Shitese Elbasan

Kerkesa - kerkoj pune Data: 18/10/2019 18:56

25,000 Leke

  • Shitese


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Elbasan - Qender
Adresa Rruga e sares elbasan
Lexime 1136

Jam nje vajze 21 vjece quhem kamela kam mbaruar shkollen e larte e me duhet nje vend ne pozicionin shitese tek blinat ne elbasan pasi duhet te mbledh te ardhura per te vazhduar me tej jeten do jet nje kenaqesi nese punoj prane jush ...jam e sjellshme e urte dhe e komunikueshme me klientet shpresoj te me ktheni pergjigje sa me pare

Njoftime te Ngjashme