Kerkesa kerkoj pune 1000+ Kerkesa - kerkoj pune

 Online 17 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune

Astir , Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj pune kamarier Mosha 19 vjec,kam eksperienc pune 😏...

Kerkoj Pune Ne Call Center English Ose Perkthyes Anglishtje

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam Albani kerkoj pune ne Call Center English, ose perkthyes ne Anglisht, kam eksperience ...

Kerkoj Pune

Himare, Dhermi, Himare Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje! Jam ne kerkim te nje pune sezonale si ndihmes kuzhine apo lavapjates, pas...

Kerkoj Pune Si Shofer

Rruga Harmonia, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:50,000 Leke
kerkoj pune si shofer koj pune si recepsionist...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 24/06/2018 14:32

Kerkoj.pune.banakjere

Rruga Arkitekt Kasemi, Tirana, Albania, Brryli, Tirane Pagesa:32,000 Leke
kerkoj.pune.banakjere.tel.0699310179...
 • Profesioni: banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 23/06/2018 16:09

Operator

Bajram Curri , Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Me eksperience...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 23/06/2018 16:09

Kerkoj Pune Verore Shites

Rruga Beqir Luga, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune verore ne shitje. Jam i komunikueshem, i shkathet dhe garantoj sherbim te shke...
 • Profesioni: shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 22/06/2018 16:44

Transport

Lushnje, Zone Periferike, Lushnje Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune ne magazina fruta perime kam grupe puntore me eksperjence pune gra dhe burra g...
 • Profesioni: Sh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/06/2018 16:44

Kerkoj Pun Ndihmes Mekanik

Laprak, Laprake, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj pun ndihmes mekanik kam dipllom qe kam ber kursin ...

Kerkoj Pune Kamarjere

Arkitet Kasemi,0699310179, Brryli, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune kamarjere te jet bar serioze kam 5 vjet esperine si kamarjere pagesa te jet 25...
 • Profesioni: kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 22/06/2018 11:38

Kerkoj Pune Per Kamariere

Bulevardi Aqif Pasha Elbasan, Qender, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj per pune per kamariere/banakiere Nuk kam eksperiene pune...
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 22/06/2018 11:38

Veteriner

Rruga Reshit Collaku, Qender, Pogradec Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punoj si veteriner per kafshe shtepiake,ripertypes vaxina,mjekime, konsulta etj...
 • Profesioni: Veteriner
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 22/06/2018 10:08

Kerkoj Pune Shofer.

Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune si shofer jam i pajisur me patente te grupit B dhe C kam eksperience pune me s...

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Idris Dollaku, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune shofer, jam i pajisur me patenten e grupit B dhe C, kam eksperienc pune mshum...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Date: 22/06/2018 08:38

Kerkoj Pune Ne Tirane

Tirane, Brryli, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Pershendetje jam nje djale 17vjec banoj ne Tirane kerkoj nje pune.Nr kontakti-0685384978...
 • Profesioni: sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 21/06/2018 22:58

Kerkoj -Punė!!!!!

R Bardhyl, Brryli, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Pershendetje kerkoj nje pune sezonale sepse jam student.Jam 17 vjec serioz ne pune.Nr.Kont...
 • Profesioni: sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Date: 21/06/2018 22:58

Webdesign - Social Media

Fuat Toptani, Tjeter zone, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
My work experience is on Social Media , WordPress, Webdesign ,Seo , Google Adsens. &#...

Dado

Blloku Liqeni Artificial, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:17,000 Leke
mund te kujdesem shum mir per femijet gjithashtu te kujdesem edhe per punet e shtepise...
 • Profesioni: ska
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 21/06/2018 12:15

Kerkoj Te Punsohem Si Kamarier

21 Dhjetori, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si kamarier,banakier nese wsht lokal i vogel mund ti bejm edhe te dy r...
 • Profesioni: Puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 21/06/2018 11:35

Pastruese Shtepie Part Time

Kudo Neper Tirane, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Si pune te dyte + po kerkoj familje serioze te cilat kan nevoj per pastrim shtepie , hekur...

Kerkoj Pune Banakier

Plazh , Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune sezonale ne plazh Kam eksperience pune ne banak. Te interesuarit tme kontak...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 20/06/2018 19:17

Kerkoj Pune

Rruga E Elbasanit , Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Jam nje zonje dhe jam ne kerkim te nje pune ne qytetin e Tiranes si beby-sitter ose dhe pe...

Cuoco Italiano

Panojot Papinji , Zone Periferike, Tirane Pagesa:80,000 Leke
capo cuoco italiano con pluridecennale esperienza cerca ristoratore per proporre menł piat...

Kerkoj Pune

Rruga Berisha, Kamez, Albania, Kamez/Paskuqan, Tirane Pagesa:25,000 Leke
kerkoj pune si kamajer me pervoj.. di edhe pak banakun....
 • Profesioni: kamajer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 19/06/2018 22:53

Jam I Interesuar Per Pune

Tirana, Albania, Brryli, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Pershendetje kerkoj pune ne Tirane. Jam nje djale 17 vjec.Serioz ne pune dhe perpiqem ta b...
 • Profesioni: PUNE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/06/2018 21:21

Shofer

21 Dhjetori, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje...kerkoj te punsohem ne kompani private si shofer disponoj patetwn te klasit ...
 • Profesioni: Aa
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 19/06/2018 16:08

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim