dado 

 Online 11 lexues | 2 njoftime ne pritje

Kerkoj Pune Banakier.

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkoj pune si banakier,kam eksperience pune mbi 4 vite. Ne kafeteri punoj latte art,njoh shum mire dhe kokteilet,kerkoj nje pune me kushte te mira dhe me page neto jo me poshte se 50000 leke te reja ne muaj....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune Banakier

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkoj te punesohem si banakier.jam 43 vjec.korrekt.serioz .peballoj flukse, i disponushem si brenda dhe jashte vendit per te punuar fulltime. Kam shume vite eksperience ne bare.restorante .kreperi snacks(ushqime te shpejta)etj. Njohes nga pervoja i...
 • Profesioni: banakier0693047399
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pun Pastruse

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkoj pun pastruse shtepie per te huaj Nr i viber ...

Jam Ne Kerkim Te Nje Pune Pozicion Kamarier (6 Muaj Eksperience)

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje, une quhem Kristi, jam ne kerkim te nje pune ne pozicion kamarier ne bar coffe apo qofte restaurant. Eksperienca shenon me mbi 6 muaj eksperience. Ndihuni te lire te me kontaktoni ne numrin e afishuar, faleminderit!...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Banakier

Kmy, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Prsh,jam i interesuar per 1 vend pune Banakier,jam 25 vjec.. Eksperience 7 vite...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Banakiere

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
KERKOJ PUNE BANAKIERE KAM 10 VJET ESPERIENCE PUNE JAM 35 VJEC FAMILIARE NE FUND KAM PUNUAR TOPTAN TE JETE ABIENT FAMILJAR ...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune Si Ndihmese Ekonomiste,kasiere,shitese

Hazis Suçi, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkoj pune ne fusha te ndryshme p.sh ndihmes ekonomiste,kasier,shitese ose dicka te ngjashme.Pres te diplomohem ne Fakultetin Ekonomik dega Administrim Biznesi. Jam e afte te punoj ne grup si dhe e pergjegjshme per te realizuar detyrat qe me ngark...

Kerkoj Pune

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Pershendetje jam i interesuar per nje pun ne pozicionin shites ose ndihmes ne ndonje dyqan ose qender tregetare. Faleminderit...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Ndihmes

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/04/2020
Kerkoj pune qfardolloj zanati si ndihmes....
 • Profesioni: .
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pun Ne Nje Supermarket Ose Ne Nje Dyqan Rrobash Si

Afer policis rruga koco brisku , Elbasan Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 13/12/2019
Te punoj si ndihmse shitese ose dicka e till...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune Sistemuese Ose Kasiere

Elbasan County, Albania, Elbasan Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2020
Kerkoj te punesohem si shitese/sistemuese ose kasiere ne nje dyqan&market ne qytetin e Elbasanit me kohe te plote. Per me shume informacion : Cel & Whatsapp ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Shitese

Tirane, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Kerkoj pune ne pozicionin e shiteses vetem turni i pare paga 350 mij lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoje Pune Shitese

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 23 vjece korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Kerkoj Pune Si Shitese!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/11/2019
Jam nje vajz kerkoj pune si shitese . Kam eksperienc pasi ne qytetin tim kam nje bizens timin me rroba jam mare gjithe kohes me kete pun kam jam e shkathet dhe e komunikueshme me Kilentet . Per arsye studimi kam ardhur në Tiranë dhe me duhet n...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkoj pune me page te kenaqeshme me mjedis komod e kushte te pershtatshme pune ...
 • Profesioni: Instruktore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pun

21 Dhjetori, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2020
Kerkoj pun si estetiste thonjesh kam eksperienc 1 vit interesohem per pun me perqindje nr kontakti ose whatsup ...

Kasiere

Teodor keko, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkoj te punsohem kasiere ne market ose ne dyqane te ndryshme .kam punuar mbi 3 vite eksperience ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune Shitese

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesohem si shitese, jam 24 vjec. Theksoj se kam eksperienc prej 2 vitesh. Jam korrekte dhe e pergjegjshme ne pune. ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune Shitese Ne Market Ose Ne Butike

Rruga Teodor Rupi, Durrës, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2021
Kerkoj pune shitese si ne market ose ne dyqan.....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kerkoj Pune

Pazari i Ri, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm. ...
 • Profesioni: marketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

Kujdestare Femijesh

Rruga Aulona, Fier, Albania, Fier Pagesa:Me Marreveshje
Jam e interesuar pr nje vend Pune ne kopesht...
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim