agjente shitjesh tirane 

 Online 1 lexues | 1 njoftime ne pritje

Shitese,rrobaqepse.operatore

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/02/2020
Pershendetje: Jam nje vajze 24 vjece,banoj ne tirane,kam mbaruar gjimnazin,kam bere 3 muaj kurs per rrobaqepsi,kam punuar me perpara si shitese,kerkoj pune si rrobaqepse,shitese dhe operatore....

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2020

Kerkoj Pune Si Estetiste (ne Fushen E Depilimit)

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam studente 21 vjec dhe kam mbaruar nje kurs per depilime. Kam deshire te punoj ne kete profesion sepse jam e afte.Punoj me detaje dhe me perkushtim....
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2020

Kerkoj Pune Shitese Ne Market Ose Ne Butike

Rruga Teodor Rupi, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune shitese si ne market ose ne dyqan.....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2020

Shitese

Rruga e sares elbasan, Elbasan Pagesa:25,000 Leke
Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshm...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2020

Kerkoj Pun Si Manaxhuese Ne Nje Biznes Si Ne Nje Restorant

Afer policis elbasan, Elbasan Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Jam nji studente ne vit te dyt per administrim biznes dhe inxhinieri ..dua te punoj me koh te pjesshme sepse sic e thash jam studente ..dua te jem manaxhuese ne nji supermarket ose ne nje restorant por jo te kem pun te ngarkuar tamam si manaxhuese s...
 • Profesioni: Manaxhuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2020

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Shitese Ose Ndihmese Parukjere

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune si kasjere ne market ose shitese kam eksperience pune Kam punuar kancelari shitese Operatore rimbushjesh vodafon dhe albtelekom si dhe kasiere ne market Kam mbaruar kursin e parukeri estetike...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2020

Kerkoj Pune Si Shitese!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/11/2019
Jam nje vajz kerkoj pune si shitese . Kam eksperienc pasi ne qytetin tim kam nje bizens timin me rroba jam mare gjithe kohes me kete pun kam jam e shkathet dhe e komunikueshme me Kilentet . Per arsye studimi kam ardhur në Tiranë dhe me duhet n...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 22/02/2020

Kerkoj Pun Pastruse

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoj pun pastruse shtepie per te huaj Nr i viber ...

Kerkoj Pune Part Time 14:00-18:00 Ose Ne Fundjave Full Time

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj pune part time 14:00-18:00 ose ne fundjave full time si asistente zyre ,asistente dentare ose dicka qe ka te beje me menaxhimin e rrjeteve sociale...
 • Profesioni: Asistente dentare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/02/2020

Jam Interesuar Per Pune Sanitare Ne Shpi, Furre Buke, Zyra

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/03/2021
Jam e interesuar per sanitare ne shpi, furre buke, zyra...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Kerkoj Pune Né Tirane Kam Tre Diploma Te Marra Ne Itali . Pranoj Cdo Lloj Pune.

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune ne tirane. Sapo jam kthyer nga Italia ku kam punuar per 15 vjet ne sentire te ndryshem si infermiere por edhe ne mensat e shkollave. ...
 • Profesioni: Call center
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/02/2020

Kerkoj Te Punesohem Ne Ndonje Familje Te Huaj Si Pastruese. Jam Mire Me Anglishten.

Rruga Sulejman Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 02/02/2020
Ju lutem me ndihmoni te punoj ne ndonje familje te huaj si pastruese. 2 - 3 here ne jave. Jam mire me anglishten. Paga me mareveshje. Faleminderit....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Mesim Anglishteje Ne FUNDJAVE

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nuk ka rendesi ciles grup moshe i perkisni dhe cilit nivel, mjafton te keni deshiren per te mesuar. Avantazhi kryesor eshte se pervec diteve te javes, ofroj mundesine ne rast se nuk keni kohe, te merrni mesime dhe gjate fundjaves. (7 mije leke ora,...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Kerkoj Pun

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje goc 22 vjec dhe kerkoj pun. Kam punuar shitese furr buke pasticeri, nuk kerkoj domosdo shitese, mund te punoj dhe ne profile të tjera. Jam pa angazhime pasi shkollen e kam mbaruar ....
 • Profesioni: ...
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Shitese

Durres albania , Durres Pagesa:30,000 Leke
Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj Dhe serish dua qe ta filloj kete pun Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet shum shum faleminderit ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/02/2020

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Pune Banakier

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesohem si banakier.jam 43 vjec.korrekt.serioz .peballoj flukse, i disponushem si brenda dhe jashte vendit per te punuar fulltime. Kam shume vite eksperience ne bare.restorante .kreperi snacks(ushqime te shpejta)etj. Njohes nga pervoja i...
 • Profesioni: banakier0693047399
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Kuzhinier Me Eksperience Ne Kuzhinen Tradicionale Shqiptare Kerkoj Pune.

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/02/2020
Jam kuzhinier me eksperjenc pune 8 vjecare ne kuzhine italjane dhe tradicionale shqipetare dua te punesphem ne nje nga restorantet brenda ne Tirane....
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/02/2020

Banakiere

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
KERKOJ PUNE BANAKIERE KAM 10 VJET ESPERIENCE PUNE JAM 35 VJEC FAMILIARE NE FUND KAM PUNUAR TOPTAN TE JETE ABIENT FAMILJAR ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Shofere

Rruga Apollonia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/12/2020
Pershendetje jam nje femer po kerkoj pune ne profesion shofere klasit B , banore ne Tirane....
 • Profesioni: Shofere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 50-60 Vjece
 • Publikimi: 21/02/2020

Edukatore Ne Cerdhe

Laprake pallatet hawai, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Pershendetje jam tea skana jam 23 vjece kerkon pune si edukatore ne cerdhe e grupmoshes 6 muaj deri ne 1 vjec ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim