Kerkoj pune si kimiste ushqimore Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 14/01/2020 13:29


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni teknologe
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 277

Kerkoj pune si kimiste apo teknologe ushqimore sapo perfunduar studimet tek Shkencat e Natyres per kimi dhe teknologji ushqimore

Njoftime te Ngjashme