Shitese Durres

Kerkesa - kerkoj pune Data: 23/01/2020 15:26

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni
Arsimi
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Durres albania
Lexime 719

Sapo kam mbaruar shkollen e mesme ne bulqize
Kam ekpserience pune per rreth 3 a 4 muaj
Dhe serish dua qe ta filloj kete pun
Shpresoj te me dale brenda javes sepse me nevojitet
shum shum faleminderit

Njoftime te Ngjashme