Pastruese shtepiash Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 11/04/2020 11:44

20,000 Leke


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni Pastruese shtepiash
Arsimi Gjimnaz
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 1499

Kerkoj pune si pastruese shtepiash eksperience 10 vjecare ne tregun e pastrimit te shtepiave dhe dado (babysiter) kalamajsh