arkitekte tirana 

 Online 16 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkoje Pune Me Orar Te Pjeseshem

Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jam studente dhe kerkoj pune maksimumi 4 ore.Kam eksperienc pune ne fusha te ndryshme. Kam punuar ne fasoneri por dhe kamariere gjate sezonit veror....Kam aftesi per ta perballuar punen ne cdo pozicion qe mund te jem.Per me shum info me kontaktoni ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Vende Pune

Rruga idriz bejko, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Jam e interesuar per pune shitese ,pune ne kozmetike ose sistemuese te jet turni i dyte...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam nje vajze 23 vjece.Jam ne kerkim te një pune.Kam punuar shitese furr buke,pasticeri,market,dyqan lulesh.Nuk eshte e domosdoshme ne keto profile pasi ambjentohem leht ne cdo pune.Jam pa angazhime pasi shkolle e kam mbaruar.Ju lutem kush është...
 • Profesioni: shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Ndihmse Guzheniere

Fshati Selite, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
Jam nje vajz 24 vjece kerkoj pun si ndihmse guzheniere.Kam eksperienc ne kete pozicion km dy vjet eksperienc e njoh shum mire guzhinene greke ....

Kërkoj Të Punësohem Si Edukatore.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Përshëndetje! Kërkoj të punësohem si edukatore. Luaj në kitarë , kam aftësi në pikturë dhe në organizimin e grupmoshave të ndryshme ne pjesë teatrale. Shkruaj fabula ,poezi, përralla etj. Më tepër informacion rreth CV ju kontaktoj pe...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Vend Pune

Rruga Rinia, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/10/2020
Kerkoj nje pune nuk e kam problem cfar pune te jet. Sepse e kam te nevojshme. Kam studiuar dy vjet per gjuhe letersi. Si dhe zoteroj gjuhen angleze turke dhe frenge. ...
 • Profesioni: Shiteses/pastruese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Pune Pastruese Shtepie

Kthesa e Kamzes, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj pune pastruese shtepie nje here ose dy here ne jave. Me eksperienc pune per me shum se 1 vit. Per momentin kam tre shtepi qe shkoj nga nje here ne jave i pastroj rregullisht. Per me teper informacion m kontaktoni ne tel. ...
 • Profesioni: Mesuesi
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Vend Pune Si Grafik Dizajner

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/10/2020
jam nje djal 20 vjecar qe kam mbaruar kursin nje vjecar per grafike dizajn do doja shum te me ofronit nje vend pune si grafik dizajner ne ndonje studio grafike...
 • Profesioni: dizajner
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Te Punesohem Si Mesues Gjuhe-Letersi

Sauk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Euro Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Kerkoj te punesohem si mesues Gjuhe-Letersi ,kam 10 vite eksperiecë pune ,mosha 46 vjec...

Tirane, Kerkoj Vend Pune Si Punonjese Pastrimi , Mirembajtese!

Zona Freskut, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Jemi dy pastruese qe kryejme pastrim te shtepive, magazinave abiente zyrash dhe ambiente te tjera. Pagesa eshte ne varesi te ambientit. Per me shume kontaktoni ne numrin e tel....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Pune

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/03/2021
Kerkoj pune Turni paradite . Assistente/ Recepsion / Shitese / . Orari I disponueshem deri në oren 16:00 ...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 26/09/2020

Kerkoj Pun Si Rrobaqepese

Rruga Kristoforidhi kostandini, Tirane Pagesa:50 Leke
Jam rrobaqepse me pervoje 15 vjecare kam robaqepsin time syzator dhe singer kush do qe esht interesuar per te sjell pune te kontaktoje jeni te mirpritur....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/09/2020

Kerkoj Pune Perkthyese-recepsioniste

Rruga Teodor Keko, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:300 Euro
Kerkoj pune si perkthyese gjuhes greke,kam njohuri te shlelqyera ne shkrim-lexim dhe folje.(Eksperienc pune) Ose pune si recepsioniste (eksperienc pune)...

Kerkoj Pune Si Picajol

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/02/2021
Per 8 ore pune 600.000 + Dite pushimi Kam mbi 8 vite eksperience...
 • Profesioni: Picaiol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

Tirane, Ofrohen Kurse Matematike

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam mesuese matematike me eksperience 25 vite pune. Ofroj kurse nga klasa e 6 ne te 12. Preferoj gjimnaziste, ne vecanti maturante....
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

Mesuese Private Per Cikel Te Ulet

Caza italia, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Jam ne barcelor viti i 3 jam e afte dhe kam shume deshire re merem me femije mga klasa 1-4 kam punuar me pare kam eksperienc.. Me pelqen te merem me femijet dhe ti percjell atyre informacione ti ndihmoj ato ti pervetesojne ato.Persa i perket kostos ...

KERKOJ PUNE

Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2022
Kerkoj pune si shofer . Kam patente klasi B dhe makine personale. Kerkoj pune si shofer duke shperndare porosi neper qytet e tjera. (neper rrethe) si brenda shqiperise dhe jashte. Jam me nje shok dhe kerkojm pune qe te punojm dy veta si shofer dh...
 • Profesioni: Gjimnaz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

Tirane, Kerkoj Vend Pune Si Punonjese Pastrimi , Mirembajtese!

Zona e freskut, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Jemi dy pastruese qe bejme pastrimin e shtepive, magazinave, ambiente zyrash dhe cdo ambient tjeter. Pagesa ne varesi te ambientit. Per me shume kontaktoni vetem ne nr Ju faleminderit....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

Kerkoj Pune Si Kamarier Part Time

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
Kerkoj pune kamarier part time kam 5 vite eksperien ne ket pune di si funksionon nje bar kafe ose restorant jam njohes i gjuhes greke .....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/09/2020

GAZETAR, PR - MARRËDHËNIE PUBLIKE & MARKETING

Rruga Panorama, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam një djalë nga Tirana, 25 vjeç kam përfunduar studimet në Bachelor për "PR - Marrëdhënie me Publikun", dhe Masterin Shkencor për "Shkenca Komunikimi". Kam patur eksperienca si Gazetar Sportiv në disa media të ndrys...

Kerkoj Pune Ndihmes Ekonomist .

Lagja17 , Durres Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune ndihmes ekonomist me koh te plot por dhe te pjesshme ,. Arsim i mesem profesional i diplomuar si menaxher i mesem . Ne vazhdim te arsimit te lart profili administrim biznesi (financier)...
 • Profesioni: Ndihmes ekonomist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 24/09/2020

Kerkoj Pune Si Mesues Mbeshtetes Per Ciklin E Ulet

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:150 Euro Afati i Aplikimit: 01/11/2020
Mesues mbeshtetes ne shtepi per ciklin e ulet, per te gjithe programin mesimor te ciklit te ulet. Sherbimi konsiston ne rishpjegim te mesimeve te marra ne klase, mbeshtetje ne zgjidhjen e detyrave, pergatitje per provimet e cdo lende te ciklit te ul...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2020

Kerkoj Pune,si Angjet Marketingu,agjent Shitje Ne Qarkuen E Elbasanit Me Kohe Te Pjesshme ...,

Lagja Kalarruga jani todri, Elbasan Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 15/12/2020
,agjent shitje ne qarkuen e elbasanit me kohe te pjesshme ...mund te bashkpunoj me ndonje kompani e cila do te futet me ndonje produkt te ri ......
 • Profesioni: Agjent marketingu
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Usta Gipsi

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Jam usta gipsi prej 25 vjetesh ne treg.Bejme punime te ndryshme: tavane te varura te thjeshta dhe te nderlikuara,mure ndarese dhe zbukurime te tavaneve dhe veshja e kollonave me allci. Grupi I punes ben pune te shpejt dhe me cilesi dhe mbajme pergje...
 • Profesioni: Usta gipsi
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

Kerkoj Pune Si Grafik Deizajner

Tek Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Kerkoj pune si Grafik Dizajner jam me 6 muaj eksperience pune , Aktualisht ndodhem ne pune Studimet i kam bere per IT dhe Network...
 • Profesioni: Grafik Dizajner
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim