orientim: veri-lindje. apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • 1 dhomë gjumi • tualet ... 15/10/2019 16:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

128,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m² 128.000 Euro (SELVIA) Shitet apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje

Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 4, 128 M² 128.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje pallat te ri me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhina, 2 dhom... 15/10/2019 16:34... Lexo detajet..

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

188,000 Euro Shitet 3+1, Bllok, 130 m2 Shitet apartament 3+1 tek rruga "Ismail Qemali" në zonën e Bllokut.

Shitet 3+1, Bllok, 130 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1 tek rruga "ismail qemali" në zonën e bllokut. apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati. apartamenti ka sipërfaqe neto prej 130.3 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2... 15/10/2019 16:15... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem, 61 m2- 45.000 Euro Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi Mangalem21 .
Kompleksi me

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin tone. raporti cmim- cilesi me i imire ne tirane . qetesi dhe ajer i paster, gjithashtu ndricim natu... 15/10/2019 16:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

54,000 Euro #OKAZION Shitet apartament 2+1 ne Plazhin e Golemit ne Durres. #OKAZION Shitet apartament 2+1 ne Plazhin e Golemit ne Durres.
-Me pamje nga de

#okazion Shitet Apartament 2+1 Ne Plazhin E Golemit Ne Durres.

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

#okazion shitet apartament 2+1 ne plazhin e golemit ne durres. -me pamje nga deti - apartamenti disponon nje siperfaqe prej 83m/2 + 33 m2 verande te jashtme perbehet nga: * dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen. * 2 dhoma gjumi * tualetin * ba... 15/10/2019 16:12... Lexo detajet..

35,000 Euro #Shitet Apartment 2+1 ne Golem #Shitet Apartment 2+1 ne Golem
#I mobiluar
#Siperfaqe 62m2
#Kati 1 i banimit

#shitet Apartment 2+1 Ne Golem

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartment 2+1 ne golem #i mobiluar #siperfaqe 62m2 #kati 1 i banimit #Çmimi €35.000 i diskutueshem #adresa: pallatet 4 katesh, qender golem #kontaktoni ne 0695509143 #ju mirëpresim ... 15/10/2019 16:12... Lexo detajet..

34,000 Euro #SHITET Aparatamenti 1+1. #SHITET Aparatamenti 1+1
#Kati 2
#I mobiluar
#Vija e 2 Bregdetare
#100 metra

#shitet Aparatamenti 1+1.

Zone Periferike | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

#shitet aparatamenti 1+1 #kati 2 #i mobiluar #vija e 2 bregdetare #100 metra nga bregdeti #adresa: tek kompleksi alb -adriatik,golem. #cmimi 34.000 euro. #kontaktoni ne :0695509143 #ju mirëpresim! @ plazhi i golemit... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

21,000 Euro #Shitet Gazionere #Shitet Gazionere
#Siperfaqja 39m2
#Kati i 3 i nderteses
#Cmimi:21.000€uro

#shitet Gazionere

Zone Periferike | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

#shitet gazionere #siperfaqja 39m2 #kati i 3 i nderteses #cmimi:21.000€uro #i diskutueshem #adresa:prane fafa premium,zona e mali te robit #kontaktoni: 0695509143 #ju mirëpresim! ... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

37,000 Euro #Shitet Apartament 1+1 #Shitet Apartament 1+1
#I mobiluar
#kati i 1 i banimit
#Ndertesa e pajisur me

#shitet Apartament 1+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartament 1+1 #i mobiluar #kati i 1 i banimit #ndertesa e pajisur me ashensore #ndertim i viteve te fundit #150metra nga vija bregdetare #siperfaqe 64m2 #cmimi 37.000 €uro #i diskutueshem! #adresa : prane rruges dytesore ,prane ka... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

76,000 Euro #Shitet Apartamenti 2+1 #Shitet Apartamenti 2+1
#I mobiluar
#Siperfaqe 84m2
#Paisur me kodicioner
#K

#shitet Apartamenti 2+1

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

#shitet apartamenti 2+1 #i mobiluar #siperfaqe 84m2 #paisur me kodicioner #kati 4 #zone komplesesh #30metra larg nga bregu i detit #cmimi 76.000€uro #pak i diskutueshem! #adresa :zona e kompleseve ,prapa hotel premiumin, golem. #kontakton... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

34,000 Euro #Shitet Apartament 1+1. #Shitet Apartament 1+1
#Siperfaqe 76m2
#I mobiluar
#Ballkon
#Kati i 1
#Çmi

#shitet Apartament 1+1.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartament 1+1 #siperfaqe 76m2 #i mobiluar #ballkon #kati i 1 #Çmimi €34.000 #adresa: prane hotel dolce vita, shkembi i kavajes #na_kontaktoni 0695509143 #ju mirëpresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Alpha Bank 152m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte me siperfaqe katrore shperndarje me korridor dy tualete hapsire te bollshme lehtesishte te mobilueshme, apartamen... (Premium 15.10.2019)

67,000 Euro

Mundesi Investimi: 1+1+bllk, Me Pamje Panoramike (kupola) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor & Punime

Laprake | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mundesi investimi: apartament super cilesor 1+1+ballkon, me pamje panoramike, tek kupola (rr. dritan hoxha) ne pallat te ri me ashensor "schlander" | ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

35,000 Euro #Shitet Apartament 2+1 #Shitet Apartament 2+1
#Siperfaqe 69m2
#I mobiluar
#Kati 4
#Me kondicioner

#shitet Apartament 2+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

#shitet apartament 2+1 #siperfaqe 69m2 #i mobiluar #kati 4 #me kondicioner #posedon dokumentacion te rregullt #Çmimi €35.000 #adresa: prane hotel majestic-ut, shkembi i kavajes, durres #na_kontaktoni ne 0695509143 #ju mirëpresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

68,500 Euro #Shitet Apartament 2+1. #Shitet Apartament 2+1
#Siperfaqe 100m2
#Kati 1 i banimit
#Zone vilash
#Çmi

#shitet Apartament 2+1.

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet apartament 2+1 #siperfaqe 100m2 #kati 1 i banimit #zone vilash #Çmimi €68.500 #adresa: vilat mbrapa rio palace, golem #na_kontaktoni ne 0695509143 #ju mirëpresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,500 Euro

44,000 Euro #Shitet Apartament 2+1  Plazh Durres #Shitet Apartament 2+1
#I mobiluar
#Siperfaqe 81m2
#Kati 5 i banimit
#Ashens

#shitet Apartament 2+1 Plazh Durres

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

#shitet apartament 2+1 #i mobiluar #siperfaqe 81m2 #kati 5 i banimit #ashensor #adresa: perball pasticeri pelikani,lagja 13 plazh durres #Çmimi €44.000 i diskutueshem #na kontaktoni ne 0695509143 #ju mirepresim!... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

72,000 Euro #Shitet_Apartament 2+1  #Shitet_Apartament 2+1 
#Siperfaqe 112 m2 
#Dhom gjumi 2 
#Ballkon 2 
#Kati

#shitet_apartament 2+1

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

#shitet_apartament 2+1 #siperfaqe 112 m2 #dhom gjumi 2 #ballkon 2 #kati 6 #adresa: zona iliria, prane pistes vogel ,durres #Çmimi €72.000 i diskutueshem #na kontaktoni ne ☎️ 0695509143 ju mirepresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

67,000 Euro #Shitet_Apartament 2+1. #Shitet_Apartament 2+1 
#Siperfaqe 118m2 
#Kati 3
#I mobiluar 
#2 dhoma gjum

#shitet_apartament 2+1.

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

#shitet_apartament 2+1 #siperfaqe 118m2 #kati 3 #i mobiluar #2 dhoma gjumi #2 banjo #korridor #ballkon #ashensor #adresa: zona urtja, durres #Çmimi: € 67.000 i diskutueshem #na kontaktoni ne ☎️ 0695509143 ju mirepresim... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

21,000 Euro #Shitet Gasionere. #Shitet Gasionere
#Siperfaqe 45m2
#i mobiluar
#kati 1 i nderteses
#Me dokume

#shitet Gasionere.

Qender | Kavaje
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

#shitet gasionere #siperfaqe 45m2 #i mobiluar #kati 1 i nderteses #me dokumentacione te rregullta #20 meter larg nga bregdeti #adresa:kompleksi oliver,golem #cmimi 21.000 euro #i diskutueshem! #kontaktoni ne :0695509143 #ju mirëpresim! @ p... 15/10/2019 16:09... Lexo detajet..

65,000 Euro #Shitet_Apartament 2+1  #Shitet_Apartament 2+1 
#Siperfaqe 91m2 
#Ashensor
#Kati i 7
#Ballkon i boll

#shitet_apartament 2+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

#shitet_apartament 2+1 #siperfaqe 91m2 #ashensor #kati i 7 #ballkon i bollshem qe ofron pamje nga deti #i mobiluar #kondicioner #disponon dokumentacion te rregullt #adresa: prane “hotel kamelia”, shkembi i kavajes, durres #Çmimi €... 15/10/2019 16:08... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim