arsim i mesem tirana 

 Online 27 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Punesim Si Baby-sitter

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/12/2019
Pershendetje! Kerkoj pune si baby sitter ne Tirane. Jam 31 vjeçe dhe kam eksperience per perkujdesjen e femijeve , duke filluar me niperit dhe mbesat e mija dhe ne familje tek te cilat kam punuar.Nese deshironi te me besoni femijen tuaj me telefon...
 • Profesioni: Baby sitter
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Fizioterapist Ose Ndihmes Fizioterapist

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun per te marr eksperienc si fizioterapist ose ndihmes . Jam ne vitin e 3 Bachelor per fizioterapi ... ...
 • Profesioni: Fizioterapi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Pershendetje ,jam Nje Vajze E Re Dhe Po Kerkoj Pune Si Pastruese Shtepie ..

Rruga: Bajram Allaraj, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepie,ju lutem me kontaktoni nese mundesohet nje pune e tille .Ju falenderoj te gjitheve....
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Tirane, KERKOJ Pune Recepsionist Hoteli Turn 1/2

Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj pune si recepsionist hoteli ne Tirane Turn i I & II . Jo turn i 3. Gjinia :Mashkull. Banoj ne Tirane me familjen. Kam mbaruar universitetin. Flas shume mire ITALISHT & ANGLISHT Kam punuar si recepsionist hoteli. Njohuri shume te m...

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pun Pastruse

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoj pun pastruse shtepie per te huaj Nr i viber ...

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Kerkoj Te Pune

Medrese, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/09/2020
Pershendetje.Jam 22 vjece kam mbaruar arsimin e larte bachelor dega Fizik .Kerkoj te punesohem ne profesionin tim ne ndonje shkolle private,ose ne ndonje pune qe ka lidhje me shkollen qe zoteroj....
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Me Duhet Nje Pune

Yrshek, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2022
Pershendetje si jeni Quhem Ornela jam 22 vjece banoj ne Yrshek Tirane perball QTU-se dhe jam e punesuar tek HAKO prej 3 vitesh me orar 07:00 deri ne 16:00 por kam nje problem te rend familjare dhe me duhet nje pune e dyte mbas HAKO-s orari 18:00 d...
 • Profesioni: Paketuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Pjatalarese Ndihemese Guzhine

Fresk, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje Kerkoj nje pune pjatalarese interesohem per turnin e 2...
 • Profesioni: Dua pun
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

OFROJM VEND TE LIRE PUNE PER POZICIONIN ASISTENTE ZYRE.

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2019
Ofrojme vend te lire pune, asistente ne zyre imobiliare. Aftesi menaxhimi ne marrdhenie me klientin. Preferohet gjuhe e huaj. Komunikim ,ambicje per pune , aftesi per te perthithur informacion....
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Kerkoj Pune Fizioterapiste

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune fizioterapiste..Kam mbaruar studimet per fizioterapi dhe jam licensuar..Kam 3 vite eksperience si ne fizioterapi edhe ne masazhe....
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2019

Jam E Interesuar Per Fizioterapiste/masazhatore

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
.Jam e interesuar per pune fizioterapiste/masazhatore.Kam mbaruar shkollen e larte fizioterapi bachelor ne qytetin e elbasanit dhe jam ne perfundim te masterit profesional , dega Fizioterapi ne Tirane tek fakulteti shkencave mjekesore teknike.Kam pu...
 • Profesioni: Fizioterapiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/10/2019

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kerkoj Pune Si Pastruese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Pershendetje ! Jam nje zonje 45 vjece e interesuar te punesohem si pastruese ne ndonje familje, me koh te pjeseshme, 2 here ne jave, 5 ore ne dite me 300 leke ora. Adresa: Tirane ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 23/10/2019

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Kerkoj Pune

Institut, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/10/2019
Kerkoj pune pa siguracione turni i dyte pasi jam ne shkolle deri ne oren 3....

Kerkoj Pune Banakier

Bulevardi Zogu I, Shkodër, Albania, Shkoder Pagesa:30,000 Leke
Banakier...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Pune

Nënë Tereza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Leke
Kerkoj nje pune 4 orarshe mbas ores 5 , call center ose pune nga shtepia !...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 22/10/2019

Kerkoj Pune Kuzhinier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj pune kuzhinier kryesisht ne restorante peshku...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/10/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim