demand job search 

 Online 29 lexues | 0 njoftime ne pritje

Inxhinieri Gjeologjike Dhe Hidrogjeologji

Rruga Kadri Kerciku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2024
Kerkoj pune per degen inxhinieri gjeologjike dhe hidrogjeologji, pasi jam e diplomua per kete dege....
 • Profesioni: Inxhinieri
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Babysitter

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2019
Kerkoj pune pasdite babysitter. Kam eksperienc 1 vjecare .Vendodhja Tirane,kontakt whatsapp ...
 • Profesioni: Babysitter dado
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Agjente / Shitje Ne Terren

Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet agjente ( F ) per shitje ne terren.Ne Fushen e Parafarmacise dhe kozmetikes ...
 • Profesioni: Agjente F
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkoj Pune Shofer, Zoteroj Klasin B Dhe C

Dobresh, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Korrekt ne zbatimin e orarit dhe i gatshem per per cdo gje. Pagesa me marreveshje...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Infermiere

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dua te punesohen si Infermiere qofte ne institucionet shteterore,private qender shendetesore ,kompani rrobaqepsie.Kam mbaruar Fakultetin e Infermierise nga viti 2003-2007 ne Tirane me license.Komenti juaj fyes eshte kohe e humbur per mua,interesimi ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/08/2019

Kerkoj Pun Sistemim

Rruga Mahmut Daci, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pun per sistemim e produkteve me nje kompani private apo shtetrore ska rendesi orari punes te jet 8 orarsh dhe me sigurime ne shtet Dhe rroga te jet 300 milek...

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Dua Pune

Ne ballsh Fshati lapulec, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/02/2022
Dua t punoj ne nje pun kamarier kam punuar 2 vjet punoj akoma me raste ose dhe n supermarket m pelqen...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Kerkoj Pune

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkoj pune part time ose full time vetem ne fundjave...
 • Profesioni: E papercaktuar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Kerkoj Pune

Rruga Riza Cerova , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Zoteroj tre gjuhe te huaja: anglisht ,spanjisht dhe italisht. Kerkoj nje pune ne keto vende ku kam pas punuar: asistente 2 vjet, menaxhere hoteli 2 vjet, call center 4 vjet forex , sherbim klienti , sondazhe spanjisht dhe italisht, mesimdhenie gjuhe...

Kujdestare Kafshesh- Dog Walker

Blloku Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune si kujdestare kafshesh/dog waker . Jam 18 vjece dhe kete pune e bej me shume per kenaqesi dhe pasion. Kam eksperience me lloje te ndryshme kafshesh shtepiake. Mund te punoj dhe me kohe te pjesshme nese deshironi. ...
 • Profesioni: Dog walker
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/08/2019

Punesim Si Ekonomiste E Brendshme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Kam njohuri te disa programeve kompjuterike si : Fx ,Bilanc shpk , Financa 5 . Me nje eksperince 4 vjecare ne nje firme private me pozicion ekonomiste . Kerkoj te punesohem ne nje profil te ngjashem .Faleminderit 😊...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

Kerkoj Pune Si Kimiste Dhe Teknologe Ushqimore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si kimiste dhe teknologe ushqimore ...
 • Profesioni: teknologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

Kerkoj Pune Ne Fushen E IT

Sukth, Durrës, Albania, Durres Pagesa:50,000 Leke
Jam e interesuar per pune ne fushen e IT...
 • Profesioni: IT
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

Operatore Online

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro Afati i Aplikimit: 27/08/2019
Kerkoj pune/ Job application. Jam e interesuar per nje vend pune si Operatore online/ menaxhuese e mediave sociale/ futje te dhenave. Kam experience ne secilin prej pozicioneve me lart, dhe jam e hapur per njohuri dhe aftesia te reja... Per me ...
 • Profesioni: Operatore online
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

Kerkoj Pune

18 tetori, Lushnje Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Pershendtje kerkoj pune ne Lushnje si shitse ose asistente dentare ju falinderit...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Mjeke Stomatologe Ne Nje Klinik Dentare.

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/07/2019
kerkoj te punesohem si mjeke stomatologe ne nje klinik dentare....
 • Profesioni: dentiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

Kerkoj Pune Juriste

Rruga e Durresit ,Tirane Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune Juriste ...
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/08/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim