kerkesa kerkoj pune 2025 njoftime

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

KERKOJ TE BEJ TRANSPORT PUNTORESH

Zogu i zi rruga dritan hoxha, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam firme transporti... dhe kerkoj qe te marr persiper grup transporti punetoresh ..nxenes...

Mesuesi

Rruga Vangjel Capo, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Leke
Pershendetje ! Jam e interesuar te punesohem si mesuese ne shkollat verore , ose dhe dick...
 • Profesioni: Mesuesi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 18/03/2019 11:43

Kerkoj Pune Babysitter

Rruga 17 Marsi, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:60,000 Leke
Kerkoj pune ne zvicer babysitter...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 17/03/2019 19:43

Kerkoj Pune Ekonomiste

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kam mbaruar fakultetin e ekonomise, universiteti i tiranes. Aktualisht jam viti i fundit m...

Kerkoj Pune Logopede

Don Bosco, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj te punesohem si logopede per femijet me probleme ,me orar full time ose part time....
 • Profesioni: Logopediste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 16/03/2019 23:36

Kerkoj Pune

Rruga Osja i Falltores, Scutari, Albania, Shkoder Pagesa:50,000 Leke
kerkoj pune si shofer. disponoj petente B...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Date: 16/03/2019 21:20

Junior Web Developer (Full Stack Developer)

Rruga Besa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje, Jam nje programues i ri i cili kerkon te fitoje eksperience ne tregun e p...
 • Profesioni: Freelancer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 16/03/2019 09:07

Kerkoj Nje Vend Pune

Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj nje pozicion pune ne keto vende vakante ku kam punuar : 4 vjet vod casa gjuha itali...

Menaxhere Estetiste Shitese

Laprake-Instituti Bujqesor, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro
Kerkoj pune ne keto 3 profesione ...

Jam Kujdestare

Besëlidhja, Lezhë, Albania, Lezhe Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije apo te moshuar part-time nga e hena -shtune ...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 15/03/2019 00:09

Pune E Qendrueshme

Lgj 7 rruga murat sefa, Durres Pagesa:20,000 Leke
Jam 53 vjec kerkoj pune te thjesht ose roje ska rendesi orari...
 • Profesioni: Puntor i thjesht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Date: 13/03/2019 22:35

Ekonomiste Full Time

Rruga e Elbasanit, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkoj një vend pune ekonomiste. Kam përfunduar studimet e larta për financë te fakul...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 13/03/2019 22:28

Baby Sitter / Dado

Rruga Vasil Pecuke, Prefettura di Fier, Albania, Fier Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pune si Baby sitter ne qytetin e Fierit. Kam nje eksperience te gjate me femijet e ...
 • Profesioni: baby sitter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Date: 12/03/2019 23:18

Ndihmes Banakier

Dragot, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke
Kam punuar kamarier ne restorant ,ndihmes banakier Korrekt ne pune ...
 • Profesioni: Ndihmes banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 12/03/2019 23:17

Teknik Ekspresi Ose Agjent Shitjesh

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania, Durres Pagesa:50,000 Leke
Ke...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 12/03/2019 23:15

Kerkoj Pune Banakjere Kam 10 Vjet Esperince Mosha 35 Vjec Familjare Kam Punuar Te Toptani

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkoj pune banakjere kam 10 vjet esperince mosha 35 vjec familjare kam punuar te toptani...
 • Profesioni: banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 12/03/2019 23:15

Jam I Interesuar Per Pune.

Vorë, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Shofer ose punetor magazine. Kam aftesi te mira ne komunikim.Kam eksperinca ne fusha te nd...

Kerkoj Pune Ne Gjermani

Rruga Dino Kalenja, Tirana, Albania, Fier Pagesa:1,000 Euro
kerkoj pune ne gjermani..eksperienca pune shites.kamarier/banakier.security guard.gjuhet e...
 • Profesioni: security
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 12/03/2019 13:54

Kerkoj Pune

Brryli, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam ne kerkim te nje pune per turnin e dyte 15:00-23:00. Puna qe kerkoj duhet te jete ne ...

Hidraulik

Dragot,dumre, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Punoj hidrolik, kam 10 vjet ,jam korrekt per punen i gatshem te bej cdo gje ...
 • Profesioni: Usta
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 12/03/2019 12:11

Kerkoj Pune Ne Fundjave

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pune ne fundjave,konkretisht te shtune dhe te diel full time.Ju lutem me kontaktoni...
 • Profesioni: I papercaktuar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 11/03/2019 18:41

Kerkoj Pune Kuzhinier

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:65,000 Leke
Kerkoj pune kuzhinier kam eksperienc disa vite kam punuar ke “Tajvani”Salt”Diploma...
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 11/03/2019 16:08

Ofroj Deklarime Online Per Bizneset E Vogla

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Leke
Ofroj deklarime online per bizneset me/pa tvsh. Deklarime tatimi mbi burim, sigurimet, t...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 11/03/2019 11:44

Kerkoj Pun Shfer Kam Patend Kadegorin B Ose Kamarjer

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro
Kerkoj pun shofer me makina qe perfshin patenda e kadegoris B ose kamarjer kam 3 vjet eksp...
 • Profesioni: Shofer ose kamarjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 11/03/2019 11:41

Dado,babysitter

Rruga Tefta Tashko-Koço, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Pershendetje,jam e interesuar per nje vend pune si babysitter ne tirane jam 28 vjec dhe ek...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 11/03/2019 00:32

Kamarier

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pune Kamarier me shum eksperience pune mosha 25 vjc tgjitha kriteret i plotesoj kom...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 10/03/2019 20:41

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim