Kerkoj pun sistemim Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 16/11/2019 14:53

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Sistemim i produkteve
Arsimi Gjimnaz
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Mahmut Daci, Tirana, Albania
Lexime 279

Kerkoj pun per sistemim e produkteve me nje kompani private apo shtetrore ska rendesi orari punes te jet 8 orarsh dhe me sigurime ne shtet
Dhe rroga te jet 300 milek