ekonomis tirana 

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

Kerkoj Pun Pa Eksperienc

Durres, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/01/2020
Kerkoj pun pa eksperienc...
 • Profesioni: Durres
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Pjatalarse

Laprak, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe ...

Kerkoj Te Punesohem Si Infermiere

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dua te punesohen si Infermiere qofte ne institucionet shteterore,private qender shendetesore ,kompani rrobaqepsie.Kam mbaruar Fakultetin e Infermierise nga viti 2003-2007 ne Tirane me license.Komenti juaj fyes eshte kohe e humbur per mua,interesimi ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkoj Pune Mirmbajtese Dhe Arreduese Ambjentesh Me Lule

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Interesohem per te punuar ne hotele ne mirmbajten dhe arredimin e ambjenteve me lule. Kam eksperinece pune 2 vjet te Sheratoni si mirmbajtese lulesh dhe arreduese ambienti me lule. I njof lulet dhe di te lujdesem per to. Kam fantazi ne kombinim dhe ...

Babysiter

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje!Jam nje grua ne moshen 53 vjece,kerkoj nje femije mbi moshen 2 vjec per ta mbajtur ne shtepine time.Kam eksperience per mirembajtjen e femijeve.Jetoj tek Kodra e Diellit.Kush eshte i/e interesuar te me kontaktoj.Faleminderit!...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

KERKOJ PUNE NGA SHTEPIA.Zoteroj Gjuhe Te Huaj Dhe Nje Varietet Punesh.

Rruga Adil Alushi, Distretto di Kavajë, Albania, Kavaje Pagesa:5,000 Leke
kam punuar redaktore,call center dhe kam mbaruar shkollen per shkenca edukimi....
 • Profesioni: psikologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Mesuese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj te punesohem nje shkolle private, kam mbi 3 vjet eksperience ne lendet matematik-fizik. Kam mbaruar te larten dhe masterin dhe jam e licensuar. ...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkoj Pune Juriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje, kam mbaruar shkollen e larte ne juridik ne Itali, jam regjistruar ne dhka si asistente avokate, kerkoj pune juriste ose zyre ligjore per bashkepunim. Kontakt whatsapp ....
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Doktorature
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkoj Pune Juriste

Rruga e Durresit ,Tirane Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Pune Juriste ...
 • Profesioni: Juriste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Pastruese Shtepiash

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/09/2019
Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh ...

Kerkoj Pune 6-7 Ore Ne Ditet

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/12/2020
Kerkoj pune 7 ore ne dite banakiere ose kamariere ose pastruse shpie,kopshte,cerdhe.telefonata serioze vetem te ky numer per me shume informacion telefononi ose shkruani ne whatssap vetem ne kete numer flm....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkoj Pune Ne Fushen E Burimeve Njerezore, Dega Psikologji.

Rruga Dhjetor 90 21, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:850 Euro
Pershendetje. Kam perfunduar studimet e larta ne fushen e psikologjise. Kam dy nivele studimi, niveli i pare Bachelor master shkencor ne psikologji klinike . Kam eksperience si eksperte e jashtme ne ceshtje divorcesh, per kater vite. Kam eksperien...
 • Profesioni: Psikologe
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Si Mjeke Stomatologe Ne Nje Klinik Dentare.

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 06/07/2019
kerkoj te punesohem si mjeke stomatologe ne nje klinik dentare....
 • Profesioni: dentiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Ekonomiste, Kontabiliste

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/02/2024
Pershendetje Kerkoj te punesohem si ekonomiste ...

Kerkoj Pun Per Ndimse Pasticiere

Astir, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pun ndimse pasticiere. Per cdo lloj turni. Kam mbaruar shollen per pasticiere....
 • Profesioni: Ndimse pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Kerkoj Te Punesohem Shitese Butiku

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj pune si shitese 6 ore ne dite dhe turni pare. Kam punuar me pare shitese butiku ,shitese lulesh, kujdestare femijesh ne nje kend lodrash dhe se fundemi si agjente imobilare nr kontakti ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Pune Shofer

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
Dua te punesohem si shofer zoteroj patenten e klasit B Jam familjar jetoj ne tirane tek zogu i zi Rroga mujore te jete te pakten 45000 nr kontakti ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/07/2019

Infermjer/kukdestar

Kodër-Kamëz, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
kerkoj pune ne pozicionin infermjer/kukdestar, gjithashtu ofroj dhe sherbime infermjerore brenda zones se tiranes...
 • Profesioni: infermjer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Pune Pjatalares Ose Kujdestar Kafshesh

Rruga Petro Marko, Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Kerkoj pune si pjatalares ose kijdestar kafshesh.jam 14 vjec dhe kerkoj pune maksimumi 6 ore per pjatalares ose per kujdestar kafshesh kohen e percaktojme me vone...

Babysiter

Rruga e Dafinave, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Duke pasur profesion mesuese e arsimit fillor do te doja qe gjate kohes se lire te punoja part-time , dhe me kohe te plote gjate kohes se veres si babysiter me femije te moshes 3-10 vjeç . Nese eshte ndokush e interesuar t’mê kontaktoje ne n...
 • Profesioni: Mësuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 20/07/2019

Kerkoj Pune Shofer

Rruga Golaj, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/09/2022
Jam i interesuar per pune si shofer zoteroj patent te klasit B prej 10 vitesh, jam i gatshem te punoj Full time....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkoj Pune

Lagja Loni Dhamo Lushnje, Lushnje Pagesa:15,000 Leke
kerkoj pune Cfardolloj...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkoj Te Punsohem Part Time

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/10/2019
Kerkoj pune part time vetem pasdite Ndimes picier ,banak,kuzhin ...
 • Profesioni: Nd.picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Mesuese Anglisht

Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kam mbaruar Bachelor ne Universitetin e Tiranes me mesataren e notave 9,dhe Masterin ne Universitetin e Bedrit ku kam qene eksenlenca e masterit.Kam punuar asistent/pedagoge prane ketij Universiteti ne Departamentin e Anglishtes si dhe para kesaj ka...
 • Profesioni: Mesuese/Pedagoge
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kujdestare Kafshesh- Dog Walker

Blloku Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2020
Kerkoj pune si kujdestare kafshesh/dog waker . Jam 18 vjece dhe kete pune e bej me shume per kenaqesi dhe pasion. Kam eksperience me lloje te ndryshme kafshesh shtepiake. Mund te punoj dhe me kohe te pjesshme nese deshironi. ...
 • Profesioni: Dog walker
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Me Ndihmoni

Papër, Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Ju lutem me ndihmoni me nje pune ne ndihmese guzhinjerje sepse kam vertete nevoje per dicka te tille , jam nje vajze 18 vjecare dhe nuk kam asnje te ardhur ne familje...

Pershendetje. Quhem Sofia Kristidhi.

Rruga Isa Boletini, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Banoj ne Tirane, jam 26 vjece edhe kerkoj te punesohem si perkthyese, content writer, blogere, shkrimtare reklamash, sekretare, asistente, operatore, recepsioniste ose per pozicione te tjera si babysitter, shitese etj. Jam njohese shume e mire e gju...

Kerkoj Pune Kryesisht Me Orar 4-6h

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pune kryesisht me pozicion si hostes neper lounge ose asistente ne zyre. ...
 • Profesioni: hostes
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Pastruese Part Time

kudo neper tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Jam pastruese shtepie, me eksperienc pune,kerkoj te punesohem per pastrim/hekurosje. Me kohe te pjesshme,ose 1x ,2x ne jave.Kur ta keni ju te nevojshme. Kontakt vetem zonjat ose vajzat studente ,cifte por korrekte. Pagesa me marrveshje. ...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Tirane, Kerkoj Pune Ekonomiste, Ndihmës Ekonomiste Ose Arkëtare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
CURRICULUM VITAE Emri: Mendore Mbiemri: Hazizi Datëlindja: 22/10/1989 Vendlindja: Allambrez Berat Vendbanimi: Qyteti Studenti Nr.celulari: ...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim